Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

dolegliwości w ciąży

+7
oszela
greta
asel
Kacper77
Benbarry17
sarcia
Zdzisio92
11 posters

Go down

dolegliwości w ciąży Empty dolegliwości w ciąży

Pisanie by Zdzisio92 Sro Kwi 27, 2022 1:18 am

Witam, słuchajcie moja żona jest w ciąży i od pewnego czasu dokucza jej straszna zgaga. Nie może już wytrzymać i nie wie jak sobie z tą zgagą poradzić. Znalazłem bardzo ciekawy artykuł https://kobiecystyl.pl/domowe-sposoby-na-zgage-w-ciazy-jakie-sa/ z domowymi sposobami na zgagę w ciąży i zastanawiam się czy są one dobre? Jak myślicie?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by sarcia Czw Maj 05, 2022 8:01 pm

Jeśli domowe sposoby to ok, ale jeśli chodzi o przyjmowanie leków to tylko po konsultacji z lekarzem. I tak w ogóle jeśli to ciąża po 35 roku życia to z mojej strony polecam wykonać dodatkowo nieinwazyjne badanie prenatalne by sprawdzić zdrowie dziecka. Ja na takie się zdecydowałam i byłam dużo spokojniejsza przez cały okres ciąży.

sarcia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 192
Join date : 21/05/2021

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by Benbarry17 Czw Maj 12, 2022 10:08 pm

Is the work we write for you worth your cash? Order your assignment to find out https://expertpaperwriter.com/enotes-review/. We provide plenty of revisions and guarantee a refund if we don’t meet your requirements. So why wait when you can get a guaranteed top-quality paper today?

Benbarry17
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 13
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by Kacper77 Wto Maj 31, 2022 7:56 pm

Zawsze trzeba o wszystkim rozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym. Ważne bowiem jest to, aby stosować się do wskazówek lekarza. Jeśli chodzicie do ginekologów z przypadku, to jest to ogromny błąd. Trzeba bowiem wybrać specjalistę, który będzie prowadził ciąże od początku do końcu. Tutaj https://medicapark.pl/ginekologia-i-poloznictwo,16,pl macie namiar na specjalistów.


Ostatnio zmieniony przez Kacper77 dnia Nie Cze 05, 2022 8:18 pm, w całości zmieniany 1 raz

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by asel Wto Maj 31, 2022 9:02 pm

W ciąży wzrasta zapotrzebowanie na żelazo, jest ono bardzo ważne dla odpowiedniego rozwoju dziecka i przygotowania kobiety do porodu, warto kontrolować jego ilość. To jest bardzo ważne, moja siostra miała anemie w ciąży, to niebezpieczne, lekarz zalecił jej żelazo w formie kropli- najszybciej udało mi się je zamówić na phamily

asel
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 31
Join date : 30/05/2022

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by greta Pią Cze 10, 2022 12:33 pm

Dla mnie ważne jest to, aby w  ciąży przede wszystkim dbać o wszystkie badania. U mnie ciąża po 40 , więc mocno dbam o wykonanie wszystkich najważniejszych badań. Miałam test senco w laboratorium diagnostyki, to nieinwazyjne, wykonane z krwi matki badani, a na wynik czeka się 6 dni roboczych.

greta
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 52
Join date : 06/01/2022

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by oszela Sro Cze 22, 2022 5:02 pm

Ciąża to szczególny czas, wiele przyszłych mam narzeka na złe samopoczucie, warto sprawdzać i dopytywać lekarza które z dolegliwości są normalne a które powinny wzbudzać niepokój. Ja czułam się od początku bardzo dobrze, dlatego w sumie dowiedziałam się w 9 tygodniu, że jestem w ciąży. Nie musiałam długo czekać a już mogłam zapisać się na test nifty pro - nieinwazyjne badanie prenatalne wykonywane po 10 tygodniu ciąży.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by Kacper77 Pon Sie 29, 2022 8:13 pm

Warto zorientować się co jeść, a czego unikać. Dolegliwości mogą być bowiem spowodowane tym, że jemy produkty, których tak naprawdę w naszym stanie należy unikać. Jeśli więc macie ochotę na grejfruty, to w pierwszej kolejności zerknijcie sobie tutaj https://puppo.pl/grejpfruty-w-ciazy-czy-mozna-je-jesc-sok-grejpfrutowy-jest-zdrowy/ i poczytajcie. Macie tam wszystko dokładnie wyjaśnione.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by bociek Pią Cze 16, 2023 5:24 pm

Jeśli chodzi o mnie i moją ciążę, to ja byłam bardzo uczulona ale ponoć jest tak zawsze przy pierwszym dziecku mam zamiar zrobić pierwsze USG ogólne i muszę przyznać, że stresują się bardziej niż na maturze czy podczas egzaminu na prawo jazdy. Na szczęście wspiera mnie grono fantastycznych znajomych którzy doradzili mi to miejsce: Gabinety Łucka . Muszę sprawdzić ich ofertę w wolnym czasie.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by dibbert.bridget Sob Cze 17, 2023 7:15 am

Czy u was też występują mdłości?
dibbert.bridget
dibbert.bridget
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 17/06/2023

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by libbie.kovacek Wto Cze 20, 2023 12:30 pm

dibbert.bridget napisał:Czy u was też występują mdłości?
Tak, mdłości to popularna dolegliwość w ciąży na jej początku.
libbie.kovacek
libbie.kovacek
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 20/06/2023
Age : 21
Skąd : Nowy Sącz

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by Kacper77 Nie Mar 17, 2024 1:14 pm

Czy macie jakieś sprawdzone domowe sposoby na łagodzenie dolegliwości ciążowych, takich jak nudności czy zgaga? Warto na pewno odwiedzić stronę https://portalciazy.pl/, gdzie znajdziecie wiele praktycznych wskazówek i porad dotyczących radzenia sobie z dolegliwościami ciążowymi. Podzielcie się swoimi pomysłami z innymi przyszłymi mamami!

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by sowiet Nie Kwi 07, 2024 9:16 am

Procedura in vitro jest również dostępna dla pacjentek, które z różnych przyczyn muszą odłożyć macierzyństwo na później. Technika ta umożliwia zamrożenie komórek jajowych lub zarodków na przyszłość, oferując kobietom większą kontrolę nad planowaniem rodziny. Dostęp do zaawansowanych technik kriokonserwacji jest kluczowy dla zachowania płodności. Informacje na temat zamrażania komórek jajowych i zarodków w ramach procedury in vitro można znaleźć na stronie https://www.novum.com.pl/leczenie-nieplodnosci/in-vitro/ co rozszerza możliwości leczenia niepłodności.


sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1026
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

dolegliwości w ciąży Empty Re: dolegliwości w ciąży

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach