Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

samochód jaki

+3
lexy
sowiet
Alex5643543
7 posters

Go down

samochód jaki Empty samochód jaki

Pisanie by Alex5643543 Czw Lip 14, 2022 8:18 am

Cześć, orientujecie się w kwestiach samochodów? Na stronie https://www.mcars.mini.com.pl/pl_PL/home/JCW.html można poczytać na temat samochodów ale nie wiem czy warto. Uważacie, że warto zwrócić uwagę na tą stronę czy może lepiej poszukać zupełnie innej?

Alex5643543
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by sowiet Sob Sie 13, 2022 7:52 am

W sumie to jest bardzo indywidualna sprawa jakie auto nas interesuje, ale ja właśnie teraz jestem na etapie poznawania samochodów hybrydowych. Muszę przyznać, że bardzo fajnie również na stronie https://moto.lca.pl/legnica,news,89851,Samochody_hybrydowe_a_ekologia_Dowiesz_sie_wszystkiego_.html opisano to ile ekologia oraz samochód hybrydowy mają ze sobą wspólnego.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 494

Powrót do góry Go down

Pisanie by lexy Pon Sie 22, 2022 12:51 pm

W sumie, jak decydujesz się na kupno samochodu, to poszukaj też mechanika, bo znalezienie kogoś konkretnego, gdy tego potrzebujesz, graniczy z cudem. Mechanik Ferrari Gdańsk to specjalista, którego długo szukałam, ale w końcu do niego trafiłam. Poprzedni mechanicy nie byli tak skuteczni. Usterki lubiły wracać, a od roku już nie mam takiego problemu.

lexy
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hakuna31 Czw Wrz 08, 2022 6:57 am

Jeżeli chodzi o moją flotę samochodów, to korzystam z usług sprawdzonej i nowoczesnej stacji kontroli pojazdów - Tachografy Ostrzeszów . Posiadają świetnie wykwalifikowaną kadrę oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Hakuna31
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 240

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kacper77 Wto Wrz 13, 2022 8:34 pm

Prawda jest taka, że nie ma jednego idealnego rozwiązania, które wszędzie się sprawdzi. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/blog/ . Znajdziecie tam bowiem ciekawy blog, gdzie jest sporo ważnych informacji. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Uważam, że naprawdę warto. Taka wiedza na pewno się przyda.

Kacper77
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 274

Powrót do góry Go down

Pisanie by mietek Wto Wrz 20, 2022 9:47 am

Jaki już sobie upatrzysz to taki kup i tyle. Bo takie pytanie się innych co uważają to każdy będzie miał praktycznie inne zdanie i co wtedy? Smile Albo po prostu przejdź się do Wypożyczalnia samochodów Wrocław i zobacz ewentualnie wynajmij kilka i sama ocenisz czym Ci się najlepiej jeździ.

mietek
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by setka Czw Wrz 29, 2022 10:46 am

A co powiecie na temat wynajmu samochodów? Korzystacie z takich usług? Atrakcyjną ofertę w Warszawie posiada Dyniewicz. I co dla mnie ważne - mają doświadczenie.

setka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 156

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics