Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przemysł i maszyny przemysłowe

+4
Zdzisio92
dain
opio
tymi
8 posters

Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by tymi Wto Kwi 26, 2022 8:01 am

Jak wam idzie? Gdzie kupiliście swoje maszyny? My w obrabiarki zaopatrzyliśmy się prosto od producenta KF-Domena z Katowic. Oni mają dobrej jakości maszyny, które działają niezawodnie Sprzedają nie tylko urządzenia własne, ale także innych marek. Oni kompleksowo podeszli do naszego przedsiębiorstwa, zajęli się także jego robotyzacją. Cenowo wyszło to korzystnie, polecam ich serdecznie.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by opio Wto Kwi 26, 2022 11:47 am

Pracujemy na technologicznie zaawansowanych maszynach. Do nich potrzebowaliśmy obwodów drukowanych, które zakupiliśmy z rzetelnego miejsca. One zostały wykonane indywidualnie na nasze zlecenie przez specjalistów z firmy VIACOM z Olszowic. Oni zapewnili nam poufność, terminowe wykonanie zlecenia i wysoką jakość produktów. Jesteśmy zadowoleni z ich realizacji, polecam ich serdecznie.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69

Powrót do góry Go down

Pisanie by dain Sro Kwi 27, 2022 12:43 pm

Maszyny dobrze sprawdziliśmy przed kupnem. Zorientowaliśmy się także, gdzie kupić do tych urządzeń potrzebnych części, itp. Je kupujemy wyłącznie z firmy APM MORKOM z Myślenic, którą mogę szczerze polecić. Ich oferta jest rozbudowana, mają solidne produkty, które nam się doskonale sprawdzają, są one dostępne w korzystnych cenach, polecam.

dain
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 50

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zdzisio92 Czw Kwi 28, 2022 9:48 pm

Myślę, że raz na jakiś czas warto zastanowić się nad wymianą starych technologii na nowe. Często zdarza się, że modernizacja przemysłu przynosi w dłuższej perspektywie oszczędności. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na ten temat, to zachęcam was do przeczytania tego artykułu https://www.erbud.pl/modernizacja-instalacji-przemyslowych . Znajdziecie tam wiele cennych informacji.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 517

Powrót do góry Go down

Pisanie by bociek Nie Maj 29, 2022 7:52 pm

Przyznam szczerze, że był mi potrzebny próg kablowy dla pojazdów ciężarowych w dobrej cenie. Udało mi się go znaleźć w satysfakcjonującej cenie na stronie sklepu internetowego: sklep.protect-bhp.pl . Znajdziecie tam różnoraki sprzęt w dobrej cenie. Moim zdaniem warto zainteresować się ich ofertą bo mają naprawdę dobre ceny i szeroki zakres asortymentu.

bociek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 168

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zdzisio92 Czw Lip 28, 2022 1:24 pm

Ostatnio zainteresowałem się przemysłem górniczym i wyczytałem https://hamilton.com.pl/oferta/gornictwo/ocena-wyrobow-dopuszczenia-prezesa-wug/ , że potrzeba specjalnego badania i oceny wyrobów zanim zostaną one dopuszczone do stosowania w zakładach górniczych. Wiedzieliście o tym?

Zdzisio92

Liczba postów : 517

Powrót do góry Go down

Pisanie by skubi Sro Sie 10, 2022 4:40 pm

Przyznam szczerze, że sama ostatnio poszukiwałam jakiś sprawdzonej firmy, w której mogłabym oddać swoje maszyny do serwisu. Znajomy podpowiedział mi, że w ofercie tego miejsca https://czemar.pl/pl/12-maszyny-nowe mogę znaleźć takie usługi i to w całkiem dobrej cenie. Z tego co widziałam, to jest możliwe u nich również wynajem profesjonalnych maszyn, więc jeżeli jesteście czy w takim zainteresowani, to koniecznie sobie do nich zajrzyjcie.

skubi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hakuna31 Czw Wrz 01, 2022 2:30 pm

Korzystając z usług specjalistów zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty, dlatego sprawdzcie sobie usługi wykonawca instalacji chłodniczej .Jeżeli szukacie profesjonalnej firmy zajmującej się chłodnictwem przemysłowym, to są to najlepsi specjaliści w tej branży, którzy z pewnością będą Wam pomóc.

Hakuna31
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 240

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kacper77 Nie Wrz 11, 2022 8:16 pm

Na tej stronie https://www.contracor.com.pl/dysze-wbn.php znajdziecie różnego rodzaju maszyny do piaskowania oraz akcesoria. Wybór niewątpliwie jest ogromny. Myślę, że uda wam się tam na spokojnie znaleźć rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Rozejrzyjcie się tam koniecznie, aby wybrać najlepszą opcję.

Kacper77
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 274

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics