Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warsztat samochodowy

+8
tymi
opio
Kostela
sowiet
Turysta
patcat
Maja44
akia
12 posters

Go down

Warsztat samochodowy  Empty Warsztat samochodowy

Pisanie by akia Sro Maj 01, 2019 1:50 pm

Otworzenie warsztatu może byc sporym wyzwaniem, bo stawianie budynku i te całe formalności mogą nas jedną przerosnąć. Znalazłam dla tego bardzo fajną alternatywe. W tym miejscu https://pronamiot.pl/index.php/jak-stworzyc-swoj-pierwszy-warsztat/ fajnie opisali ktok po kroku jak postawić taki warsztat.

akia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by Maja44 Pią Lip 10, 2020 1:21 pm

Skoro dotyczy Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia treści na owy temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - http://oseacie.pl .

Maja44
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 8
Join date : 07/07/2020

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by patcat Nie Lip 11, 2021 8:32 am

Jak już mowa o warsztacie to zastanawiam się nad tym gdzie można znaleźć takie złącza ze stali nierdzewnej. Bo jednak w naszej hurtowni ich nie mają. Więc zaczęliśmy szukać w internecie i między innymi tutaj http://nelkor.com.pl/ udało nam się znaleźć bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownię w wszelkiego typu narzędzi ze stali nierdzewnej. Więc przynajmniej jeden problem mamy z głowy.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by Turysta Czw Sie 05, 2021 12:36 pm

Otworzenie warsztatu, stawianie budynku i te całe formalności to jeszcze nic! Very Happy Do tego trzeba wziąć pod uwagę zaprojektowanie odpowiedniej instalacji pneumatycznej, która tak naprawdę będzie zasilała większość Twoich urządzeń (np. podnośniki kolumnowe, poduszki pneumatyczne, sprzęt do techniki lakierniczej, narzędzia do obsługi pojazdów itp.) ! Smile Jeżeli jesteś na etapie otwierania serwisu to zalecam od samego początku zadbać o odpowiednią instalację, gdyż to zaowocuje wysoką wydajnością i bezawaryjnością na długi czas! Jeżeli będziesz miał źle dobrane elementy, to mogą one doprowadzić do wycieku wytwarzanego sprężonego powietrza, a brak odpowiedniego ciśnienia przyczynia się również do spadku wydajności urządzeń, a nawet ich uszkodzenia! Czy warto doprowadzać do takiego stanu? Oczywiście, że nie! W takiej sytuacji warto skontaktować się z profesjonalistami, umówić się z nimi na wizytę, zaprojektować, a następnie wdrożyć Smile! W instalacje aluminiowe oraz w osprzęt do instalacji możesz zaopatrzyć pod tym adresem: www.pneumat.com.pl. Zaletą tego sklepu jest to, że mają bardzo szeroki asortyment i wysyłka zamówienia w zależności od dostępności trwa naprawdę krótko! Wink

Turysta
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 6
Join date : 25/05/2021

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by sowiet Nie Sty 23, 2022 6:34 pm

Jak najbardziej to, ze posiadamy samochód oczywiście nie zwalnia nas z tego aby o niego nie dbać. Właśnie dlatego ja również zdecydowałem się na to aby przeczytać artykuł https://garbus.pl/pl/n/19 i jestem zdania, że fajnie jest co nieco wiedzieć na temat zabytkowych samochodów, które kiedyś już grały w produkcjach filmowych.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1041
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by Kostela Sob Kwi 23, 2022 1:22 pm

Jeżeli już ktoś się zdecyduje na prowadzenie własnego warsztatu to moim zdaniem powinien zainwestować w najwyższej klasy narzędzia. Ostatnio robiłam małe rozeznanie w tym temacie i okazało się, ze jeden z najlepszych asortymentów posiada ten sklep https://www.narzedzia-krab.pl/ . Zatem warto do niego zajrzeć.

Kostela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 20/08/2019

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by opio Wto Maj 31, 2022 9:20 am

Co prawda trochę już nam za późno na takie wskazówki, ale na pewno wielu osobom się przydadzą. Od siebie mogę polecić firmę, w której zaopatrujemy się w części do silników, to firma AUTO SZLIF w Krakowie. Oni mają bardzo dobre ceny, mają szeroki wybór wysokiej jakości produktów, opłaca się i nich zaopatrzyć, my nie mamy na co narzekać. Firma jest zdecydowanie godna polecenia.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by tymi Pią Cze 17, 2022 11:46 am

To prawda, pamiętam, jak my otwieraliśmy nasz warsztat, podobna sytuacja. Co do wyposażenia, wiele rzeczy kupiliśmy online, w sklepie internetowym producenta kistenberg-sklep.pl. U nich znaleźliśmy praktyczne produkty, kuwety, skrzynki narzędziowe i wiele innych rzeczy, są to produkty wysokiej jakości, do tego w atrakcyjnych cenach, polecam serdecznie.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by maximus71 Pią Gru 30, 2022 12:36 pm

Ja niedawno miałem duży problem ze znalezieniem dobrego serwisu samochodowego, który zajmowałby się naprawami powypadkowymi. Na szczęście po dłuższych poszukiwaniach natrafiłem na naprawy powypadkowe Warszawa Ursynów - https://autoservicezalewscybis.pl/poradnik/naprawy-powypadkowe-w-warszawie-jak-wybrac-dobry-serwis/10. Mój samochód bardzo ucierpiał w wypadku. Nie wiedziałem, czy uda się go naprawić. Na szczęście podczas jego naprawy usunięto wszystkie szkody wynikające z wypadku. Poszło to szybko i sprawnie. A czy wy kiedyś korzystaliście z usług warsztatów samochodowych wykonujących naprawy powypadkowe? Co wtedy wchodziło w zakres takiej usługi?
maximus71
maximus71
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 30/12/2022
Age : 26
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by Krysia1 Nie Sty 01, 2023 12:20 pm

Jeśli prowadzisz warsztat lub zamierzasz otworzyć to będziesz potrzebować wydajnych sprężarek a te znajdziesz w ofercie tej marki https://www.almig.pl/osuszacze-i-filtracja/ Masz tam nie tylko sprężarki ale także osuszacze i filtry. Wszystko to w dobrej cenie i z gwarancją.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by scorkery Czw Sty 12, 2023 1:02 pm

Chciałbym w przyszłości założyć swój własny warsztat samochodowy. Słyszałem, że powinienem się zaopatrzyć między innymi w profesjonalny zestaw kluczy nasadowych, kompresory, szafki warsztatowe, rampy samochodowe i podnośniki, a także w nożyce do blachy. A według was czego nie powinno zabraknąć w dobrym serwisie samochodowo-blacharskim?
__________________________________
W jakie narzędzia warto zaopatrzyć swój serwis?
scorkery
scorkery
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 12/01/2023
Age : 27
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by abraham.emard Pon Sty 23, 2023 2:17 pm

Wydaje mi się, że najlepiej jednak korzystać z autoryzowanych serwisów.
abraham.emard
abraham.emard
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 10
Join date : 23/01/2023
Age : 33
Skąd : Chorzów

Powrót do góry Go down

Warsztat samochodowy  Empty Re: Warsztat samochodowy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach