Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl?

3 posters

Go down

Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl? Empty Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl?

Pisanie by jowiłka Wto Lis 23, 2021 8:06 am

Posiadam sklep internetowy na platformie home.pl. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wprowadzeniem do niego, płatności w ratach. Dlatego szukam jakiegoś sytemu płatności ratalnej do tej platformy. Znacie jakiś ?

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl? Empty Re: Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl?

Pisanie by Bartek90 Sro Lis 24, 2021 7:40 am

Słyszałaś o systemie ratalnym iRaty? Jeśli nie, to koniecznie nadrób zaległości. Moim zdaniem, jest to najlepszy moduł ratalny do platformy home.pl. Na pewno będziesz miała większą ilość klientów i przy okazji dodatkowy dochód, ponieważ od każdego udzielonego wniosku otrzymasz prowizję.

Bartek90
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 24/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl? Empty Raty w sklepie internetowym

Pisanie by jowiłka Czw Lis 25, 2021 7:14 am

Widziałam gdzieś stopki, że niektóre sklepy internetowy go używają. Nie pomyślałam o tym, żeby po nim poczytać. Jak to się mówi "Najciemniej pod latarnią". Może masz jakieś namiary na kogoś, kto się zajmuje takim system ratalnym?

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl? Empty Re: Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl?

Pisanie by Bartek90 Pią Lis 26, 2021 7:29 am

Wiele sklepów z tego modułu korzysta. Jak jeszcze miałem swój sklep, to również miałem moduł od iRaty. Niestety sklep musiałem zamknąć z powodów zdrowotnych. Jeśli chodzi o firmę, która wdraża taki moduł, to polecam https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca. Bardzo miło wspominam z nimi współpracę.

Bartek90
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 24/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl? Empty Re: Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl?

Pisanie by jowiłka Pon Lis 29, 2021 7:42 pm

Bartek90 napisał:Wiele sklepów z tego modułu korzysta. Jak jeszcze miałem swój sklep, to również miałem moduł od iRaty. Niestety sklep musiałem zamknąć z powodów zdrowotnych. Jeśli chodzi o firmę, która wdraża taki moduł, to polecam https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca. Bardzo miło wspominam z nimi współpracę.

Bardzo Ci dziękuje za odpowiedzi na moje pytania, bardzo mi tym pomogłeś. W najbliższym czasie, zamierzam uruchomić ten moduł w swoim sklepie. Mam nadzieje, że obroty mojego sklepu znacznie się zwiększą. Jak będę miała jakieś pierwsze wyniki, to dam Ci znać Smile

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl? Empty Re: Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl?

Pisanie by setka Pią Paź 28, 2022 5:48 am

Słuchajcie, jeśli potrzebujecie pomocy w obsłudze informatycznej swojej firmy, to zdecydowanie polecam zajrzeć na stronę https://enicom.pl/ i zapoznać się z ofertą tej firmy. Świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie - na pewno sprostają waszym wymaganiom.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 349
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl? Empty Re: Jaki system ratalny w sklepie internetowym na platformie home.pl?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach