Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowy telefon

+6
schaefer.aniyah
vizzka
szarlottka
Zdzisio92
Tymoteusz1
bociek
10 posters

Go down

Nowy telefon Empty Nowy telefon

Pisanie by bociek Pon Wrz 13, 2021 3:54 pm

Muszę zakupić nowy telefon, ponieważ mój stary uległ awarii. Co sądzicie o tym modelu Iphone Se 2? Dużo osób pisze w samych superlatywach na temat telefonów Apple i jestem ciekaw, czy ktoś z was posiada iPhone'a i może się odnieść, czy warto z niego zainwestować. Niestety nie mam jak podpytać znajomych, bo wszyscy mają Samsungi albo Huaweie. Dajcie znać, będę wdzięczny.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by Tymoteusz1 Pią Lut 11, 2022 7:51 am

Pamiętajcie, by zawsze po zakupie, odpowiednio zabezpieczyć Wasz telefon. Dzięki temu nie będziecie musieli martwić się o ewentualne uszkodzenia. Na stronie https://sklep.3mk.pl/huawei/p40-lite/etui czytałem więcej o doborze etui do Huawei. Ktoś z Was korzystał już z takich opcji?

Tymoteusz1
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 152
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by Zdzisio92 Pon Kwi 18, 2022 2:09 pm

Przy wyborze telefonu najważniejsza jest bateria. Przynajmniej ja zawsze zwracam na to uwagę. Ostatnio w moim telefonie popsuła się bateria. Początkowo działała sprawnie i czas ładowania był krótki. Jednak od pewnego czasu coś jest nie tak, bo już po jednym dniu muszę znowu ładować telefon. Zastanawiam się nad wymianą baterii, czytałem, że jest to możliwe tu https://idream.pl/serwis/cennik/iphone/wymiana-baterii/iphone-6s/ . Co wy myślicie na ten temat?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1327
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by szarlottka Czw Kwi 28, 2022 8:35 pm

Jeśli zdecydujesz się na iphone to warto przeczytać ten artykuł https://magazynt3.pl/po-czym-poznac-dobre-szklo-hartowane-do-iphonea-12-mini/ Szkło hartowane i porządne etui to według mnie podstawa. Ja już nie raz rozwaliłam nowy telefon zaraz po zakupie i dmucham na zimne teraz.

szarlottka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 65
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by vizzka Sro Lip 13, 2022 12:29 pm

jak macie już telefon i szukacie dobrej oferty na abonament telefoniczny to warto zgłosić się do sieci Otvarta. Umowa na czas nieokreślony, szybka aktywacja usług, pomocna obsługa klienta. Mają też super ofertę na internet mobilny.

vizzka
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 123
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by schaefer.aniyah Czw Gru 22, 2022 1:25 pm

Nieodpowiednie treści, zbyt dużo czasu spędzanego przed telefonem, możliwość kontaktu z nieznajomymi, zagubienie drogiego urządzenia – wyobraźnia rodzica podsuwa różne zagrożenia, jakie mogą czyhać na dziecko w związku z podarowaniem mu pierwszego smartfona.


__________________________
Pierwszy smartfon. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka!
schaefer.aniyah
schaefer.aniyah
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 22/12/2022
Age : 33
Skąd : Tychy

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by setka Pon Lut 13, 2023 12:39 pm

To ważne, aby na swoim telefonie mieć asystenta Smile Jeśli nie wiesz co będzie dla ciebie odpowiednie, to polecam zerknąć na https://jupither.pl/kable/asystent-google-na-ios-bitwa-inteligentnych-asystentow/bzpe_bjtr Dzięki temu wpisowi na pewno podejmiesz dobrą decyzję

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 334
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by urland3 Sro Mar 01, 2023 7:43 pm

Mam wrażenie, że takie kwestie faktycznie mają bardzo duże znaczenie w kontekście bezpieczeństwa danego sprzętu. Moim zdaniem to bardzo ważna rzecz, bo przecież jeśli kupujecie drogie smartfony, to szkoda byłoby, gdyby się uszkodzily. Ja czytałem na https://sklep.3mk.pl/ o doborze odpowiedniego etui. Co o tym sądzicie?

urland3
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 184
Join date : 22/01/2023

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by hwaters Nie Mar 19, 2023 4:41 pm

Kilka lat temu chińska marka Xiaomi zawojowała rynek europejski, oferując wysokiej jakości urządzenia w okazyjnej cenie. Obecnie wzrok technologicznych geeków przykuwa smartfon POCO X4 GT 5G. To jeden z najlepszych smartfonów do 2000 złotych oferujący wiele funkcji, które zwykle kojarzone są z droższymi urządzeniami. Sprawdźcie sobie ten artykuł - https://www.prostozopolskiego.pl/dla-kazdego-cos-dobrego-przedstawiamy-najlepsze-telefony-do-3000-zlotych-w-2023-roku/
hwaters
hwaters
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 19/03/2023
Age : 33
Skąd : Babice Nowe

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by brown.muriel Wto Sie 08, 2023 9:23 am

Cześć, społeczności! Dziś chciałbym podjąć ważny temat dotyczący bezpieczeństwa - vishingu. Może wiecie, na czym polega ten rodzaj oszustwa telefonicznego? Chodzi o podszywanie się pod zaufane instytucje lub firmy w celu wyłudzenia danych osobowych lub finansowych. Jakie macie pomysły, aby nie dać się oszukać przez telefon? Podzielcie się swoimi sposobami ochrony
_____________________
Na czym polega vishing? Jak nie dać się oszukać przez telefon?
brown.muriel
brown.muriel
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 08/08/2023

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach