Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

samochód jaki

+2
Zdzisio92
Jurek0925325
6 posters

Go down

samochód jaki Empty samochód jaki

Pisanie by Jurek0925325 Czw Lip 14, 2022 9:04 am

Cześć, potraficie merytorycznie doradzić w kwestiach samochodów? Widziałem na stronie tarnow.bmw-service-mcars.pl bardzo porządny serwis bmw i zastanawiam się czy z takiego miejsca warto skorzystać. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 13/07/2022

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by Zdzisio92 Sob Lip 30, 2022 11:25 pm

Witam, jeśli jesteśmy w temacie samochodów to ja tylko dodam, że od pewnego czasu prowadzę myjnię samochodową. Wszystkie niezbędne produkty kupuję w tym sklepie http://rumler.pl/ i jestem bardzo zadowolony zarówno z ich oferty jak i usługi, dlatego polecam.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 517
Join date : 19/11/2021

Pisanie by bociek Pią Sie 12, 2022 8:07 am

Przyznam szczerze, że sama przymierzam się do zakupu nowego samochodu. Nie ukrywam, się bardzo podobają mi się propozycje aut MINI i widziałam na stronie producenta https://www.mcars.mini.com.pl/pl_PL/home/JCW.html że mają bardzo atrakcyjną ofertę na nie. Dajcie znać, czy macie doświadczenie z tym modelem samochodu i czy warto na niego postawić

bociek
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 168
Join date : 18/07/2021

Pisanie by skubi Czw Sie 25, 2022 7:55 am

Muszę przyznać, że kilka razy byłam już świadkiem kolizji drogowej i nie jest to nic przyjemnego. Warto jednak pamiętać, że po takim wypadku idealnie sprawdziłoby się Auto zastępcze - szkoda całkowita . Najlepiej zgłosić się do swojej ubezpieczalni, a oni z pewnością zrobią wszystko, żeby wam pomóc

skubi
Zagląda zagląda

Liczba postów : 63
Join date : 12/08/2021

Pisanie by Hakuna31 Pią Sie 26, 2022 8:19 am

W moim przypadku naprawdę długo szukałem odpowiedniego samochodu dla siebie, aż w końcu natrafiłem na ofertę na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/ford . W ofercie znajdziecie najróżniejsze samochody używane, części oraz macie możliwość skorzystania z pomocy dotyczącej finansowania.

Hakuna31

Liczba postów : 240
Join date : 20/11/2021

Pisanie by jaspis_imprerial Sob Sie 27, 2022 8:21 pm

Myślę, że warto od razu przy zakupie, kupić też jakiś wideorejestrator i najlepiej kamerę w domu skierowaną na miejsce parkingowe... Non stop na wiadomości poznań policyjne czytam o kradzieżach aut, to już chyba plaga

jaspis_imprerial
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 29
Join date : 15/04/2022

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

- Similar topics

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach