Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP?

2 posters

Go down

Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP? Empty Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP?

Pisanie by Bartek90 Czw Lis 24, 2022 2:28 pm

Jaki możecie mi polecić system ratalny do platformy IAI Shop?
Mam na niej, nieduży sklep z elektronikom, ale często mam pytania, czy jest możliwość płatności w ratach.
Teraz chciałbym zrobić ukłon w stronę klienta i taką opcje zaoferować.

Bartek90
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 24/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP? Empty Re: Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP?

Pisanie by jowiłka Pią Lis 25, 2022 5:09 pm

Kiedyś posiadałam na tej platformie sklep internetowy. Niestety musiałam go zamknąć z przyczyn osobistych.
Pamiętam, że również miałam zamiar wprowadzić płatność w ratach dla swoich klientów. System na który się wtedy zdecydowałam, to iRaty.

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP? Empty Re: Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP?

Pisanie by Bartek90 Nie Lis 27, 2022 6:53 pm

Czy mogę wiedzieć, dlaczego chciałaś wprowadzić do swojego sklepu, akurat ten system?

Bartek90
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 24/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP? Empty Re: Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP?

Pisanie by jowiłka Pon Lis 28, 2022 7:29 am

Chciałam go wprowadzić, ponieważ był prosty w wdrożeniu. Wystarczyło wejść na stronę https://iplatnosci.pl/ i wypełnić formularz. Następnie otrzymuje się maila z dalszymi instrukcjami.
Super w tym module jest również to, że można było liczyć na prowizje za każdy zaakceptowany wniosek kredytowy.

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP? Empty Re: Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP?

Pisanie by Bartek90 Wto Lis 29, 2022 8:53 am

Dziękuje za odpowiedz na moje posta Wink Teraz wiem już wszystko i jestem pewny, że wprowadzę do swojego sklepu system ratalny od iRaty

Bartek90
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 24/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP? Empty Re: Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na IAI SHOP?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach