Praca w Norwegii - Mechanik pojazdów ciężarowych

2 posters

Praca w Norwegii - Mechanik pojazdów ciężarowych Empty Praca w Norwegii - Mechanik pojazdów ciężarowych

Pisanie by Albert25cm Sro Cze 21, 2023 8:44 am

Opis stanowiska

Szukamy mechaników, którzy mają doświadczenie z samochodami ciężarowymi marek Volvo lub Renault. Poszukujemy również elektromechaników do współpracy z naszą firmą.

Wymagania

Wykształcenie mechaniczne
Miłe nastawienie do klienta
Język angielski w mowie i piśmie
Mile widziane:

Kurs Volvo (Tech tool)
Kurs Renault
Kursy Wabco, Knorr, Haldex
Prawo jazdy kat. C

Oferujemy

Miłą atmosferę w pracy
Wysokie wynagrodzenie
Możliwość pracy w trybie zmianowym (aktualnie 4 tygodnie w pracy i 2 tygodnie w domu. Około 50-60 godz. pracy tygodniowo)
Zróżnicowaną pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Albert25cm
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Join date : 18/07/2022

Praca w Norwegii - Mechanik pojazdów ciężarowych Empty Re: Praca w Norwegii - Mechanik pojazdów ciężarowych

Pisanie by miles.larkin Pią Wrz 08, 2023 9:24 am

Zastanawiam się również nad pracą w Norwegii ale jako dekarz. Co sądzicie o takiej ofercie - https://jobbassistanse.com/oferty-pracy-w-norwegii/dekarz/? Dekarz jest jednym z najstarszych zawodów na świecie. Tym mianem określa się rzemieślnika, który wykonuje pokrycie dachowe różnych budowli. W tej pracy wykorzystuje się przeróżne materiały, a rozwój przemysłu budowlanego wymaga od dekarza poszerzania swoich kwalifikacji.
miles.larkin
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 08/09/2023
Age : 33
Skąd : Radom

- Similar topics