Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

+6
Alberto
lexy
sowiet
Grzesiek13
janek332
czystyhary
10 posters

Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by czystyhary Pią Lut 22, 2019 6:55 pm

Jak znaleźć dobrego specjalistę?
Tutaj http://effectserwis.pl czytałam trochę więcej o tym, czego można się spodziewać i jaką ma ofertę mechanik Tomaszów Lubelski.
Może ktoś z was jest w stanie podpowiedzieć coś od siebie?
Jak szukać dobrego mechanika?
Po czym poznać dobrego fachowca?

czystyhary
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 16/04/2014

Powrót do góry Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Re: Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by janek332 Czw Wrz 03, 2020 5:00 am

Nie dawno temu musiałem skorzystać z bardzo dobrego mechanika http://warsztatfordon.pl/ .Ten mechanik bardzo dobrze naprawił mi samochód.

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1052
Join date : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Re: Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by Grzesiek13 Sro Kwi 28, 2021 12:04 pm

Poczytajcie na temat ochrony lakieru samochodowego na stronie renowacja lakieru katowice ta firma oczywiście wykonuje takie zabiegi ochronne na samochodach. Ta firma powstała z pasji do motoryzacji. Sprawdźcie na całą ich ofertę bo to właśnie oni świadczą najwyższy poziom usług.

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Re: Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by sowiet Pon Lip 12, 2021 5:26 pm

Niestety ja nie znam żadnych serwisów z tego miasta więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Jestem za to przekonany, że bardzo fajną sprawą jest również wymiana szyb w samochodzie. Ja to robiłem w firmie http://autoszyby-wymiana.pl/ i jestem wręcz przekonany, że lepiej trafić nie mogłem.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1028
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Re: Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by lexy Pią Gru 23, 2022 3:30 pm

Cóż, z własnych doświadczeń mogę polecić aldę http://aldamotorsport.pl/serwis-porsche-lublin/. W tym serwisie naprawiają moje auto, zamawiają i wymieniają części, zmieniają opony. Mechanicy są konkretni i mega ogarnięci. Wiem, że moje auto jest w dobrych rękach i oto chodzi.

lexy
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 24
Join date : 15/06/2022

Powrót do góry Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Re: Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by Alberto Pią Gru 23, 2022 7:42 pm

Ja bym tutaj przeanalizował, w jaki sposób można najkorzystniej poradzić sobie z organizacją takich zadań. Mam wrażenie, że praca mechanik wymaga dużego doświadczenia i nieustannego doszkalania się, bo pojazdy są coraz nowocześniejsze. Myślicie, że prosto dostać pracę w tym zawodzie?

Alberto
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Re: Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by tavares26 Czw Sie 10, 2023 3:18 pm

Przede wszystkim chciałabym zapytać o naprawy powypadkowe. Czy ktoś z takich korzystał - https://www.compet.pl/uslugi/naprawy-powypadkowe? Kolizja na drodze lub, co gorsza, wypadek nie jest niczym przyjemnym. Warto mieć jednak na uwadze, że po kolizjach często konieczne jest wyciąganie wgniotek z różnych elementów karoserii samochodowej. Zaraz po stłuczce najlepiej zdecydować w jaki sposób auto zostanie naprawione.
tavares26
tavares26
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 10/08/2023
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Re: Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by bociek Wto Wrz 19, 2023 10:54 am

Koniecznie w wolnej chwili muszę podjechać do tego warsztatu autoopony.com . Znajomy poinformował mnie, że mają dobre ceny na opony i felgi, a także prowadzą warsztat oraz przechowalnie kół czy felg. Ponoć mają bardzo korzystne ceny, dlatego chcą to sprawdzić.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Re: Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by Justyna Pią Paź 06, 2023 7:17 am

Ja przykładowo też dowiedziałam się sporo o warsztacie https://holowaniekrakow.pl/mobilny-mechanik-krakow/ , który działa mobilnie. Super, bo jak coś się stanie na drodze, to możemy z ich strony liczyć na pełne wsparcie.

Justyna
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 186
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Re: Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by vizzka Wto Lis 28, 2023 7:55 am

to skoro już dzielicie się tu namiarami na sprawdzone warsztaty z innych miast to co powiecie na temat Bosch Car Service MATRASZEK z podwarszawskich Marek ? Warto do nich podjechać ? Najpierw na przegląd a potem na ewentualny serwis?

vizzka
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 123
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim Empty Re: Dobry mechanik w Tomaszowie Lubelskim

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach