Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Własny sklep internetowy

+26
Sewilla
wodna12
lulu88
skubi
magdalena77
Alberto
kalinowski_r
Zdzisio92
Kacper77
opio
tymi
jowiłka
wilfrank
setka
Marlena2
sarcia
stefan2222w
jusiaq1
Wiki321
ozonee
PatkaM
Daniel332
jan332
patcat
Alfa
Kaszmirka
30 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Własny sklep internetowy Empty Własny sklep internetowy

Pisanie by Kaszmirka Pią Mar 14, 2014 11:35 am

W jaki sposób otworzyć własny sklep internetowy jak najmniejszym kosztem, i gdzie się zaopatrywać w towar?

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by Alfa Sob Mar 15, 2014 8:17 pm

ojejku szczerze mówiąc nie wiem za bardzo jak stworzyć sklep internetowy

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by patcat Sob Mar 14, 2020 10:35 am

Co do takiego własnego sklepu internetowego to sądzę, że jak poszperasz w internecie to znajdziesz dokładnie to czego szukasz i powinieneś wiedzieć. Jedno ja wiem na pewno, że w takim przypadku należy zadbać o to by mieć dobry program antywirusowy bądź przedłużyć obecną licencję. Czytałam, że taki program można zakupić chociażby tutaj https://www.taniomania.pl/t/eset-nod32-serial Nie powiem to bardzo dobre rozwiązanie z którego raczej skorzystam

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by jan332 Sro Kwi 29, 2020 5:23 am

Sam bardzo chciałbym posiadać swój sklep internetowy.To nie jest takie łatwe jak komuś się zdaję.
_________________________________________________
Zwalczanie karaluchów Warszawa

jan332
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 29/04/2020

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by Daniel332 Pon Maj 11, 2020 2:05 pm

żeby biznes dobrze funkcjonował to trzeba zainwestować w seo marketing. W tym sklepie seospot.pl można zakupić specjalne linki, dzięki którym twoja strona będzie znajdowała się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by PatkaM Sro Cze 17, 2020 1:59 pm

Opcja bardzo fajna, można w sumie nawet robić to bez zakładania firmy (jeżeli nie przekroczycie pewnego progu zarobkowego). Też możecie spróbować sprzedawać swoje rzeczy przez olx, ja sprzedaje rękodzieło. Teraz już doskonale wiem jak sprzedawać na olx, nie jest to w sumie nic trudnego. Trzeba dobrze napisać tytuł ogłoszenia, w treści jakoś bardzo się nie rozpisywać. Można też pomyśleć o dodatkowych formach promocji ogłoszenia.

PatkaM
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 80
Join date : 06/10/2019

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by ozonee Sro Sie 05, 2020 6:51 am

Nie powiem bo sklep internetowy to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Ale jest wiele ważnych spraw o których dobrze jest pamiętać jak chociażby wysyłka tego towaru. W końcu trzeba mieć namiary na dobrą i sprawdzoną firmę przewozową. My znaleźliśmy firmę Czech Logistic https://czechlogistic.pl/ która to zajmuje się paczkami nawet do Czech, Bułgarii czy nawet Rumunii. Także uważam, że to bardzo duży plus posiadania takiej firmy kurierskiej

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by Wiki321 Czw Mar 11, 2021 9:38 am

Też zastanawiam się nad rozszerzeniem działalności o sprzedaż internetową. Niepokoją mnie jednak kwestie związane z ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem płatności. W dzisiejszych czasach ciągle słyszy się o wyłudzeniach czy wyciekach danych. Polecono mi skorzystać z https://kpmgspot.pl/produkt/optymalizacja_cyberbezpieczenstwa/ Macie jakieś doświadczenia w ochronie swojego biznesu w sieci?

Wiki321
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 18
Join date : 14/11/2019

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by patcat Nie Kwi 25, 2021 7:59 am

A no każdy decyduje się na taką formę biznesu jaka mu najbardziej odpowiada i jaką chce. Ale i tak uważam, że nie ważne jaką firmę mamy ważne jak o ten biznes dbamy. Bo moim zdaniem bardzo ważne jest to jak chociażby procesowanie faktur mamy. Także ja bym się na tym aspektem także się zastanowiła.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by jusiaq1 Czw Maj 20, 2021 10:48 am

Daniel332 napisał:żeby biznes dobrze funkcjonował to  trzeba zainwestować w seo marketing. W tym sklepie seospot można zakupić specjalne linki, dzięki którym twoja strona będzie znajdowała się wyżej w wynikach wyszukiwania.
Ja nie jestem zwolenniczką takiego kupowania linków, wydaje mi się że mogą więcej szkody przynieść niż pożytku. Aktualnie pracuję w firmie Empressia i tam pozycjonowanie sklepu internetowego opiera się na bardziej naturalnych i sprawdzonych metodach, które są bardzo skuteczne.

jusiaq1
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 7
Join date : 20/05/2021

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by stefan2222w Pią Maj 21, 2021 5:30 am

Ja posiadam rewelacyjny sklep internetowy. Z mojego sklepu jestem bardzo zadowolony.

____________________________________________
Forum Zwroty Prowizji https://www.forumdlazadluzonych.pl/index.php?/forum/23-zwroty-prowizji/

stefan2222w
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Join date : 21/05/2021

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by sarcia Czw Maj 27, 2021 10:29 pm

Super, że się udało. Warto też poznać zakupy polaków w karnawale, by wiedzieć co oferować w tym czasie i by na tym zyskać. Trzeba takie newsy śledzić i być na bieżąco.

sarcia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 192
Join date : 21/05/2021

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by Marlena2 Sro Cze 16, 2021 7:54 am

Najlepiej wybrac gotoa platformę, ja tez szyje w domu i najperw sprzedawalam przez FB ale potem było tego troche więcej i kolega postawił mi skle na silniku wordpressa, jest całkiem okej ale chyba teraz wzieła bym coś gotowego, żeby mieć stałe wsparcie.

Marlena2
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 8
Join date : 16/06/2021

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by Daniel332 Wto Sie 17, 2021 4:12 pm

Do pakowania paczek najlepiej się sprawdza TAŚMY POLIPROPYLENOWE cena to taśma którą można stosować zarówno do użytku domowego jak również do przemysłu. Taśmy te są wyprodukowane na folii BOPP, która jets bardzo wytrzymała. Dodatkowo są pokryte dodatkową ilością kleju, więc wystarczy pakować jedna warstwą co zmniejsza koszty.

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by setka Wto Paź 26, 2021 8:22 am

Jeśli prowadzicie własny sklep internetowy, to z całą pewnością powinniście wybrać sprawdzony system płatności - taki który przyniesie korzysci wam i klientom. Ja zdecydowałam się na https://www.praca-biznes.pl/integracji-zastosowanie-wdrozenia/ i muszę przyznac, że w moim odczuciu, był to najlepszy wybór.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 346
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by wilfrank Pią Mar 18, 2022 3:48 pm

I warto o tym poczytać Przyszłość rynku systemów płatniczych: czego się spodziewać? http://www.stylkibica.net/przyszlosc-rynku-systemow-platniczych-czego-sie-spodziewac/

wilfrank
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 18/03/2022

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by jowiłka Nie Kwi 24, 2022 8:46 am

Polecam otworzyć sklep na platformie IAI. Głównym powodem jest to, że możesz podłączyć do swojego sklepu moduł od iRaty i oferować klientom płatność w ratach Smile Pod tym adresem znajdziesz więcej informacji - https://www.idosell.com/pl/shop/blog/dodalismy-integracje-z-platnosci-ratalne-iraty-i-leasingiem-ileasing-dla-klientow-swojego-sklepu-dzieki-bezposredniej-integracji-z-systemem-iplatnosci-1235327036

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by tymi Wto Kwi 26, 2022 8:25 am

My mamy lokalnych dostawców, więc trafiło się nam świetnie, sklep działa już pod ponad 3 lat i dobrze funkcjonuje. Produkty wysyłamy paczkami kurierskimi, potrzebne nam materiały do pakowania, czyli taśmy, folie stretch i wiele innych rzeczy, kupujemy zawsze od tego samego dostawcy, z firmy DX Tape z Kielc. Mogę ich szczerze polecić, ofertę mają rozbudowaną, a ceny korzystne.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by opio Czw Kwi 28, 2022 11:41 am

To zależy, w naszym przypadku nie było takich problemów, bo mieliśmy już sklep stacjonarny, tylko rozszerzyliśmy nasza działalność o sklep internetowy. Sprzedajemy odzież, na początku musieliśmy znaleźć dostawców, co nam sie udało, musieliśmy znaleźć metkownice, łączniki, itp. produkty, w które zaopatrzyliśmy sie w firmie GECKO z Gdyni. Ich oferta jest szeroka, posiadają korzystne ceny, szczerze ich polecam.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by Kacper77 Pią Lip 22, 2022 8:31 pm

Na pewno należy pomyśleć o płatnościach online. Należy stawiać na różne możliwości, aby zadowolić klientów. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie, żeby wybrać najlepszą opcję z możliwych. Tutaj https://technologiczna.pl/czym-jest-bramka-platnosci/ na pewno znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych informacji, które pomogą podjąć właściwą decyzję. Przede wszystkim dowiecie się tam czym jest bramka płatności.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by Zdzisio92 Nie Lip 31, 2022 11:23 am

Jeśli szukacie sklepu elektrotechnicznego to polecam wam zapoznać się z tą ofertą https://sklep.elus.pl . Mają tam naprawdę szeroki asortyment i bardzo korzystne ceny. Ja kupiłem tam kilka produktów i jestem bardzo zadowolony.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by kalinowski_r Czw Sie 04, 2022 11:33 am

Bardzo polecam wszystkim szukającym religijnego upominku na chrzest czy bierzmowanie sprawdzony dewocjonalia sklep . Mają wszystkie dewocjonalia jakie trzeba, ale także na przykład szaty liturgiczne czy Pismo Święte gdybyście chcieli kupić prezent dla księdza Very Happy

kalinowski_r
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 04/08/2022

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by Alberto Pią Paź 21, 2022 6:48 am

Normalna sprawa. Przecież jeśli sklep ma sprawnie funkcjonować, to trzeba podejść w rozsądny sposób do kwestii związanych z jego stworzeniem. Prawidłowo dobrana domena może mieć tutaj kluczowe zdanie. Ja czytałem tutaj na temat polskich hostingów, które są wybierane przez wiele osób. Ciekawi mnie, w jaki sposób Wy podchodzicie do takich zagadnień?

Alberto
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by magdalena77 Czw Lis 24, 2022 3:25 pm

Posiadać sklep internetowy fajna sprawa. Aby dotrzeć do większej ilości klientów założyliśmy sklep anchemplus.pl ze sprzętem laboratoryjnym. Oczywiście opłacało się ponieważ zainteresowanie naszymi produktami się zwiększyło.

magdalena77
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 8
Join date : 16/11/2022

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by skubi Pon Gru 12, 2022 6:44 pm

Jeśli zależy wam na dobrym sprzęcie szpiegowskim, lub szukacie ciekawych gadżetów elektronicznych, to koniecznie zajrzyjcie w wolnej chwili pod ten link: https://24a-z.pl/czytniki-kart-simodzyskiwanie-danych-c-62.html . Moim zdaniem posiadają naprawdę ciekawy asortyment. Dzięki nim znajdziecie odpowiednie produkty.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

Własny sklep internetowy Empty Re: Własny sklep internetowy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach