Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Księgowość online - czy to się opłaca?

+17
Sewilla
prezes
alladyn12
Buzek
skubi
janek332
Hakuna31
opio
sarcia
tymi
iglot
Kostela
ozonee
penopa
Daniel332
Marysia_89
Alfa
21 posters

Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Alfa Sob Mar 15, 2014 8:14 pm

Czy przerzucenie księgowości standardowej na taką typowo online to jest dobra rzecz, czy raczej się nie opłaca?
Ktoś to sprawdzał w praniu?

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Marysia_89 Sob Wrz 01, 2018 6:28 pm

Ja korzystam tylko z księgowości online. Jest to bardzo wygodne + jest to duża oszczędność czasu.
Usługi takie nie są drogie oraz nie trzeba z każdą fakturą latać do biura.
np ifirma oferuje swoim klientom program do faktur darmowy.
Jest to bardzo duże udogodnienie dla klientów.

Marysia_89
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2
Join date : 01/09/2018

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Daniel332 Sro Sty 08, 2020 7:02 pm

Alfa napisał:Czy przerzucenie księgowości standardowej na taką typowo online to jest dobra rzecz, czy raczej się nie opłaca?
Ktoś to sprawdzał w praniu?

ja polecam outsourcing usług księgowych , tutaj zapoznasz się ze szczegółami https://sidgroup.pl/oferta/rozwiazania-e-biznes/sidppk Firma EY świadczy te usługi na najwyższym poziomie. Warto im zlecić tą usługę a samemu spokojnie zająć się firmą, przynajmniej masz świadomość ze finanse są w dobrych rękach,

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by penopa Sro Lut 03, 2021 10:10 pm

to musisz już sobie sam podliczyć koszty i ocenić czy jest to biznes opłacalny. aczkolwiek fakturowanie jpk nie należy do najtrudniejszych, więc bez problemu nauczyłabyś się tego sama. w necie nie brakuje darmowych programów oraz poradników

penopa
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 175
Join date : 17/12/2020

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by ozonee Czw Mar 11, 2021 8:19 am

Otóż właśnie to. Sami zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem bo jednak dzięki online możemy dużo szybciej i łatwiej mieć kontrolę nad wszystkim. I tak jak szukaliśmy czegoś bardziej konkretnego na ten temat to natrafiliśmy na co to jest chmura obliczeniowa ? Bo słyszałam od kilku osób, że dzięki tej aplikacji znacznie szybciej i wygodniej możemy wszystko obliczyć.

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Kostela Wto Sie 31, 2021 8:01 am

Zaczęłam niedawno nabywać produkty rolne od rolnika i jestem zobowiązana wystawiać faktury ryczałtowe . Na razie nie mam pomocy ksiegowej ale myślę o tym aby skorzystać ze specjalnego programu. Można wykupić licencje na stronie. Może ktoś z Was korzysta już z takiego programu?

Kostela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 20/08/2019

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by iglot Wto Mar 08, 2022 10:07 pm

Dobre rozwiązanie, z tego co widzę w swojej firmie to korzystając z księgowości online udało mi się sporo zaoszczędzić a wszystkie sprawy rachunkowe są dopilnowane. Nie mniej sam też się dość dobrze orientuję w zagadnieniu, sprawdzaliście już jakie zmiany nas czekają w rozliczeniu podatkowym za rok 2022? Na https://przelom.pl/39810-rozliczenie-pit-2022-na-nowych-zasadach-jakie-zmiany-wprowadza-polski-lad.html możecie sprawdzić szczegóły. Dotyczą one między innymi zmiany kwoty wolnej od podatku.

iglot
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 34
Join date : 20/12/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by tymi Sro Mar 16, 2022 12:38 pm

Sami zajmujemy się naszą księgowością, używamy przy tym z programu ReadIT OCR Smart od firmy Docusoft. To naprawdę rzetelna firma, no i dobrej jakości program, który jest przydatny, dzięki niemu pracujemy szybciej. On zaczytuje dane z faktur, są one później w pliku, który można importować w programie do księgowania. On jest dostępny w korzystnej cenie, za darmo można go wypróbować przed kupnem.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by sarcia Nie Mar 27, 2022 8:29 pm

Podstawa to znaleźć biuro rachunkowe, które jest wyspecjalizowane w prowadzeniu księgowości dla danej branży. I jeśli chodzi o branżę medyczną to zdecydowanie warto skorzystać z usług https://meditax.pl/. Znaleźć tu można samych profesjonalistów

sarcia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 192
Join date : 21/05/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by opio Wto Kwi 12, 2022 11:55 am

Szczerze mówiąc, trochę się tego obawiam. Zamiast takiej księgowości postawiliśmy na tradycyjną formę, stacjonarnie, w biurze rachunkowym Dora we Wrocławiu. Oni od lat zajmują się naszą pełną księgowością, ale także sprawami kadrowo-płacowymi. Świetnie sobie radzą, są terminowi, szczerze ich polecam.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Hakuna31 Czw Lip 28, 2022 11:27 am

Ze swojej strony polecam Wam sprawdzić usługi, z których sam korzystam od lat i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że w przypadku spraw związanych z księgowością warto korzystać z usług specjalistów, dlatego polecam Wam sprawdzić stronę http://www.perfekt.biz.pl .

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 537
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by janek332 Czw Sie 04, 2022 1:04 pm

Kilka tygodni temu znajomy powiedział mi ,że dobrze zrobię jak skorzystam z Prowadzenie ksiąg rachunkowych . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1023
Join date : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by skubi Pią Wrz 16, 2022 12:56 pm

Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czegoś interesującego na temat księgowości, to myślę że najlepiej będzie, jak w wolnej chwili zerknięcie sobie na stronę tego portalu https://uslugiksiegowe.pl . Znajdziecie tam naprawdę wiele ciekawych porad i wskazówek, więc myślę że nie będziecie żałować.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 293
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Buzek Wto Wrz 20, 2022 5:45 pm

Według mnie akurat bardzo dobrym wyborem może okazać się jako wsparcie księgowe Faktura VAT 2022 od https://www.rafsoft.net/ ponieważ mają dostępne 3 wersje i jednocześnie licencje w całkiem niezłej cenie. Jestem pozytywnie zaskoczony pakietem Standard, który używamy już od 2 miesięcy i nie zamierzamy nic w tym temacie zmieniać. Warto sprawdzić i pozytywnie się co do nich przekonać, pozdrawiam!


Buzek
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by alladyn12 Pią Paź 07, 2022 9:07 am

oczywiscie ze sie sprawdza. moja firma juz od kilku lat korzysta z takiej uslugi. nasze sprawdzone biuro online to superksiegi.

alladyn12
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 39
Join date : 06/10/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by prezes Czw Lis 10, 2022 4:42 pm

Pewnie, że się opłaca. No chyba, że masz na tyle wiedzę, że dasz radę samodzielnie. Wszystko zależy, ile jest pracy, trzeba sobie przekalkulować po prostu. Osobiście wolę się sam nauczycie wszystkiego, tak jak w przypadku ryczałtu ewidencjonowanego https://www.e-pity.pl/pit-28/ i PIT 28. Warto choć spróbować.
prezes
prezes
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 18/03/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by sarcia Pon Lis 14, 2022 2:28 pm

Na pewno lepiej księgowość zlecić firmie niż samodzielnie się tym zajmować, zawsze jest pewność że wszystko będzie prawidłowo wykonane. Jeśli chodzi o biura księgowe poznań to polecam Skala - pełen profesjonalizm

sarcia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 192
Join date : 21/05/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Sewilla Czw Maj 11, 2023 2:35 pm

Jeśli szukasz profesjonalnego i rozbudowanego programu księgowego, to z pewnością warto zwrócić uwagę na Ksiegowosc24 i ich najnowszą propozycję - Faktura VAT 2023. Dostępny w trzech wersjach: Start, Standard i Pro, program oferuje wiele funkcjonalności, takich jak: tworzenie i wysyłanie faktur, ewidencję sprzedaży i zakupów, zarządzanie kontrahentami, generowanie plików JPK i wiele innych. Dodatkowo, firma stawia na profesjonalizm i zapewnia pełne wsparcie techniczne oraz przystępne ceny licencji. W większości firm wersja Standard jak najbardziej dobrze się sprawdzi, pozdrawiam!




Sewilla
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 130
Join date : 03/09/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by mikel65 Wto Sie 08, 2023 2:21 pm

Digitalizacja jest jednym z kluczowych procesów, dzięki którym przedsiębiorstwo może w pełni korzystać ze zdobyczy technologicznych XXI wieku, ułatwiając pracownikom wykonywanie obowiązków, a przy tym redukując koszty oraz zmniejszając zużycie ograniczonych przecież zasobów dostępnych na ziemi. Czy stosujecie digitalizację dokumentów u siebie w firmie? Wiele więcej informacji znalazłam w tym miejscu w sieci - https://archman.pl/na-czym-polega-digitalizacja-dokumentow/.
mikel65
mikel65
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 08/08/2023
Age : 33
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by setka Pon Wrz 25, 2023 5:31 am

Najważniejsze jest to, aby skorzystać z usług sprawdzonej i doświadczonej firmy. Tym samym, chciałabym wam polecić AFORTI AC. Mają duże doświadczenie, są terminowi oraz dokładni w tym co robią, dlatego ze spokojem możecie im powierzyc księgowość waszej firmy.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 334
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by minka Wto Paź 24, 2023 6:17 am

Rozważasz usprawnienie zarządzania fakturami w Twojej firmie? W moim odczuciu warto zwrócić uwagę na elektroniczny obieg faktur. Baseline oferuje innowacyjne rozwiązanie, które automatyzuje wiele procesów, takich jak pobieranie faktur czy porządkowanie korespondencji. Dzięki temu zyskujesz większą efektywność i eliminujesz potencjalne pomyłki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.baseline.pl/obieg-faktur/ i zobacz, co mają do zaoferowania. Moim zdaniem warto.

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 189
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Zdzisio92 Czw Lis 30, 2023 5:29 pm

Ja się kompletnie nie znam na księgowości, więc pomoc z zewnątrz była dla mnie niezbędna. Już samo prowadzenie firmy potrafi być dość męczące, dlatego ja rozliczenia oddałem w ręce profesjonalistów: https://bdbconsulting.pl/ Nie musze już kontrolować wszystkich dokumentów, oni się tym zajmują a ja mam spokojną głowę. Zachęcam i Was do skorzystania z ich usług.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1327
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość online - czy to się opłaca? Empty Re: Księgowość online - czy to się opłaca?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach