Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Paleciak widłowy

+4
damian222s
oszela
mleczko90
akia
8 posters

Go down

Paleciak widłowy  Empty Paleciak widłowy

Pisanie by akia Pią Sty 29, 2016 5:03 pm

Zastanawiam się nad kupnem paleciaka z widłami. Wiem, ze na pewno przy magazynie tego typu sprzęt nam się przyda. Oglądałam już to i teraz zastanawiam się czy będzie to dobry zakup i ile sztuk takich paleciakow powinnam kupić

akia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154
Data rejestracji : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Paleciak widłowy  Empty Re: Paleciak widłowy

Pisanie by mleczko90 Czw Sie 26, 2021 3:22 pm

Jesli szukałbyś części zamiennych to sprawdź sklep - https://cswim.pl/

mleczko90
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 46
Data rejestracji : 28/08/2020

Powrót do góry Go down

Paleciak widłowy  Empty Re: Paleciak widłowy

Pisanie by oszela Sro Maj 04, 2022 6:57 pm

Taki pojazd na pewno się sprawdzi na magazynie, nie raz widziałam jak ułatwiają pracę w takim miejscu. Wręcz bez nich wiele prac jest niemożliwych do wykonania. Co do samych wózków to warto patrzeć jakie akumulatory mają zamontowane. Najlepiej sprawdzają się te żelowe, a dlaczego to dowiecie się na https://domabc.pl/dom,ac253/czy-akumulatory-zelowe-sa-bezpieczne,13426 . Również na temat ich bezpieczeństwa.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Data rejestracji : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

Paleciak widłowy  Empty Re: Paleciak widłowy

Pisanie by damian222s Sro Maj 18, 2022 8:45 am

Super wątek. Jestem bardzo ciekawy ile osób wchodzi do tego wątku.

________________________________________
balustrady wewnętrzne

damian222s
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 18/05/2022

Powrót do góry Go down

Paleciak widłowy  Empty Re: Paleciak widłowy

Pisanie by Alberto Sro Wrz 21, 2022 9:57 pm

W ogóle przy temacie wynajmu wózków widłowych jest wiele aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę. Jak dla mnie, jedną z ważniejszych rzeczy będzie to, by odpowiednio dobrać maszynę pod kątem Waszego magazynu. Ja widziałem w Gizo szeroki wybór różnego rodzaju wózków na wynajem. Mają 12 oddziałów w Polsce, więc dobranie odpowiedniej oferty powinno być proste. Ja cenię sobie takie firmy działające w Polsce, które stawiają na wysoki poziom obsługi. Przy długiej współpracy jest to bardzo cenne.

Alberto
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Data rejestracji : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Paleciak widłowy  Empty Re: Paleciak widłowy

Pisanie by Buzek Nie Paź 30, 2022 5:20 pm

Jeżeli chodzi o wybór najwyższej jakości sprzętu magazynowego to na pewno warto poszukiwania warto rozpocząć od firmy, która posiada ogromne doświadczenie i bardzo dobrze rozwiniętą bazę produktów oraz świetnych specjalistów którzy będą w stanie pomóc. Tutaj bardzo dobrze wypada Lemarpol, jeżeli szukacie przede wszystkim specjalistów z branży, którzy są od lat na rynku. Można trafić na rozwiązania do najpopularniejszych modeli takich marek jak Manitou, Nissan, Toyota. Konkretna obsługa, dobre warunki i możliwość również zakupu używanego sprzętu.

Buzek
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 52
Data rejestracji : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Paleciak widłowy  Empty Re: Paleciak widłowy

Pisanie by urland3 Nie Sty 22, 2023 1:54 pm

Moim zdaniem warto w ogóle przeanalizować, co faktycznie mogłoby mieć sens w kontekście rozwoju Waszej działalności. Na stronie https://gizo.pl/sprzedaz/mini-dzwigi-mini-zurawie/ widziałem więcej informacji o możliwości nabycia mini żurawi. Ktoś z Was ma własne doświadczenia z takimi aspektami? Z chęcią poznam Wasze zdanie

urland3
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 184
Data rejestracji : 22/01/2023

Powrót do góry Go down

Paleciak widłowy  Empty Re: Paleciak widłowy

Pisanie by KasjuszMag Sro Kwi 12, 2023 11:12 am

Paleciaki elektryczne to doskonałe rozwiązanie dla magazynów i hal produkcyjnych. Dzięki nim praca jest o wiele łatwiejsza i bardziej efektywna. Ich zastosowanie pozwala na szybki i bezpieczny transport towarów na większe odległości.

KasjuszMag
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 97
Data rejestracji : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Paleciak widłowy  Empty Re: Paleciak widłowy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach