Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Utrata pracy będąc w ciąży

3 posters

Go down

Utrata pracy będąc w ciąży Empty Utrata pracy będąc w ciąży

Pisanie by janek332 Czw Gru 24, 2020 3:59 am

Moja żona bardzo się boi że straci swoją pracę podczas ciąży. Wczoraj pokazałem jej artykuł utrata pracy w ciąży i ona ten artykuł przeczytała. Bardzo dużo z tego artykułu się dowiedziała.

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1052
Join date : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

Utrata pracy będąc w ciąży Empty Re: Utrata pracy będąc w ciąży

Pisanie by Maxim Wto Cze 15, 2021 4:01 am

Tu już może warto skonsultować się z prawnikiem, albo przynajmniej z PIP. Sprawa może toczyć się długo, no ale wy w międzyczasie musicie gdzieś pracować co nie. Zobaczcie sobie oferty pracy ze strony https://fachpraca.pl/oferty-pracy/mechanik/ Ja tu szukałam teraz czegoś nowego dla męża.

Maxim
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 110
Join date : 08/10/2019

Powrót do góry Go down

Utrata pracy będąc w ciąży Empty Re: Utrata pracy będąc w ciąży

Pisanie by OtaniGirl Sro Paź 13, 2021 6:46 pm

Miałem historię utraty pracy, ale stało się to, gdy rozpoczęła się kwarantanna. W tym czasie postanowiłem spróbować grać w gry online na stronie Vulkan Vegas damowy spiny Pomyślałem, że warto chociaż raz spróbować szczęścia. Ku mojemu zdziwieniu w następnym tygodniu udało mi się wypłacić na kartę 1000 euro. Uważam, że w hazardzie nie ma nic złego, jest to przyjemna rozrywka, poza tym przynosi pieniądze. Wygrać może każdy, nawet początkujący i absolutnie żadnych inwestycji, ponieważ ta usługa daje nowym użytkownikom 125 darmowych spinów i kolejne 1000 euro na konto wirtualne.

OtaniGirl
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2
Join date : 11/10/2021

Powrót do góry Go down

Utrata pracy będąc w ciąży Empty Re: Utrata pracy będąc w ciąży

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach