Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore?

2 posters

Go down

Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore? Empty Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore?

Pisanie by jowiłka Sro Sie 17, 2022 6:35 pm

Jaki możecie polecić moduł ratalny na platformie Atomstore? Mam tam sklep od niedawna i chciałbym zacząć przyjmować w nim płatności w ratach oraz leasing.

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore? Empty Re: Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore?

Pisanie by Bartek90 Pią Sie 19, 2022 5:37 pm

Jedyny system ratalny jaki mogę polecić na tą platformę, to iRaty. Jest to system, który możesz znaleźć w wielu sklepach internetowych. Bardzo dużą jego zaletą jest to, że ma duży odsetek akceptowanych wniosków kredytowych.

Bartek90
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 24/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore? Empty Re: Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore?

Pisanie by jowiłka Sob Sie 20, 2022 1:11 pm

Niewątpliwie jest to duża zaleta, że jest duży poziom akceptowanych wniosków. Jednak nim wybiorę ten system, to mam jeszcze dwa pytania.
Jak wdrożyć ten moduł do sklepu oraz czy są jeszcze jakieś plusy, posiadania tego systemu w sklepie?

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore? Empty Re: Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore?

Pisanie by Bartek90 Sob Sie 20, 2022 5:23 pm

Jeśli chodzi o wdrożenie systemu do sklepu, to wystarczy, że wejdziesz na tą stronę - https://iplatnosci.pl/ i zarejestrujesz swój sklep. Następnie otrzymasz instrukcje, jak wdrożyć moduł do sklepu.
Co do plusów, to jednym z największych jest to, że możesz liczyć na prowizje, za każdy zaakceptowany wniosek.

Bartek90
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 24/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore? Empty Re: Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore?

Pisanie by jowiłka Nie Sie 21, 2022 5:45 pm

Oooo bardzo dobra wiadomość, że mogę otrzymać prowizje za każdy zaakceptowany wniosek ratalny.
Jutro zarejestruje sklep na stronie którą podałeś i mam nadziej, że najpóźniej we wrześniu, będę mogła oferować klientom płatność w ratach.

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore? Empty Re: Jaki moduł ratalny w sklepie na platformie Atomstore?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach