Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Medycyna estetyczna

+16
Krysia1
fiołek
Vookk32
alladyn12
KasjuszMag
senger.vergie
prezes
Gwalbert5208
Krzychu91241
Jerzy72141
Grzesiek13
setka
sowiet
roman2232
Kacper77
janek332
20 posters

Go down

Medycyna estetyczna Empty Medycyna estetyczna

Pisanie by janek332 Pią Wrz 25, 2020 7:09 am

Moja dziewczyna zawsze na internecie czyta bardzo ciekawie artykuły. Ostatnio na przykład przeczytała kriolipoliza w Warszawie .Z tego artuykułu naprawdę bardzo dużo się dowiedziała.

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1052
Join date : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Kacper77 Czw Sty 07, 2021 7:43 am

Jeśli chce poprawić owal swojej twarzy lub zniwelować zmarszczki, to na pewno tutaj https://febumed.pl/oferta_/789-kwas-hialuronowy warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na gabinet, który specjalizuje się w wielu różnych zabiegach. Najlepiej tam się udać, opowiedzieć jaki mamy problem i na czym nam zależy i wspólnie utworzyć ścieżkę dochodzenia do celu. Dzięki temu można osiągnąć odpowiednie rezultaty.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by roman2232 Czw Sty 21, 2021 1:42 pm

Bardzo dobrze , że ten wątek jest. Gorzej by było jakby tego wątku w ogóle nie było.
___________________________________________
Usuwanie zmarszczek Kraków

roman2232
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 3
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by sowiet Nie Sie 15, 2021 10:02 am

Tak naprawdę ja nigdy nie miałem okazji być w takim gabinecie i raczej na ten moment tego nie planuję. Za to wiem jak dość istotną sprawą jest wybór właściwego lekarza medycyny rodzinnej. W takiej sytuacji zdecydowałem się na wybór przychodni https://cmp.med.pl/cmp-chmielna/medycyna-rodzinna/ i w tym centrum medycznym bez problemów uczęszczamy całą rodzinną.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1030
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by setka Pią Lis 19, 2021 10:13 am

Zastanawiam się wlaśnie nad zakupem dr pen. W oko wpadł mi ten model https://www.permanent24.pl/pl/p/Dr-Pen-Derma-pen-E30-C-mezoterapia%2C-makijaz-permanentny-/391 Dodatkowo jest naprawdę w super cenie. Czy ktoś z was korzysta z tego urządzenia?

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 349
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Grzesiek13 Pon Gru 13, 2021 6:45 am

Ja chodzę bardzo często do kosmetyczki ponieważ lubię dbać o swoje ciało ponieważ mamy go tylko jedno. I ostatnio bardzo udanych wyborem był depilacja Białystok dzięki czemu nie tracę juz tyle czasu na golenie nóg. Jeszcze został przede mną jeden zabieg przypominający. Jestem bardzo zadowolona i polecam

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Jerzy72141 Czw Sty 27, 2022 2:24 pm

Skoro mowa o medycynie estetycznej to może wykonywaliście zabiegi w klinice https://klinikaotco.pl/oferta/labioplastyka-warg-sromowych/ ? Interesuje mnie labioplastyka warg sromowych ale nie wiem czy ta klinika zrobi to profesjonalnie.

Jerzy72141
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 27/01/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Krzychu91241 Sro Lut 16, 2022 2:39 pm

Według mnie warto zwrócić uwagę na to co dane klinika ma. Każda klinika tego typu musi być wyposażona w odpowiednie artykuły medyczne. Np. na stronie https://dlapacjenta.pl/ na którym znajdują się przeróżne artykuły medyczne.

Krzychu91241
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 16/02/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Gwalbert5208 Wto Lut 22, 2022 5:14 pm

Ogólnie to nie wiem czy medycyna estetyczna pomaga w każdym przypadku. Raczej nie kiedy trzeba wybrać sie na terapie np. na stronie https://www.san-medical.pl/terapia-zimnym-laserem-w-leczeniu-choroby-zwyrodnieniowej-kolan/ znaleźć można informacje na temat leczenia choroby kolan.

Gwalbert5208
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by prezes Wto Mar 21, 2023 5:14 pm

Medycyna estetyczna może pomóc w poprawie wyglądu i zwiększeniu pewności siebie, ale zawsze należy pamiętać, że każdy zabieg niesie ze sobą pewne ryzyko i należy podejść do niego odpowiedzialnie, dlatego trzeba wybrać sprawdzoną placówkę, która ma świetne opinie i cieszy się zaufaniem klientów. Jeśli szukacie takiej placówki, to zajrzyjcie na stronę https://www.bella-derm.pl/ Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie. Mają wszystko co trzeba, doświadczony zespół, nowoczesny sprzęt i ogromne doświadczenie.
prezes
prezes
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 18/03/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by senger.vergie Sro Kwi 05, 2023 2:46 pm

Nigdy nie korzystałam. Ale na pewno w przyszłości chciałabym usunąć bliznę z twarzy.
senger.vergie
senger.vergie
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 05/04/2023
Age : 33
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by KasjuszMag Sro Kwi 12, 2023 2:11 pm

Kosmetologia Bydgoszcz to dziedzina, która zajmuje się pielęgnacją i upiększaniem skóry oraz ciała. W Bydgoszczy znajduje się wiele gabinetów kosmetycznych, w których specjaliści z tej dziedziny oferują swoje usługi. Można tam m.in. skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak mikrodermabrazja czy mezoterapia, a także z zabiegów upiększających, jak manicure czy makijaż. Wszystko po to, aby poprawić wygląd i samopoczucie klientów.


KasjuszMag
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 97
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by alladyn12 Sro Maj 17, 2023 10:31 am

korzystalam i korzystam z uslug medycyny estetycznej u pani Doktor Doroty Żukowskiej

alladyn12
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 42
Join date : 06/10/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Vookk32 Wto Maj 23, 2023 7:39 pm

Proces wypełniania zmarszczek jest stosunkowo szybki i mało inwazyjny - https://www.danecka.pl/uslugi/medycyna-estetyczna/korekcja-i-wypelnianie-zmarszczek/ Kwas hialuronowy jest naturalnie występującą substancją w organizmie, która przyciąga wodę, nadając skórze nawilżenie i objętość. Efekty wypełniania zmarszczek są zazwyczaj widoczne natychmiast po procedurze, choć mogą się różnić w zależności od rodzaju wypełniacza i reakcji organizmu.

Vookk32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 85
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by fiołek Pią Sie 11, 2023 5:24 pm

Cześć. Wiecie co, sama ostatnio poszukiwałam jakiś przydatnych informacji na temat wypełniaczy do zmarszczek. Planuję w tym roku otworzyć własny gabinet kosmetyczny i potrzebuję nawiązać współpracę z jakimś sprawdzonym dostawcą preparatów. Znacie może takie miejsca, do których warto się zgłosić?

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 226
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Krysia1 Sro Sie 16, 2023 8:22 pm

Jeżeli interesują cię zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane przez certyfikowanych specjalistów to idealna będzie ta klinika medycyny estetycznej https://the-clinic.pl/ U nich masz takie zabiegi jak chirurgia plastyczna, dermatologia, laseroterapia czy kosmetologia. Na pewno dzięki nim uzyskasz efekty których pragniesz i wszystko to w atrakcyjnych cenach.


Ostatnio zmieniony przez Krysia1 dnia Pon Sie 21, 2023 8:15 am, w całości zmieniany 1 raz

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by skubi Czw Sie 17, 2023 5:00 pm

Niestety nie pomogę, ponieważ sama na razie jestem na etapie weryfikacji różnych wypełniaczy. Natomiast, jeżeli ktoś ma już sprawdzone namiary na tego typu produkty, to chętnie je przetestuje u siebie.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by bociek Czw Sie 24, 2023 5:57 pm

Przyznam szczerze, że na waszym miejscu zwróciłabym również uwagę na wypełniacze od firmy Volomis. Wiem, że moja znajoma mi o nich wspominała i mówiła, że są dostępne trzy rodzaje produktów, dzięki czemu jest możliwość idealnego doboru preparatu do konkretnej okolicy. Dodatkowo, Dzięki nowoczesnej technologii sieciowania, efekt po zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej. Nawet do 18 miesięcy

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Zdzisio92 Wto Sie 29, 2023 8:05 pm

Witam, jeśli chodzi o mnie to zastanawiam się nad zabiegiem redukcji tkanki tłuszczowej. Znalazłem tę klinikę https://idealbeauty.pl/ i oni wykonują ten zabieg. Co sądzicie? Czy jest to bezpieczne?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by vizzka Pon Wrz 25, 2023 9:25 am

senger.vergie napisał:Nigdy nie korzystałam. Ale na pewno w przyszłości chciałabym usunąć bliznę z twarzy.

mam podobny problem, dość duża, nieestetyczna blizna na czole. Czytałam, ze w klinice Sfera w Warszawie robią takie zabiegi usunięcia blizny za pomoca lasera https://www.klinikasfera.pl/usuwanie-blizn/, sama jeszcze nigdy na takim zabiegu nie byłam ale może ktoś ma już jakieś doświadczenia i podpowie czy warto się do nich zapisac ?

vizzka
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 123
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach