Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samsung telefon

+3
aniaa
patcat
Maxim
7 posters

Go down

Samsung telefon Empty Samsung telefon

Pisanie by Maxim Pon Lip 19, 2021 12:19 pm

Kilka sprzętów mam już z Samsunga w domu, zastanawiam się czy nie kupić też i telefonu. Kilka modeli już mam na oku, w tym i moim faworytem jest galaxy s20 fe 5g. Możecie coś więcej powiedzieć na ten temat? Chętnie poczytam wasze opinie.

Maxim
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 110
Join date : 08/10/2019

Powrót do góry Go down

Samsung telefon Empty Re: Samsung telefon

Pisanie by patcat Sob Sie 28, 2021 4:47 pm

Witajcie. Każdy decyduje się na zakup takiego modelu telefonu jaki mu najbardziej odpowiada. Dlatego też zaczęłam sprawdzać w internecie jakie modele telefonów są dostępne. I tak też między innymi udało mi się dowiedzieć, że cena telefonu huawei bywa bardzo zróżnicowana. Dlatego też tak na wszelki wypadek porównam kilka różnych ofert zanim podejmę decyzję.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Samsung telefon Empty Re: Samsung telefon

Pisanie by aniaa Pon Paź 18, 2021 5:31 pm

Tak się składa, że także myślałam od dłuższego czasu o nowym telefonie. Ostatecznie wybrałam akurat ten sam model, o którym wspomniałeś. Wszystko działa świetnie:) Jest to dużo lepszy smartfon niż mój poprzedni. Zresztą tamten strasznie się zacinał. W sumie to tylko jednej rzeczy mi tutaj brakowało. Nie wiedziałam, gdzie znaleźć dzielenie ekranu w Samsungu. Ta opcja bardzo mi się przydawała w poprzednim telefonie. To dlatego, że lubię jednocześnie oglądać film i rozmawiać ze znajomymi. Muszę przyznać, że byłam trochę zdziwiona, że tej możliwości tutaj nie ma. Postanowiłam to jeszcze raz sprawdzić w internecie. Jak się później okazało w tym https://www.techfanik.pl/2019/03/samsung-android-pie-funkcja-podzielonego-ekranu.html poradniku, ta funkcja tutaj też jest. Podzielić ekran można zupełnie inaczej niż w moim poprzednim smartfonie. Jakby ktoś też miał ten telefon i nie wiedział, gdzie to jest, to na tamtej stronie wszystko jest pokazane.

aniaa
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Join date : 27/09/2021

Powrót do góry Go down

Samsung telefon Empty Re: Samsung telefon

Pisanie by idooley Wto Paź 11, 2022 2:07 pm

Na samym początku warto zadać sobie pytanie, dlaczego warto zadbać o możliwość zlokalizowania naszego telefonu. Spowodowane jest to zarówno wysoką wartością samego urządzenia, jak i danymi czy dokumentami, które przechowujemy w jego pamięci wewnętrznej.


_________________________
Aplikacja do namierzania telefonu
idooley
idooley
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2
Join date : 11/10/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Samsung telefon Empty Re: Samsung telefon

Pisanie by Hakuna31 Wto Paź 11, 2022 5:08 pm

Zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu, co możecie mi polecić do 1000 zł?

schwimmendes Haus

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 552
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Samsung telefon Empty Re: Samsung telefon

Pisanie by setka Pon Lut 13, 2023 7:27 am

Polecam zajrzeć na stronę https://icinski.pl/5-sposobow-na-darmowe-pobieranie-filmow-z-dzwiekiem-z-instagrama_sbar.a i dowiedzieć się, jak najlepiej pobrać filmy z dźwiękiem z instagrama. Jestem pewna, że używacie tej aplikacji Smile

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 346
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Samsung telefon Empty Re: Samsung telefon

Pisanie by Zdzisio92 Nie Mar 31, 2024 6:16 pm

Potrzebuję znaleźć serwis telefonów komórkowych, który zapewni mi wysoką jakość usług naprawczych oraz konkurencyjne ceny, szczególnie przy wymianie ekranu. Czy ktoś może polecić mi serwis, który jest ceniony przez klientów i gwarantuje satysfakcję z wykonanej naprawy? https://ihospital.pl/ co sadzicie o tej ofercie

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Samsung telefon Empty Re: Samsung telefon

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach