Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hala stalowa

+8
opio
tymi
Maxim
bociek
igor44454
Meliza
PatkaM
janek332
12 posters

Go down

Hala stalowa Empty Hala stalowa

Pisanie by janek332 Czw Mar 04, 2021 5:30 am

Jeśli ktoś chce mieć bardzo dobrą halę to warto skorzystać z bardzo dobrej oferty https://zphubogmat.pl/kalkulator/ .Sam z tej firmy skorzystałem i mam bardzo dobrą halę.

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1081
Join date : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by PatkaM Sob Mar 20, 2021 2:44 pm

Fajna opcja muszę przyznać, jak ktoś stawia halę, hale magazynową, halę produkcyjną, to warto postawić na tą ofertę. Zobaczcie sobie też i firmę https://get-a-truck.pl/ jak macie w planach taki biznes. Tu będziecie mogli z kolei liczyć na solidne wózki widłowe. Ich oferta to konkretnie wózki na wynajem, a to sprawdza się bardzo dobrze w wielu przypadkach, nie tylko gdy dopiero zaczynacie biznes, także i na inne sytuacje. Sprawdźcie sobie dokładnie ich ofertę.

PatkaM
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 80
Join date : 06/10/2019

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by Meliza Sob Kwi 24, 2021 12:53 pm

Działacie może w branży produkcyjnej może? Jeżeli chodzi o takie rodzaj firmy to na pewno trzeba z pewnością dużo zainwestować i postawić na wiele automatyzacji, może i nawet wsparcie innych firm. Zobaczcie sobie tak może też propozycje od https://inrel.pl/oferta/wsparcie-organizacji-produkcji/ Tu na stronie znajdziecie specjalistów od transportu, relokacji maszyn, która może być bardzo przydatna w takich firmach, również pomogą wam zoptymalizować cały proces produkcyjny.

Meliza
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 64
Join date : 07/10/2019

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by igor44454 Sro Maj 05, 2021 8:10 am

Ja posiadam bardzo dobrą halę stalową. Z tej hali jestem bardzo zadowolony.
_______________________________________
biuro nieruchomości premium


Ostatnio zmieniony przez igor44454 dnia Wto Sie 31, 2021 11:07 am, w całości zmieniany 1 raz

igor44454
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 3
Join date : 05/05/2021

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by bociek Czw Lip 22, 2021 1:35 pm

Smile


Ostatnio zmieniony przez bociek dnia Sob Maj 28, 2022 6:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by Maxim Pon Wrz 20, 2021 12:13 pm

W sumie czemu nie, jest to dosyć częsty wybór zarówno jeżeli chodzi o magazyn, jak i hale produkcyjne, również i inne obiekty wykorzystywane w biznesie. Powinniście dobrze sobie wszystko dokładnie przeanalizować, może skonsultować z architektem. Myślcie przyszłościowo. Jak myślicie o hali to również powinniście i o jej wyposażeniu. Na stronie https://gizo.pl/oddzial/szczecin/ znajdziecie firmę z solidnymi wózkami widłowymi, taki zakup to konieczność.

Maxim
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 110
Join date : 08/10/2019

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by tymi Sro Mar 09, 2022 6:39 am

My kupiliśmy gotową halę stalową, trzeba było w nią jednak trochę zainwestować i ją zmodernizować. Naszą uwagę poświeciliśmy przede wszystkim filtrowentylacji. Musieliśmy zainstalować nowe odciągi stanowiskowe, by spełnić wszystkie normy, a także poprawić jakość pracy naszych pracowników. Takie urządzenia kupiliśmy od producenta Klimawent S.A. z Gdyni. Oni mają bardzo dobrej, wysokiej jakości produkty, które spełniają nasze oczekiwania, są one także dostępne w korzystnych cenach, polecam serdecznie.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by opio Pią Kwi 08, 2022 10:16 am

Naszą halę postawiła lokalna firma, ale projekt wykonał doświadczonym architekt, którego nie znaleźliśmy w naszym mieście, a trochę dalej wciąż bardzo dobrze nam się z nim pracowało, bez problemu się z nim dogadaliśmy. To architekt mgr inż. Piotr Jóźwik z Lublina, szczerze go polecam. Warto skorzystać z jego usług, jest naprawdę rzetelny i porządnie oraz terminowo wykonał swoją pracę.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by dain Wto Kwi 12, 2022 7:40 am

Bardzo ważne jest także zabezpieczenie hali, konstrukcji w niej, elementów, czy nawet urządzeń, przed korozją. Takie powłoki antykorozyjne aplikowała u nas firma GALWANEX z Lublina. Ich usługi skupiają się właśnie na zabezpieczeniach przeciw korozji, korzystają z wysokiej jakości produktów, ich działania są skuteczne, co potwierdzają elementy, które zabezpieczyli u nas. Ceny mają atrakcyjne, są rzetelni, polecam.

dain
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 50
Join date : 30/03/2022

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by minka Czw Kwi 21, 2022 1:07 pm

niestety od początku roku cena stali poszła znacznie w góre, a teraz przez wojną kolejne podwyżki, ale nie mam wyjścia bo muszę postawić magazyn bo nie mieścimy się z naszymi produktami w firmie. Mam nadzieję, że https://commercecon.pl pomoże nam to zrobić w dobrej cenie, bo każda złotówka teraz się liczy.

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 190
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by anabelle.rutherford Czw Mar 30, 2023 3:43 pm

Cięcie plazmowe to proces rozdzielania termicznego, często wykorzystywany do cięcia stali zwykłej i nierdzewnej oraz aluminium. Korzystaliście?



_____________________________
cięcie laserem Gliwice
anabelle.rutherford
anabelle.rutherford
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 11
Join date : 30/03/2023
Age : 33
Skąd : Gliwice

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by Zdzisio92 Wto Sty 30, 2024 7:46 pm

Według mnie hale stalowe są najlepsze i zadowolą nie jedną osobę zakładającą firmę i potrzebującą magazynu. Akurat ja współpracuje z nimi https://www.borga.pl/hale-stalowe-szczecin/ i jestem zadowolony, hala została wykonana tak jak tego chciałem.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1378
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Hala stalowa Empty Re: Hala stalowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach