Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak trafić na dobre biuro rachunkowe?

Go down

Jak trafić na dobre biuro rachunkowe? Empty Jak trafić na dobre biuro rachunkowe?

Pisanie by czystyhary Czw Wrz 26, 2019 6:29 pm

Możecie coś doradzić?
Na co trzeba zwracać uwagę?
Tutaj http://www.union.katowice.pl/ widziałam takie biuro rachunkowe z Katowic.
Mam wrażenie, że cena będzie miała tu drugorzędne znaczenie, a raczej zakres usług okaże się istotny.
Ktoś z was korzysta z takich usług i doradzi coś więcej?

czystyhary
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88

Powrót do góry Go down

Jak trafić na dobre biuro rachunkowe? Empty Re: Jak trafić na dobre biuro rachunkowe?

Pisanie by Daniel332 Sro Sty 08, 2020 6:13 pm

W sprawach finansowych niekwestionowanym liderem jest firma EY strona www, stosują nowoczesne procesy i rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie. Warto zlecić im usługi finansowe swojej firmy. To prawdziwi profesjonaliści.

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 105

Powrót do góry Go down

Jak trafić na dobre biuro rachunkowe? Empty Re: Jak trafić na dobre biuro rachunkowe?

Pisanie by Daniel332 Czw Maj 14, 2020 9:48 am

Właśnie też zastanawiam się jakie biuro rachunkowe powinienem wybrać do rozliczeń w swojej firmie. Może ktoś z was mógłby mi polecić jakieś rzetelne i sprawdzone tak abym miał pewność, że na pewno warto jest z nimi współpracować?

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 105

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kacper77 Sob Sty 30, 2021 3:02 pm

Trzeba przejrzeć wiele różnych ofert i wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Warto na pewno szukać takiego biura, które ma kompleksowe usługi. Tutaj https://businessmind.pl/biuro-rachunkowe-gdynia/ sobie zerknijcie. Macie tam bowiem namiar na biuro rachunkowe, które bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu.

Kacper77
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 22

Powrót do góry Go down

Pisanie by janek332 Pon Mar 08, 2021 1:02 pm

Ja na przykład ostatnio zdecydowałem się na bardzo dobre biuro rachunkowe https://warido.com . Z tego biura rachunkowego korzysta bardzo dużo osób.

janek332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pisanie by sowiet Sro Mar 24, 2021 8:09 pm

Z całą pewnością przydadzą się takie informacje.

sowiet
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry