Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Praca w Belgii - chorobowe

+5
Alberto
sowiet
Maxim
Alfa
Kaszmirka
9 posters

Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by Kaszmirka Sob Lut 26, 2022 11:07 am

Mam okazję na kilkumiesięczny wyjazd do pracy tyle że na czarno Sad Co zrobic w sytuacji jak dopadnie mnie jakaś choroba, bo przecież tam bez ubezpieczenia wizyty kosztują majątek..

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Re: Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by Alfa Nie Lut 27, 2022 9:33 am

To kiepsko, że nie załatwiłaś sobie legalnej pracy i faktycznie w jakiejś ekstremalnej sytuacji, np. wypadku możesz nieźle popłynąć finansowo Sad
W razie jakiejś lżejszej dolegliwości próbuj kontaktować się zdalnie z lekarzem poprzez tą stronę https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
Zawsze to jakaś porada, a w razie potrzeby może ci wystawić też receptę Smile

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Re: Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by Maxim Pią Mar 11, 2022 8:07 pm

Praca za granicą daje dużo możliwości i ja się bardzo nad tym zastanawiam. W końcu złotówka słabnie, więc może warto pomyśleć o zarabianiu w euro. Oglądałem już oferty prace za granicą, w unii, w internecie jest tych bardzo dużo i myślę, że każdy coś odpowiedniego znaleźć dla siebie, nawet bez pośredników.

Maxim
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 110
Join date : 08/10/2019

Powrót do góry Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Re: Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by sowiet Pią Lis 18, 2022 5:12 pm

Niestety nie wiem jakie tam są przepisy ale ja za to jestem zdania, że nasza praca przede wszystkim musi być bezpieczna. W każdym razie od razu zachęcam was do zapoznania się z oferta sklepu https://znaki-bhp.pl/ gdzie każdy znajdzie wiele potrzebnych akcesoriów z zakresu BHP.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1102
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Re: Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by Alberto Sro Lis 23, 2022 2:35 pm

Moim zdaniem tutaj kluczem powinno być na pewno zorientowanie się, czego konkretnie szukacie i jakie macie predyspozycje. Na stronie https://pracadlaopiekunek24.pl/praca-kategorie/praca-stala/ czytałem więcej na temat pracy jako opiekunka w Niemczech. Macie jakieś własne doświadczenia z takimi zajęciami? Z chęcią poznam szczegóły!

Alberto
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Re: Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by KamilEz Pią Lis 25, 2022 7:19 am

Jeżeli ma być to praca za granicą to możecie sprawdzić portal FachPraca gdzie będziecie mogli przejrzeć różne możliwości tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/q/operator-maszyn/l/austria/ Z pomocą takich miejsc dużo łatwiej będzie Wam sprawdzić różne firmy, opinie i jednocześnie po prostu w końcu od zaraz zacząć pracę za granicą w firmie która daje duże możliwości rozwoju.

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 180
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Re: Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by urland3 Sro Sty 25, 2023 12:55 pm

Nie mam pojęcia, w jaki sposób wyglądają takie kwestie zagranicą. Moim zdaniem jeśli chodzi o najefektywniejsze podejście do zagadnień związanych z pracą, to zawsze warto stawiać na zatrudnienie, które realnie Wam odpowiada. Na stronie https://fachpraca.pl/oferty-pracy/q/betoniarz/l/kielce/ widziałem informacje o pracy dla betoniarzy w Kielcach. Co myślicie o takich propozycjach?

urland3
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 184
Join date : 22/01/2023

Powrót do góry Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Re: Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by Krysia1 Pią Sty 27, 2023 7:04 pm

Jeśli chcesz mieć dobrze płatną pracę w kraju lub zagranicą to wybierz zawód elektryka bo rynek potrzebuje takich specjalistów. Najlepiej skorzystać z kursu na tej stronie zawodelektryk.pl bo w szybkim czasie uzyskasz niezbędne uprawnienia. Idealny kurs na dzisiejsze czasy.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 440
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Re: Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by Владислав Sob Lut 11, 2023 7:21 am

Przydatny serwis internetowy pomógł mi znaleźć Praca za granicą. Obecnie pracuję w oficjalnym brytyjskim sklepie internetowym. Znajomość języka angielskiego nie jest konieczna, ale przed wyjazdem opanowałam go na poziomie podstawowym. Zakwaterowanie jest bezpłatne ze wszystkimi wygodami. Polecam.
Praca w Belgii - chorobowe Scale_1200

Владислав
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Join date : 26/11/2022

Powrót do góry Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Re: Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by KamilEz Czw Lut 22, 2024 4:24 pm

Jeżeli myślisz o pracy za granicą, na przykład w Niemczech na produkcji to możesz zerknąć tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/q/praca-na-produkcji/l/niemcy/ Tam znajdziesz wiele interesujących ofert pracy, które mogą spełnić Twoje zawodowe oczekiwania i pomóc w realizacji Twoich planów. Życzę Ci powodzenia w podjęciu nowych wyzwań i czekam na relacje z Twojej nowej przygody zawodowej, która pozwoli się dalej rozwijać i też po prostu coraz lepiej zarabiać.






KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 180
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Praca w Belgii - chorobowe Empty Re: Praca w Belgii - chorobowe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach