Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł?

+4
sowiet
Kostela
Dżess
czystyhary
8 posters

Go down

Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł? Empty Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł?

Pisanie by czystyhary Sro Kwi 24, 2019 1:52 pm

Co sądzicie o tym rozwiązaniu?
Czy takie coś jak ten warsztat samochodowy w Tomaszowie Lubelskim http://effectserwis.pl to waszym zdaniem dobra opcja?
Zauważyłam, że niewiele jest takich warsztatów, które zadają sobie ten trud, żeby być widocznym w internecie.
Czy to waszym zdaniem duży plus?
Jak wy wybieracie takich fachowców?

czystyhary
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 16/04/2014

Powrót do góry Go down

Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł? Empty Re: Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł?

Pisanie by Dżess Pią Sty 28, 2022 9:55 am

Prowadząc własny niewielki warsztat mechaniczny często mam problem ze zerwanymi gwintami, planuje kupić zestaw, który umożliwi mi ich naprawę. Ciekawą propozycję znalazłem na https://ataszek.pl/87-kleje-anaerobowe i wydaje mi się, że w moim przypadku takiego małego warsztaciku będzie on idealny.

Dżess
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 124
Join date : 24/04/2021

Powrót do góry Go down

Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł? Empty Re: Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł?

Pisanie by Kostela Czw Mar 17, 2022 1:46 pm

Mój mąż jest bardzo zadowolony ze swojego biznesu. Warsztat to super sprawa, tylko trzeba dbać o dobrą jakość sprzętu. Jeśli chodzi o narzędzia to warto je kupować tutaj https://www.narzedzia-krab.pl/ . Sklep jest sprawdzony, oferuje wysoką jakość i korzystne ceny.

Kostela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 20/08/2019

Powrót do góry Go down

Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł? Empty Re: Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł?

Pisanie by sowiet Pią Wrz 02, 2022 5:39 pm

Tak naprawdę to póki co to ja samodzielnie staram się moje auta naprawiać i całkiem dobrze mi to wychodzi. Jestem także zdania, że niezwykle ciekawie w https://www.haloursynow.pl/artykuly/hamulec-reczny-w-antykach-kiedy-wymaga-naprawy,20397.htm właśnie napisano o tym jak działał hamulec ręczny w antykach i kiedy wiadomo było, że trzeba go wymienić.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1033
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł? Empty Re: Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł?

Pisanie by skubi Pią Lis 04, 2022 11:09 am

Prowadząc własny warsztat warto pamiętać również o odpowiednim zabezpieczeniu podłogi. Idealnie w tej roli mogłaby się sprawdzić farba do podłóg fabrycznych Watco. Jeżeli nie słyszeliście wcześniej o ich produktach, to koniecznie przejrzyjcie sobie ich ofertę. Myślę, że nie będziecie rozczarowani.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł? Empty Re: Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł?

Pisanie by Krysia1 Pon Cze 05, 2023 1:06 pm

Każdemu kto prowadzi warsztat lub firmę produkcyjną przyda się oferta tego producenta elementów z poliuretanu https://produktypoliuretanowe.pl/elementy-z-poliuretanu/kola-aluminiowe-oblane-poliuretanem/ Mają w ofercie koła, rolki, odbojniki czy listwy rożnego typu. Na pewno będziesz ich potrzebować w swojej firmie prędzej lub później.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł? Empty Re: Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł?

Pisanie by novam9864 Sro Cze 14, 2023 10:12 am

A good car repair shop is essential for reliable and trustworthy vehicle maintenance and repairs. It ensures skilled technicians, quality service, fair pricing, prompt turnaround times, and overall peace of mind for car owners for more info visit our Fiesta Mentor

novam9864
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 6
Join date : 13/06/2023

Powrót do góry Go down

Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł? Empty Re: Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł?

Pisanie by vizzka Czw Wrz 28, 2023 3:57 am

taki warsztat to zawsze świetny pomysł na biznes Smile wiadomo, ze trzeba się do tego odpowiednio przygotować, zadbać nie tylko o konkurencyjną ofertę ale i odpowiednie wyposażenie takiego lokalu. Na pewno przyda się porządny stół do warsztatu. Tu warto zapoznać się z ofertą marki Varteco, która od lat zajmuje się ich produkcją i sprzedażą.

vizzka
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 123
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł? Empty Re: Dobry warsztat samochodowy - dobry pomysł?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach