Poprawa strony internetowej - badania z użytkownikami

3 posters

Poprawa strony internetowej - badania z użytkownikami Empty Poprawa strony internetowej - badania z użytkownikami

Pisanie by Kella Czw Wrz 22, 2022 10:17 am

Według mnie jeżeli przede wszystkim chcecie skutecznie rozwijać swój biznes online i docierać do nowych klientów to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę współpracę ze specjalistami, jak Ideacto https://ideacto.pl/uslugi/badania-z-uzytkownikami/ w przypadku których można liczyć zarówno na ogromne doświadczenie i dokładność prowadzonych analiz oraz badań po wprowadzanie zmian wraz z użytkownikami. Dzięki czemu będziecie mogli coraz skuteczniej udoskonalać swój biznes.

Kella
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 49
Join date : 19/09/2022

Poprawa strony internetowej - badania z użytkownikami Empty Re: Poprawa strony internetowej - badania z użytkownikami

Pisanie by marekmas36 Sob Gru 31, 2022 1:37 am

Ja biorę pod uwagę innego rodzaju badania, mianowicie takie związane z analizą techniczną rynków finansowych. Temat bardzo mnie interesuje, a w swiecie finansow warto być na bieżąco, bo wszystko bardzo szybko się zmienia. https://www.fxmag.pl/artykul/co-to-jest-formacja-harmoniczna-najpopularniejsze-formacje-harmoniczne-abcd-gartley-nietoperz-bat-krab-crab-motyl-butterfly-the-three-drives Czym jest analiza harmoniczna? Śledzicie jeszcze jakieś arykuly?

marekmas36
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 38
Join date : 10/10/2022

Pisanie by Zdzisio92 Sob Mar 23, 2024 10:48 am

Przy tworzeniu stron opartych o standard PWA, priorytetem jest spełnienie oczekiwań użytkowników mobile. Szybkość działania oraz możliwość pracy w trybie offline są kluczowe, umożliwiając korzystanie z serwisu nawet przy ograniczonym połączeniu internetowym. Dodatkowo, istotne jest zwiększenie konwersji poprzez zoptymalizowane doświadczenie użytkownika. Dzięki technologii PWA, strony działają podobnie do natywnych aplikacji mobilnych, co sprzyja lepszej interakcji i większemu zaangażowaniu użytkowników. Tego typu działaniami zajmuje się firma: https://x-one.pl/

Zdzisio92

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

- Similar topics