Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe?

3 posters

Go down

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe? Empty Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe?

Pisanie by czystyhary Czw Sie 22, 2019 11:05 am

Jak znaleźć takie?
Na co zwracać uwagę? O co pytać przed zawarciem umowy?
Tutaj http://taxmentor.pl/ widziałam takie biuro rachunkowe w Katowicach.
Widać, że mogą zajmować się tym kompleksowo - obsługą takich małych i średnich firm, a pewnie nawet i większych.
Podobno w ogóle usługi biura rachunkowego opłacają się bardziej niż zatrudnienie kogoś do księgowości na etat...

czystyhary
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 16/04/2014

Powrót do góry Go down

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe? Empty Re: Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe?

Pisanie by sowiet Czw Kwi 14, 2022 4:06 pm

To prawda znalezienie dobrego biura rachunkowego jest na pewno czymś ważnym i ja również muszę przyznać, że jakiś czas temu miałem bardzo podobny problem. W każdym razie teraz już wiem, że właśnie biuro rachunkowe https://innovation.net.pl/biuro-rachunkowe-jaroslaw było jak najlepszym wyborem dla mnie. Oczywiście każdemu mogę je polecić.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1020
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe? Empty Re: Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe?

Pisanie by opio Wto Maj 31, 2022 8:27 am

Sprawdziliśmy opinie biura, też zobaczyliśmy, jak mają się firmy, które korzystają z ich usług. Na tej podstawie wiedzieliśmy, że korzystamy z usług rzetelnego biura podatkowego Casus Beata Pospieszała-Jędrzejczak z Bydgoszczy. Oni mają indywidualne podejście do klienta, są całkowicie profesjonalni i kompleksowo podchodzą do zajmowania się naszą księgowością, sprawami podatkowymi, kadrami i płacami, polecam.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe? Empty Re: Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach