Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

+6
sowiet
penopa
Kacper77
brubinart
antoni333
Kaszmirka
10 posters

Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Pisanie by Kaszmirka Pią Gru 27, 2019 7:53 am

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Moze na forum jest ktoś bliżej zorientowany?
Na stronie pamietnika giełdowego tutaj http://at-trader.blogspot.com/2016/10/praca-w-firmie-prop-tradingowej-vs.html znalazłam sporo fajnych tekstów do poczytania w tym temacie, w tym właśnie pokazany dzień z biura takiego tradera na forexie - super opcja, sama chciałabym tak pracować, może jakies podpowiedzi?

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Re: Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Pisanie by antoni333 Sro Lip 22, 2020 12:24 pm

Może pani skorzysta z bardzo dobrej oferty https://syrowka.com/ . Sam z tego ostatnio skorzystałem i naprawdę jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

antoni333
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 06/07/2020

Powrót do góry Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Re: Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Pisanie by brubinart Wto Wrz 22, 2020 1:17 pm

Na prawdę bardzo ciekawe i warte uwagi informacje


_______________________
parking lotnisko Balice

brubinart
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 3
Join date : 22/09/2020

Powrót do góry Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Re: Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Pisanie by Kacper77 Nie Gru 27, 2020 7:33 pm

Warto zawsze sprawdzać ile dostaniemy pieniędzy na rękę. Zarobki 4000 zł brutto ile to będzie netto sprawdź na kalkulatorze wynagrodzeń FACHPRACY . Takie narzędzie jest bardzo przydatne. Można bowiem wszystko dokładnie obliczyć i w ten sposób zweryfikować czy takie zatrudnienie i wynagrodzenie nam odpowiada czy też nie.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 507
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Re: Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Pisanie by penopa Pią Gru 03, 2021 1:01 am

Pewnie takie informacje są utajone, nie będą się tym chwalić. W każdym razie i tak praca Holandia jest dużo lepiej płatna dlatego rozważam wyjazd. Może w przyszłym roku się uda

penopa
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 175
Join date : 17/12/2020

Powrót do góry Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Re: Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Pisanie by sowiet Wto Gru 07, 2021 10:44 am

Niestety ja nigdy nie pracowałem w takiej firmie więc również nie mogę za bardzo nic na ten temat powiedzieć. Jednak jestem przekonany, że prowadzać własną działalność warto jest być na bieżąco z różnymi informacjami. Mi spodobało się to co przeczytałem na stronie https://www.epuap.pl/audyt-kadrowy-na-czym-polega/ i faktycznie już wiem na czym polega audyt kadrowy.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1034
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Re: Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Pisanie by Zdzisio92 Sob Cze 25, 2022 9:03 am

Myślicie, że w tego typu firmie można już postawić na automatyzację RPA? Znalazłem ostatnio dość ciekawą ofertę: https://antal.pl/dla-pracodawcy/usluga/agencja-pracy-robotow-rpa i zastanawiam się, jak takie działania wyglądają w praktyce, jeśli pewne elementy można bezbłędnie zautomatyzować. Zapewne w firmie proptradingowej również można byłoby wprowadzić pewne udogodnienia.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Re: Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Pisanie by Sewilla Nie Lis 20, 2022 9:28 am

Sprawdź kalkulator wypłat (obliczenie z brutto na netto) z Fachpracy 2900 brutto który zdecydowanie ułatwi Ci wybór oferty, która od strony finansowej będzie po prostu najbardziej odpowiadała twoim oczekiwaniom finansowym. Pozdrawiam i życzę jak najlepszych decyzji w zmianie życia zawodowego Smile

Sewilla
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 130
Join date : 03/09/2022

Powrót do góry Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Re: Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Pisanie by urland3 Sro Sty 25, 2023 12:33 pm

Przecież to wszystko zależy od bardzo wielu różnych czynników. Myślę, że na przykład komisjoner w Toruniu zarabiać będzie inaczej, niż na podobnym stanowisku w Warszawie. A jakie Wy macie doświadczenia w tym temacie?

urland3
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 184
Join date : 22/01/2023

Powrót do góry Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Praca

Pisanie by KamilEz Czw Sty 18, 2024 8:44 am

Szukasz pracy za granicą? Konkretne portale pracy to doskonałe źródło ofert z różnych krajów Unii Europejskiej. Znajdź propozycje, które pozwolą ci realizować zawodowe cele, oferując jednocześnie atrakcyjne warunki finansowe oraz opcje zakwaterowania, nawet bez znajomości lokalnego języka. Tym bardziej, że są również agencje pracy Niemcy polecane przez pracowników. Mam nadzieję, że poszukiwania pójdą pomyślnie!

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Praca w firmie proptradingowej - ile płacą? Empty Re: Praca w firmie proptradingowej - ile płacą?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach