Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hala i przemysł

5 posters

Go down

Hala i przemysł Empty Hala i przemysł

Pisanie by opio Czw Kwi 14, 2022 11:50 am

Gdzie kupujecie elementy do waszych maszyn przemysłowych? My pasy napędowe, transportowe i tego typu produkty kupujemy w firmie Potyrała w Stargardzie. Oni mają bardzo dobre ceny, ich produkty są bardzo dobrej jakości, w naszej hali sprawdzają się doskonale, dobrze nam się z nimi pracuje. Warto skorzystać z oferty tej firmy.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by dain Czw Kwi 21, 2022 10:49 am

Stoły do frezarek, różne adaptery, czy wiertła, które nam się sprawdzają, zamówiliśmy z firmy WERHE. Oni mają korzystne ceny, a przy tym wysokiej jakości produkty, które faktycznie są skuteczne, wytrzymałe, funkcjonalne. Jesteśmy zadowoleni z jakości ich produktów, ceny mają korzystne. Firma jest godna polecenia, z ich produktów korzystamy od lat.

dain
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 50

Powrót do góry Go down

Pisanie by tymi Pon Kwi 25, 2022 12:41 pm

A korzystacie z kontroli dostępu? My musieliśmy zacząć, zmieniły nam się nieco regulacje w firmie, więc musieliśmy na parkingu zainstalować kontrolę dostępu. Szlaban i inne, potrzebne nam urządzenia kupiliśmy z firmy ABRAM II z Warszawy. Oni mają wysokiej jakości produkty, które działają niezawodnie. Są one także dostępne w atrakcyjnych cenach.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69

Powrót do góry Go down

Pisanie by skubi Sob Lip 02, 2022 7:34 pm

Podczas zakładania firmy produkcyjnej na pewno będziesz potrzebować dostawcy takiego jak https://stmech.eu/frezy-i-fazowniki-wsteczne-polledri/ aby dobrze wyposażyć swój magazyn. Sprzedają narzędzia i maszyny przemysłowe, a także części zamienne i akcesoria, takie jak tarcze szlifierskie. Ceny mają tam szalenie atrakcyjne, a personel jest bardzo pomocny i kompetentny.

skubi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zdzisio92 Czw Lip 28, 2022 9:49 pm

Witam, ja mam swoją firmę produkcyjną i ostatnio postawiliśmy na jej rozwój. W związku z tym postanowiłem kupić roboty https://corobotics.pl/przemyslowy-robot-wspolpracujacy-hcr-efektywnie-24-7-365/ , które mogą pracować obok człowieka. Dodatkowo posiadają wbudowane systemy bezpieczeństwa, które w przypadku kolizji minimalizują jej skutki. Myślę, że to naprawdę dobre rozwiązanie.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 517

Powrót do góry Go down

Pisanie by skubi Sob Wrz 10, 2022 11:10 am

Sama ostatnio zastanawiałam się, to chyba mogłabym się zgłosić w sprawie hali namiotowej. Kolega podpowiedział mi, żebym wolnej chwili zgłosiła się do tej firmy https://www.ekodynamic.com.pl/oferta/hale-namiotowe-tradycyjne/ , ponieważ oni mają sporą wiedzę na ten temat. Dajcie znać, czy by kiedykolwiek z nimi współpracowaliście.

skubi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics