Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przemysł i maszyny przemysłowe

+16
urland3
mauritius_88
bfay
Krysia1
satterfield.lew
magdalena77
dora69
Alberto
Kacper77
Hakuna31
skubi
bociek
Zdzisio92
dain
opio
tymi
20 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by tymi Wto Kwi 26, 2022 8:01 am

Jak wam idzie? Gdzie kupiliście swoje maszyny? My w obrabiarki zaopatrzyliśmy się prosto od producenta KF-Domena z Katowic. Oni mają dobrej jakości maszyny, które działają niezawodnie Sprzedają nie tylko urządzenia własne, ale także innych marek. Oni kompleksowo podeszli do naszego przedsiębiorstwa, zajęli się także jego robotyzacją. Cenowo wyszło to korzystnie, polecam ich serdecznie.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by opio Wto Kwi 26, 2022 11:47 am

Pracujemy na technologicznie zaawansowanych maszynach. Do nich potrzebowaliśmy obwodów drukowanych, które zakupiliśmy z rzetelnego miejsca. One zostały wykonane indywidualnie na nasze zlecenie przez specjalistów z firmy VIACOM z Olszowic. Oni zapewnili nam poufność, terminowe wykonanie zlecenia i wysoką jakość produktów. Jesteśmy zadowoleni z ich realizacji, polecam ich serdecznie.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by dain Sro Kwi 27, 2022 12:43 pm

Maszyny dobrze sprawdziliśmy przed kupnem. Zorientowaliśmy się także, gdzie kupić do tych urządzeń potrzebnych części, itp. Je kupujemy wyłącznie z firmy APM MORKOM z Myślenic, którą mogę szczerze polecić. Ich oferta jest rozbudowana, mają solidne produkty, które nam się doskonale sprawdzają, są one dostępne w korzystnych cenach, polecam.

dain
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 50
Join date : 30/03/2022

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by Zdzisio92 Czw Kwi 28, 2022 9:48 pm

Myślę, że raz na jakiś czas warto zastanowić się nad wymianą starych technologii na nowe. Często zdarza się, że modernizacja przemysłu przynosi w dłuższej perspektywie oszczędności. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na ten temat, to zachęcam was do przeczytania tego artykułu https://www.erbud.pl/modernizacja-instalacji-przemyslowych . Znajdziecie tam wiele cennych informacji.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by bociek Nie Maj 29, 2022 7:52 pm

Przyznam szczerze, że był mi potrzebny próg kablowy dla pojazdów ciężarowych w dobrej cenie. Udało mi się go znaleźć w satysfakcjonującej cenie na stronie sklepu internetowego: sklep.protect-bhp.pl . Znajdziecie tam różnoraki sprzęt w dobrej cenie. Moim zdaniem warto zainteresować się ich ofertą bo mają naprawdę dobre ceny i szeroki zakres asortymentu.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by Zdzisio92 Czw Lip 28, 2022 1:24 pm

Ostatnio zainteresowałem się przemysłem górniczym i wyczytałem https://hamilton.com.pl/oferta/gornictwo/ocena-wyrobow-dopuszczenia-prezesa-wug/ , że potrzeba specjalnego badania i oceny wyrobów zanim zostaną one dopuszczone do stosowania w zakładach górniczych. Wiedzieliście o tym?



Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by skubi Sro Sie 10, 2022 4:40 pm

Przyznam szczerze, że sama ostatnio poszukiwałam jakiś sprawdzonej firmy, w której mogłabym oddać swoje maszyny do serwisu. Znajomy podpowiedział mi, że w ofercie tego miejsca https://czemar.pl/pl/12-maszyny-nowe mogę znaleźć takie usługi i to w całkiem dobrej cenie. Z tego co widziałam, to jest możliwe u nich również wynajem profesjonalnych maszyn, więc jeżeli jesteście czy w takim zainteresowani, to koniecznie sobie do nich zajrzyjcie.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by Hakuna31 Czw Wrz 01, 2022 2:30 pm

Korzystając z usług specjalistów zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty, dlatego sprawdzcie sobie usługi wykonawca instalacji chłodniczej .Jeżeli szukacie profesjonalnej firmy zajmującej się chłodnictwem przemysłowym, to są to najlepsi specjaliści w tej branży, którzy z pewnością będą Wam pomóc.

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 552
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by Kacper77 Nie Wrz 11, 2022 8:16 pm

Na tej stronie https://www.contracor.com.pl/dysze-wbn.php znajdziecie różnego rodzaju maszyny do piaskowania oraz akcesoria. Wybór niewątpliwie jest ogromny. Myślę, że uda wam się tam na spokojnie znaleźć rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Rozejrzyjcie się tam koniecznie, aby wybrać najlepszą opcję.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by Alberto Nie Paź 30, 2022 6:23 pm

Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanei znacznie skuteczniej zorganizować takie elementy w ramach Waszego biznesu. Ja czytałem na stronie https://inrel.pl/oferta/wsparcie-organizacji-produkcji/ więcej o tym, w jaki sposób można wpłynąć na wsparcie organizacji produkcji w danym przedsiębiorstwie. Macie może jakieś własne przemyślenia na ten temat?

Alberto
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by dora69 Czw Lis 03, 2022 6:48 pm

Posiadam własną firmę, w której wykorzystujemy maszyny przemysłowe. To od nich głównie zależy nasza praca, dlatego gdy któraś z nich ulegnie awarii to jest to bardzo problematyczne. Na szczęście dowiedziałam się o Automa.net. Jest to wyszukiwarka części automatyki przemysłowej, którą można znaleźć pod tym adresem: https://automa.net/pl/
dora69
dora69
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 03/11/2022
Age : 33
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by magdalena77 Wto Gru 06, 2022 12:59 pm

Mi bardzo pomogła firma mavark.pl wykonała dla naszego przedsiębiorstwa linienie ważąco-pakująca i workownicę wszystko wykonane konkretnie pod nas. Ale wiem że wykonują inne maszyny przemysłowe. Firma godna polecenia.

magdalena77
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 8
Join date : 16/11/2022

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by satterfield.lew Wto Gru 20, 2022 8:58 pm

Czy takie maszyny można również wziąć na leasing?
satterfield.lew
satterfield.lew
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 20/12/2022
Age : 33
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by Kacper77 Pią Gru 23, 2022 12:44 pm

Na pewno na tej stronie https://www.contracor.com.pl/dysze-tc-venturi.php warto się rozejrzeć. Znajdziecie tam bowiem sporo różnych ciekawych propozycji, jeśli chodzi o piaskarki oraz niezbędne akcesoria. Nie da się ukryć, że wybór jest naprawdę ogromny. Każdy na spokojnie znajdzie tam rozwiązanie, które spełni wszelkie jego potrzeby. Przede wszystkim trzeba stawiać na jakość.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by Krysia1 Pią Sty 20, 2023 6:17 pm

Jeżeli szukasz maszyn dla przemysłu to dostaniesz je tutaj https://www.teknomatik.pl/ ale masz także możliwość zamówienia ich według indywidualnych potrzeb. Bez problemu zaprojektują oraz wykonają a co ważniejsze wystawią certyfikat CE. Dzięki nim twoja firma będzie zautomatyzowana i zwiększy wydajność.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by Zdzisio92 Pon Sty 30, 2023 1:37 pm

Witajcie! dla wszystkich, którzy potrzebują maszyn do oczyszczania strumieniowego polecam zajrzeć na stronę producenta: https://www.contracor.com.pl/waz-extra-blast.php Posiada on w swojej ofercie profesjonalny sprzęt do czyszczenia strumieniowego. Niezbędne urządzenia wraz z całym oprzyrządowaniem. Zestawy ochrony osobistej najwyższej jakości i wytrzymałości. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu to duży plus, lubię takie rozwiązania.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by bfay Czw Lut 02, 2023 12:23 pm

Ważną zaletą w tej dziedzinie automatyki jest zdecydowanie bezpieczeństwo i wygoda pracy. Zautomatyzowane urządzenia są w stanie wykonywać swoje czynności nawet w ekstremalnych warunkach, gdzie ludzkie możliwości się kończą.


_______________________
projektowanie systemów automatyki
bfay
bfay
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 02/02/2023
Age : 33
Skąd : Prochowice

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by mauritius_88 Nie Lut 05, 2023 2:45 pm

Cześć, działam w przemyśle od lat, a dokładnie to produkcją elementów z tworzyw sztucznych i zachęcam do zapoznania się z ofertą: https://corobotics.pl/zastosowania/przetworstwo-tworzyw-sztucznych/ Dzięki takiej automatyzacji udało mi się sporo zaoszczędzić Smile
mauritius_88
mauritius_88
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 25
Join date : 12/01/2023
Age : 39
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by urland3 Wto Mar 21, 2023 5:12 pm

To ważne kwestie, które faktycznie mogą wpłynąć na wydajność danego biznesu. Właśnie dlatego warto dokładnie przeanalizować, w jakim kierunku warto pójść z doborem sprzętów. Na stronie https://gizo.pl/sprzedaz/ jest sporo informacji o sprzedaży podnośników. Co myślicie na ten temat?

urland3
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 184
Join date : 22/01/2023

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by fiołek Sob Mar 25, 2023 9:25 am

Jeśli chodzi o maszyny, to myślę, że lepiej skontaktować się z firmą, która zajmuje się tym na co dzień. Ja ostatnio potrzebowałem znaleźć kogoś, kto posiada w swoim asortymencie maszyny budowlane takie jak na przykład zamiatarki i znajomy polecił mi kontakt z https://avio-star.pl/maszyny-budowlane/zamiatarki/ dajcie znać, czy wy kiedykolwiek współpracowaliście z nimi.

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 226
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by Enyo Pią Maj 05, 2023 8:31 am

Automaty do rękawic to jedno z najnowszych rozwiązań w branży przemysłowej, które zwiększa efektywność pracy i poprawia jakość produkowanych wyrobów. Dzięki tej technologii nasza firma zwiększyła swoją produkcję o ponad 30% i zmniejszyła liczbę błędów i niedoskonałości. Zdecydowanie polecam inwestycję w automatyzację pracy, zwłaszcza z pomocą sprawdzonej firmy, która działa na rynku już od 9 lat i oferuje szeroki wybór urządzeń przemysłowych. Warto postawić na nowoczesne rozwiązania, aby zwiększyć efektywność pracy i osiągnąć lepsze wyniki finansowe!
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 84
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by mauritius_88 Czw Maj 11, 2023 5:23 pm

Ostatnio miałam okazję odwiedzić przedsiębiorstwo znajomego, które zaskoczyło mnie swoim innowacyjnym rozwiązaniem - Automaty vendingowe do narzędzi. Ta nowatorska koncepcja pobudziła moje zainteresowanie i teraz zaczynam zastanawiać się, czy nie byłoby warto wprowadzić czegoś podobnego do naszej branży przemysłowej. Automaty vendingowe oferujące narzędzia mają wiele zalet. Przede wszystkim zapewniają naszym pracownikom wygodny dostęp do niezbędnych narzędzi, eliminując potrzebę ich poszukiwania w różnych miejscach lub obaw o ich zgubienie. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję na automacie, a potrzebne narzędzia są od razu dostępne. To pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność naszych pracowników. Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i sugestie dotyczące potencjalnego wprowadzenia tego rodzaju rozwiązania. Bardzo doceniam Wasze refleksje na ten temat.
mauritius_88
mauritius_88
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 25
Join date : 12/01/2023
Age : 39
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by minka Pon Maj 22, 2023 1:47 pm

Planujemy budowę domu, czytałam ostatnio tutaj http://www.otowroclaw.com/news.php?id=122300&tytul=dlaczego-zuraw-wiezowy-to-najlepsze-rozwiazanie-na-kazdej-budowie że wynajem maszyn to jest taki must have ale zastanawiam się jak to pogodzić z budową w systemie gospodarczym? Nie mamy dużego budżetu a chcielibyśmy wreszcie być na swoim.

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 190
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by fiołek Wto Maj 23, 2023 7:39 am

Smile

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 226
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by fiołek Wto Maj 23, 2023 8:10 am

Smile))))))))

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 226
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Przemysł i maszyny przemysłowe Empty Re: Przemysł i maszyny przemysłowe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach