Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Księgowość

5 posters

Go down

Księgowość Empty Księgowość

Pisanie by dasti Sro Lis 15, 2023 7:16 am

Kogo polecacie do prowadzenia księgowości?

dasti
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 57
Join date : 12/04/2023

Powrót do góry Go down

Księgowość Empty Re: Księgowość

Pisanie by setka Sro Lis 15, 2023 7:29 am

Obecnie również rozglądam się za firmą, która jest w stanie poprowadzić moją księgowość. Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęłam, ale poważnie zastanawiam się nad AFORTI AC ze względu na wiele wspaniałych rekomendacji.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 347
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość Empty Re: Księgowość

Pisanie by sowiet Sro Lis 22, 2023 2:59 pm

Księgowość w Estonii wymaga zrozumienia lokalnych przepisów podatkowych. System podatkowy jest tam dość specyficzny, szczególnie jeśli chodzi o opodatkowanie dystrybuowanych zysków. Więcej informacji można znaleźć tutaj https://nowinyzabrzanskie.pl/jak-prowadzic-ksiegowosc-dla-firmy-w-estonii/ więc warto pamiętać, że prowadzenie księgowości w pełni online jest tam normą.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1028
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość Empty Re: Księgowość

Pisanie by Zdzisio92 Czw Lis 30, 2023 5:32 pm

Chyba już każdy z nas chociaż raz korzystał z podpisu elektronicznego. Ostatnio zaskoczyła mnie sąsiadka, która nie wiedziała jak go utworzyć i przez to nie była w stanie dokończyć wypełniania dokumentów online. Jeśli również należycie do tego grona konieczne przeczytajcie ten artykuł: https://bdbconsulting.pl/blog/co-to-jest-podpis-elektroniczny/ mam nadzieje że Wam pomoże.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość Empty Re: Księgowość

Pisanie by Michalina676 Pon Lut 05, 2024 8:05 am

W poszukiwaniu sprawnego programu do szybkiego fakturowania online, warto rozważyć Faktura VAT 2024 Standard od Księgowość24. Często wybierany jest ze względu na wygodę i efektywność, zwłaszcza w obszarze fakturowania. Program oferuje także liczne dodatkowe funkcje, takie jak obsługa kasy i przelewów, cennik, lista kontrahentów, ewidencja VAT oraz raportowanie sprzedaży. No i też można tutaj pobrać sobie wersję próbną na 30 dni https://ksiegowosc24.pl/pobierz-program/ Pozdrawiam!




Michalina676
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 32
Join date : 28/10/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość Empty Re: Księgowość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach