Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak dbać o włosy?

3 posters

Go down

Jak dbać o włosy? Empty Jak dbać o włosy?

Pisanie by Zdzisio92 Nie Lis 26, 2023 11:09 am

Dziś natknęłam się na fascynujący artykuł na stronie https://hair-shop.pl/pl/blog/jak-rozjasnic-wlosy-w-domu-1695998431.html Autor dokładnie omawia kwestię rozjaśniania włosów w domu, co może być cenne dla tych z Was, którzy szukają praktycznych porad. Zainspirowało mnie to do eksperymentowania z moim własnym stylem. Zapraszam do przeczytania i podzielenia się Waszymi refleksjami. Czy ktoś z Was próbował już samodzielnie rozjaśniać włosy w domu? Podzielcie się swoimi doświadczeniami!

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Jak dbać o włosy? Empty Re: Jak dbać o włosy?

Pisanie by minka Sob Gru 30, 2023 5:12 pm

Zastanawiałem się nad dobrym miejscem do znalezienia peruk i natrafiłem na https://perukaradom.pl/peruki-kozienice/ Wydaje mi się, że to świetne miejsce, oferujące szeroki wybór i profesjonalne doradztwo.

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 190
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Jak dbać o włosy? Empty Re: Jak dbać o włosy?

Pisanie by welly32 Pią Sty 26, 2024 12:28 pm

Ważne, aby wybierać dobre kosmetyki. Myślę, że rozsądnie zainwestować w markę INOAR. Ta od niedawna wprowadziła możliwość zamawiania u nich kosmetyków do pielęgnacji domowej. Wcześniej współpracowali jedynie z fryzjerami. Dzięki temu jestem pewna, że marce można zaufać.

welly32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 83
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Jak dbać o włosy? Empty Re: Jak dbać o włosy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach