Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

rękawiczki jednorazowe gdzie kupujecie?

3 posters

Go down

rękawiczki jednorazowe gdzie kupujecie? Empty rękawiczki jednorazowe gdzie kupujecie?

Pisanie by ozonee Nie Maj 10, 2020 5:33 am

No właśnie zastanawiam się gdzie udało Wam się zakupić rękawiczki jednorazowe w miarę za rozsądną cenę? Bo w aptece to mają kolosalne ceny także szukam jakiegoś innego rozwiązania. I szperając w internecie trafiłam na taką ofertę https://www.taniomania.pl/t/rekawiczki-jednorazowe-nitrylowe i oczywiście zamówiłam. Teraz mam rękawiczki na zapas. A Wy macie zapas takich rękawiczek?

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

rękawiczki jednorazowe gdzie kupujecie? Empty Re: rękawiczki jednorazowe gdzie kupujecie?

Pisanie by lalmarter Czw Cze 25, 2020 10:08 am

Na pewno w każdym wiekszym markecie mozna bez problemu takie rękawiczki dostać


__________________
Montaż instalacji wodnych łódź

lalmarter
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 3
Join date : 25/06/2020

Powrót do góry Go down

rękawiczki jednorazowe gdzie kupujecie? Empty Re: rękawiczki jednorazowe gdzie kupujecie?

Pisanie by sowiet Pią Maj 28, 2021 6:08 pm

Faktycznie sam wybór rękawiczek jednorazowych jest dość ważny i jeśli zużywamy ich całkiem sporo to na pewno warto wiedzieć gdzie można je kupić. Dlatego ja polecam każdemu zapoznanie się z wpisem https://calde.pl/blog/gdzie-kupic-rekawiczki-jednorazowe gdyż tą tematykę właśnie tam dokładnie opisano.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1005
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

rękawiczki jednorazowe gdzie kupujecie? Empty Re: rękawiczki jednorazowe gdzie kupujecie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach