Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hala i przemysł

+10
KasjuszMag
anabelle.rutherford
Grzesiek13
bociek
Alberto
Zdzisio92
skubi
tymi
dain
opio
14 posters

Go down

Hala i przemysł Empty Hala i przemysł

Pisanie by opio Czw Kwi 14, 2022 11:50 am

Gdzie kupujecie elementy do waszych maszyn przemysłowych? My pasy napędowe, transportowe i tego typu produkty kupujemy w firmie Potyrała w Stargardzie. Oni mają bardzo dobre ceny, ich produkty są bardzo dobrej jakości, w naszej hali sprawdzają się doskonale, dobrze nam się z nimi pracuje. Warto skorzystać z oferty tej firmy.


opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by dain Czw Kwi 21, 2022 10:49 am

Stoły do frezarek, różne adaptery, czy wiertła, które nam się sprawdzają, zamówiliśmy z firmy WERHE. Oni mają korzystne ceny, a przy tym wysokiej jakości produkty, które faktycznie są skuteczne, wytrzymałe, funkcjonalne. Jesteśmy zadowoleni z jakości ich produktów, ceny mają korzystne. Firma jest godna polecenia, z ich produktów korzystamy od lat.

dain
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 50
Join date : 30/03/2022

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by tymi Pon Kwi 25, 2022 12:41 pm

A korzystacie z kontroli dostępu? My musieliśmy zacząć, zmieniły nam się nieco regulacje w firmie, więc musieliśmy na parkingu zainstalować kontrolę dostępu. Szlaban i inne, potrzebne nam urządzenia kupiliśmy z firmy ABRAM II z Warszawy. Oni mają wysokiej jakości produkty, które działają niezawodnie. Są one także dostępne w atrakcyjnych cenach.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by skubi Sob Lip 02, 2022 7:34 pm

Podczas zakładania firmy produkcyjnej na pewno będziesz potrzebować dostawcy takiego jak https://stmech.eu/frezy-i-fazowniki-wsteczne-polledri/ aby dobrze wyposażyć swój magazyn. Sprzedają narzędzia i maszyny przemysłowe, a także części zamienne i akcesoria, takie jak tarcze szlifierskie. Ceny mają tam szalenie atrakcyjne, a personel jest bardzo pomocny i kompetentny.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by Zdzisio92 Czw Lip 28, 2022 9:49 pm

Witam, ja mam swoją firmę produkcyjną i ostatnio postawiliśmy na jej rozwój. W związku z tym postanowiłem kupić roboty https://corobotics.pl/przemyslowy-robot-wspolpracujacy-hcr-efektywnie-24-7-365/ , które mogą pracować obok człowieka. Dodatkowo posiadają wbudowane systemy bezpieczeństwa, które w przypadku kolizji minimalizują jej skutki. Myślę, że to naprawdę dobre rozwiązanie.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by skubi Sob Wrz 10, 2022 11:10 am

Sama ostatnio zastanawiałam się, to chyba mogłabym się zgłosić w sprawie hali namiotowej. Kolega podpowiedział mi, żebym wolnej chwili zgłosiła się do tej firmy https://www.ekodynamic.com.pl/oferta/hale-namiotowe-tradycyjne/ , ponieważ oni mają sporą wiedzę na ten temat. Dajcie znać, czy by kiedykolwiek z nimi współpracowaliście.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by Alberto Czw Lis 24, 2022 3:59 pm

Jak dla mnie, odpowiednio zorganizowana praca na hali, może być dla Was bardzo dużym wsparciem w tym zakresie. Ja na stronie https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/promocje/akumulatorowe-wozki-wysokiego-skladowania/ czytałem więcej na temat wynajmu poszczególnym maszyn i uważam, że faktycznie może mieć to znaczenie. A co Wy sądzicie na temat tego typu wsparcia?

Alberto
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by bociek Wto Gru 20, 2022 4:41 pm

Przyznam szczerze, że ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć porządne podzespoły do automatyki przemysłowej w dobrej cenie. Koleżanka doradziła mi, że całkiem spory wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie firmy dacpol.eu i nie ukrywam, że chyba zdecyduje się tam na małe zamówienie. Dajcie znać, co wy uważacie o ich ofercie

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by Grzesiek13 Sro Sty 25, 2023 1:28 pm

Jeżeli są tutaj osoby szukające sprawdzonej i profesjonalnej firmy, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem hal i magazynów przemysłowych, to polecam Wam sprawdzić stronę https://www.czyszczenie-hal.pl/ . Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę świadczonych usług, znajdziecie w nich czyszczenie i sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów , Odkurzanie konstrukcji hal, magazynów i koryt kablowych i wiele więcej.

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by Zdzisio92 Nie Mar 26, 2023 5:47 pm

Cześć, mam pytanie dotyczące budowy hali stalowej. Ile czasu musieliście czekać na pozwolenie na budowę? Ostatnio mój sąsiad przekonywał mnie, że to bardzo łatwa i tania inwestycja, co skłoniło mnie do przemyślenia tematu. Czy ktoś miał już okazję współpracować z firmą https://www.borga.pl/ i mógłby mi więcej o niej powiedzieć?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by anabelle.rutherford Czw Mar 30, 2023 3:42 pm

Cięcie laserowe to proces rozdzielania, który w wielu przypadkach nie wymaga żadnej obróbki końcowej. Uszczelnia nawet krawędzie tkanin, np. tkanin syntetycznych lub dywanu, chroniąc ich krawędzie przed strzępieniem się. Umożliwia to wyeliminowanie procedur obróbki końcowej, takich jak mechaniczne uszczelnianie lub piaskowanie, zależnie od typu obrabianego materiału.



__________________________
cięcie laserem Gliwice
anabelle.rutherford
anabelle.rutherford
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 11
Join date : 30/03/2023
Age : 33
Skąd : Gliwice

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by KasjuszMag Wto Kwi 11, 2023 10:09 am

Nasza firma specjalizuje się w obróbce skrawaniem na terenie Bydgoszczy. Oferujemy kompleksowe usługi cięcia, toczenia, frezowania oraz wiercenia. Dzięki temu możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Zapraszamy do współpracy!

KasjuszMag
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 97
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by Enyo Sro Kwi 12, 2023 8:27 am

Od dłuższego czasu szukam nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą mi zwiększyć wydajność i jakość produkcji. Zastanawiam się nad wykorzystaniem rynny wibracyjne Jest to urządzenie, które umożliwia przesiewanie, sortowanie i transportowanie różnego rodzaju materiałów. Dzięki zastosowaniu wibracji rynna ta pozwala na efektywne przetwarzanie produktów sypkich i granulowanych. Co myślicie o moim pomyślę ? Są tu osoby które tak jak ja chcą, aby ich firma stała się bardziej nowoczesna ? Smile
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 84
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by Enyo Czw Lip 06, 2023 8:37 am

Obecnie w naszej firmie mamy duży problem z bałaganem na hali, co wpływa negatywnie na naszą efektywność. Zastanawiam się, czy szafa vendingowa na narzędzia BHP może być skutecznym rozwiązaniem tego kłopotu. Przejrzałem ofertę jednej firmy z Bielska-Białej, która specjalizuje się wszafach vendingowych. Mają w swojej ofercie różne modele i rozmiary, co daje szeroki wybór. Chciałbym się dowiedzieć od Was, czy ktoś już korzystał z takiej szafy vendingowej. Czy faktycznie pomaga utrzymać porządek na hali i zwiększyć wydajność pracy? Czy występują jakieś trudności w użytkowaniu takiego rozwiązania? Koszt również jest dla nas istotny. Czy orientujecie się, jakie są ogólne Szafy vendingowa cena na rynku? Czy takie inwestycje przynoszą długoterminowe korzyści? Dziękuję z góry za Wasze odpowiedzi i doświadczenia.
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 84
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by fiołek Czw Sie 10, 2023 8:43 am

Jeśli chodzi o moją firmę, posiadam odpad, który zanieczyszcza środowisko. Słyszałem, że mogę uzdatniać kondensat i to w dobrej cenie. Tego rodzaju produkt oferuje firma pod tym linkiem https://czemar.pl/uzdatnianie-kondensatu/. Moim zdaniem ich produkty są naprawdę świetne i warto się im przyjrzeć.

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 226
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by conrad45 Pią Sie 18, 2023 11:21 am

Czy warto stawiać na zamienniki? A może części oryginalne to lepsza opcja?
conrad45
conrad45
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 18/08/2023
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by Zdzisio92 Sro Wrz 20, 2023 5:51 pm

Pracuję z urządzeniami do obróbki strumieniowo-ściernej i zależy mi na zapewnieniu odpowiedniego bezpieczeństwa dla operatorów. Zastanawiam się nad zakupem sprzętu ochronnego, a firma https://www.contracor.com.pl/pl/of/catg/wyposazenie-bezpieczenstwa-dla-operatora.239.html ma bogatą ofertę w tym zakresie. Czy ktoś z Was może polecić konkretne produkty lub podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z bezpieczeństwem operatorów przy użyciu sprzętu z tej firmy?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by Zdzisio92 Czw Wrz 28, 2023 5:52 pm

Cześć wszystkim! Dzisiaj chcę Wam polecić artykuł znaleziony na stronie https://www.borga.pl/blog/jak-zbudowac-hale-stalowa-krok-po-kroku/ który omawia proces budowy hal stalowych krok po kroku. To fascynująca lektura dla wszystkich zainteresowanych budownictwem lub planujących projekt hali stalowej. Dowiedzcie się, jakie są etapy tego procesu i co jest istotne przy realizacji takiego projektu.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by lupka Pią Lis 24, 2023 10:36 am

Moim zdaniem, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy INREL, która specjalizuje się w relokacji maszyn przemysłowych. Na stronie https://inrel.pl/oferta/relokacja-i-instalacje-maszyn/ przedstawiają oni szczegółowy zakres swoich usług, co może być pomocne przy planowaniu takich działań.

lupka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 205
Join date : 13/10/2022

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by Zdzisio92 Nie Mar 31, 2024 5:33 am

Proces budowy hal stalowych jest znacznie szybszy niż w przypadku innych projektów tego typu (np. hal murowanych). Dzięki temu inwestor oszczędza czas i tym samym redukuje ostateczny koszt inwestycji. Oczywiście do tego niezbędne jest wybranie odpowiedniego producenta. Osobiście polecam firmę 
https://www.borga.pl/hale-stalowe-szczecin/

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Hala i przemysł Empty Re: Hala i przemysł

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach