Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

paleciak na magazyn

+7
Alberto
bociek
TeddyBear
daren
caffe
penopa
akia
11 posters

Go down

paleciak na magazyn Empty paleciak na magazyn

Pisanie by akia Sro Lis 04, 2015 1:44 pm

Macie w swoich magazynach ręczne paleciaki? Bo ja mam niewielki magazyn i wiem, ze kupowanie wózka widłowego mijało by się z celem dlatego zastanawiam się nad takim ręcznym paleciaku. Sprawdzałam ceny w tym miejscu i wydaje mi się, że nie szarpnęło by mnie to bardzo po kosztach.

akia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154
Data rejestracji : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by penopa Sro Mar 31, 2021 2:55 pm

Polecam zapoznać się z tym sklepem https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html. Jak znajomy budował magazyn to właśnie większość materiałów kupował z tego sklepu. Podobno mają tam asortyment który w innych sklepach nie jest tak łatwo dostępny

penopa
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 175
Data rejestracji : 17/12/2020

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by caffe Pon Maj 10, 2021 9:15 am

Tak naprawdę polecam elektryczne, bo dziś jest to o wiele prostszy sposób na to, żeby mieć dobrze zaopatrzony magazyn, który jednocześnie będzie przynosił zyski, a nie straty np.: czasowe. A skoro mowa o zyskach, to ja uważam też, że przecież takie opcje jak magazyn do wynajęcia to dobry plan. Można zaoszczędzić, a jak mamy sami jakiś magazyn, to na stronie Miejsca Paletowe możemy wynająć go za odpowiednią cenę.

caffe
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 38
Data rejestracji : 01/05/2020

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by daren Wto Paź 26, 2021 10:30 pm

Na magazyn to różne rzeczy mogą być potrzebne oprócz specjalistycznego sprzętu. Tam gdzie są kable przydadzą się takie progi kablowe https://powerrubber.com/kat/progi-kablowe/ , które chronią okablowania przed uszkodzeniem, a tym samym zapewniają bezpieczeństwo pracownikom. Takie progi przydają się też w zakładach pracy, na różnych imprezach, wszędzie tam gdzie są instalacje kablowe, które wymagają zabezpieczenia.

daren
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 36
Data rejestracji : 08/01/2021

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by TeddyBear Sro Paź 27, 2021 2:07 am

Dziękuję za radę.

TeddyBear
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 27
Data rejestracji : 27/10/2021

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by bociek Sob Gru 10, 2022 4:01 pm

Od jakiegoś czasu rozważałem zakup hali magazynowej, a teraz znajomy podpowiedział mi o namiotach magazynowych tej firmy https://www.ekodynamic.com.pl/oferta/wynajem/ i mam mętlik w głowie. Przyznam szczerze, że mają bardzo dobrą cenę, więc jeśli szukacie czegoś taniego, to polecam wam do nich zajrzeć. Nie będziecie zawiedzeni.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 358
Data rejestracji : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by Alberto Wto Gru 20, 2022 6:18 pm

Ja wychodzę z założenia, że jednak kluczem może być w tym przypadku postawienie na takie rozwiązania, które faktycznie moglibyście jeszcze efektywniej wykorzystać w swoim biznesie. Teraz jest o tyle prościej, że przy usprawnianiu pracy hali, można skorzystać ze sprawdzonych dostawców. Ja czytałem na temat polskiej firmy Gizo, która w ofercie ma ponad 2500 sprzętów takich jak podnośniki czy wózki widłowe. Mając na uwadze wynajmowane przez nich maszyny i oferowany sprawny serwis, wydaje mi się to ciekawym wyborem. Jakie macie doświadczenia z takimi kwestiami?

Alberto
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Data rejestracji : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by Pestka Pią Gru 30, 2022 6:33 pm

Wiadomo, że paleciaki czy wózki widłowe w magazynie to absolutny must have. Trudno sobie wyobrazić pracę w magazynie bez takiego sprzętu. Poza paleciakiem bardzo ważne są też odpowiednio dobrane palety euro. Od siebie polecam zakup palet od Sas Group. To producent palet drewnianych. wysokiej jakości. Są solidne, porządnie poskładane, proste i bardzo wytrzymałe.

Pestka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 30
Data rejestracji : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by setka Nie Maj 28, 2023 4:25 pm

Zależy ci na tym, aby podnieść standard jakości pakowania? W takim razie, koniecznie zainwestuj w maszynę pakującą od https://manuliekobal.pl/manuliekobal/ Świetna jakość, więc na pewno się nie zawiedziesz.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 380
Data rejestracji : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by sowiet Pią Lip 28, 2023 11:15 am

W dzisiejszych czasach przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów może być problemem, zwłaszcza w mniejszych przestrzeniach. Rozwiązaniem tego problemu może być wynajem magazynu typu self-storage, o którym przeczytasz więcej w artykule https://www.enowiny.pl/artykul,60369,magazyny-do-wynajecia-self-storage-jest-opcja-idealna-dla-ciebie.html i jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1151
Data rejestracji : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by Grzesiek13 Pon Lip 31, 2023 8:16 am

Jeżeli chodzi o moją halę magazynową, to korzystam z usług firmy https://www.pneumatik.pl/produkty/sprezarki-tlokowe/ , która jest specjalistą w zakresie techniki sprężonego powietrza. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Data rejestracji : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

paleciak na magazyn Empty Re: paleciak na magazyn

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach