Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Księgowość online - czy to się opłaca?

+10
opio
sarcia
tymi
iglot
Kostela
ozonee
penopa
Daniel332
Marysia_89
Alfa
14 posters

Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Alfa Sob Mar 15, 2014 8:14 pm

Czy przerzucenie księgowości standardowej na taką typowo online to jest dobra rzecz, czy raczej się nie opłaca?
Ktoś to sprawdzał w praniu?

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 105

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Marysia_89 Sob Wrz 01, 2018 6:28 pm

Ja korzystam tylko z księgowości online. Jest to bardzo wygodne + jest to duża oszczędność czasu.
Usługi takie nie są drogie oraz nie trzeba z każdą fakturą latać do biura.
np ifirma oferuje swoim klientom program do faktur darmowy.
Jest to bardzo duże udogodnienie dla klientów.

Marysia_89
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Daniel332 Sro Sty 08, 2020 7:02 pm

Alfa napisał:Czy przerzucenie księgowości standardowej na taką typowo online to jest dobra rzecz, czy raczej się nie opłaca?
Ktoś to sprawdzał w praniu?

ja polecam outsourcing usług księgowych , tutaj zapoznasz się ze szczegółami https://sidgroup.pl/oferta/rozwiazania-e-biznes/sidppk Firma EY świadczy te usługi na najwyższym poziomie. Warto im zlecić tą usługę a samemu spokojnie zająć się firmą, przynajmniej masz świadomość ze finanse są w dobrych rękach,

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131

Powrót do góry Go down

Pisanie by penopa Sro Lut 03, 2021 10:10 pm

to musisz już sobie sam podliczyć koszty i ocenić czy jest to biznes opłacalny. aczkolwiek fakturowanie jpk nie należy do najtrudniejszych, więc bez problemu nauczyłabyś się tego sama. w necie nie brakuje darmowych programów oraz poradników

penopa
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154

Powrót do góry Go down

Pisanie by ozonee Czw Mar 11, 2021 8:19 am

Otóż właśnie to. Sami zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem bo jednak dzięki online możemy dużo szybciej i łatwiej mieć kontrolę nad wszystkim. I tak jak szukaliśmy czegoś bardziej konkretnego na ten temat to natrafiliśmy na co to jest chmura obliczeniowa ? Bo słyszałam od kilku osób, że dzięki tej aplikacji znacznie szybciej i wygodniej możemy wszystko obliczyć.

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kostela Wto Sie 31, 2021 8:01 am

Zaczęłam niedawno nabywać produkty rolne od rolnika i jestem zobowiązana wystawiać faktury ryczałtowe . Na razie nie mam pomocy ksiegowej ale myślę o tym aby skorzystać ze specjalnego programu. Można wykupić licencje na stronie. Może ktoś z Was korzysta już z takiego programu?

Kostela
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Pisanie by iglot Wto Mar 08, 2022 10:07 pm

Dobre rozwiązanie, z tego co widzę w swojej firmie to korzystając z księgowości online udało mi się sporo zaoszczędzić a wszystkie sprawy rachunkowe są dopilnowane. Nie mniej sam też się dość dobrze orientuję w zagadnieniu, sprawdzaliście już jakie zmiany nas czekają w rozliczeniu podatkowym za rok 2022? Na https://przelom.pl/39810-rozliczenie-pit-2022-na-nowych-zasadach-jakie-zmiany-wprowadza-polski-lad.html możecie sprawdzić szczegóły. Dotyczą one między innymi zmiany kwoty wolnej od podatku.

iglot
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Pisanie by tymi Sro Mar 16, 2022 12:38 pm

Sami zajmujemy się naszą księgowością, używamy przy tym z programu ReadIT OCR Smart od firmy Docusoft. To naprawdę rzetelna firma, no i dobrej jakości program, który jest przydatny, dzięki niemu pracujemy szybciej. On zaczytuje dane z faktur, są one później w pliku, który można importować w programie do księgowania. On jest dostępny w korzystnej cenie, za darmo można go wypróbować przed kupnem.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69

Powrót do góry Go down

Pisanie by sarcia Nie Mar 27, 2022 8:29 pm

Podstawa to znaleźć biuro rachunkowe, które jest wyspecjalizowane w prowadzeniu księgowości dla danej branży. I jeśli chodzi o branżę medyczną to zdecydowanie warto skorzystać z usług https://meditax.pl/. Znaleźć tu można samych profesjonalistów

sarcia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 169

Powrót do góry Go down

Pisanie by opio Wto Kwi 12, 2022 11:55 am

Szczerze mówiąc, trochę się tego obawiam. Zamiast takiej księgowości postawiliśmy na tradycyjną formę, stacjonarnie, w biurze rachunkowym Dora we Wrocławiu. Oni od lat zajmują się naszą pełną księgowością, ale także sprawami kadrowo-płacowymi. Świetnie sobie radzą, są terminowi, szczerze ich polecam.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hakuna31 Czw Lip 28, 2022 11:27 am

Ze swojej strony polecam Wam sprawdzić usługi, z których sam korzystam od lat i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że w przypadku spraw związanych z księgowością warto korzystać z usług specjalistów, dlatego polecam Wam sprawdzić stronę http://www.perfekt.biz.pl .

Hakuna31
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 240

Powrót do góry Go down

Pisanie by janek332 Czw Sie 04, 2022 1:04 pm

Kilka tygodni temu znajomy powiedział mi ,że dobrze zrobię jak skorzystam z Prowadzenie ksiąg rachunkowych . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 514

Powrót do góry Go down

Pisanie by skubi Pią Wrz 16, 2022 12:56 pm

Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czegoś interesującego na temat księgowości, to myślę że najlepiej będzie, jak w wolnej chwili zerknięcie sobie na stronę tego portalu https://uslugiksiegowe.pl . Znajdziecie tam naprawdę wiele ciekawych porad i wskazówek, więc myślę że nie będziecie żałować.

skubi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by Buzek Wto Wrz 20, 2022 5:45 pm

Według mnie akurat bardzo dobrym wyborem może okazać się jako wsparcie księgowe Faktura VAT 2022 od https://www.rafsoft.net/ ponieważ mają dostępne 3 wersje i jednocześnie licencje w całkiem niezłej cenie. Jestem pozytywnie zaskoczony pakietem Standard, który używamy już od 2 miesięcy i nie zamierzamy nic w tym temacie zmieniać. Warto sprawdzić i pozytywnie się co do nich przekonać, pozdrawiam!

Buzek
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics