Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Badania prenatalne

5 posters

Go down

Badania prenatalne  Empty Badania prenatalne

Pisanie by iglot Nie Maj 08, 2022 8:31 pm

Jakie badania prenatalne warto wykonać w ciąży i czy każda mama powinna na takie się zdecydować? one nie są ryzykowne? trzeba daleko jeździć?

iglot
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 34
Join date : 20/12/2021

Powrót do góry Go down

Badania prenatalne  Empty Re: Badania prenatalne

Pisanie by oszela Czw Maj 26, 2022 2:10 pm

Jak najbardziej każda przyszła mama powinna się na takie badania zdecydować. Są badania które są zupełnie bezpieczne dla dziecka i dla mamy a przy tym potrafią wykryć kilkadziesiąt różnych chorób. Zobacz sobie na test nifty Gdynia, Kraków, Katowice, Warszawa - to są jedne z wielu miast gdzie znajdziesz autoryzowane punkty pobrań Nifty pro. Można się także umówić na wizytę domową w całej Polsce, już w cenie badania.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

Badania prenatalne  Empty Re: Badania prenatalne

Pisanie by greta Pią Cze 10, 2022 11:56 am

I tu się zgodzę bo ja też zdecydowałam się na bezpieczny test sanco w laboratorium diagnostyka, lepiej się upewnić niż stresować całą ciążę. Tym bardziej że to dokładny test, gdzie zakres i rozdzielczość  jest porównywalna z badaniem  z płynu owodniowego.

greta
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 52
Join date : 06/01/2022

Powrót do góry Go down

Badania prenatalne  Empty Re: Badania prenatalne

Pisanie by sowiet Sro Lis 09, 2022 6:11 pm

No ja raczej takich badań nie będę teraz wykonywać ale musze przyznać, że właśnie jedną z najlepszych opcji jest posiadanie wiedzy gdzie w Blachowni najlepiej wykonać diagnostykę obrazową. Jak udało mi się ustalić to właśnie w https://goo.gl/maps/aRajFSXxZksGfrDC7 takie badania można zrobić.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1028
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Badania prenatalne  Empty Re: Badania prenatalne

Pisanie by Krysia1 Wto Wrz 19, 2023 9:04 pm

Jeżeli szukasz w stolicy miejsca gdzie masz zapewnioną najlepszą opiekę dla kobie w ciąży jak i planujących w nią zajść to odwiedź to miejsce https://gabinetylucka.pl To miejsce zapewni wszelkie badania diagnostyczne i daje dostęp do specjalistów z zakresu ginekologii. Każda kobieta poczuje się u nich bezpiecznie i komfortowo.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Badania prenatalne  Empty Re: Badania prenatalne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach