Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Medycyna estetyczna

+11
fiołek
Vookk32
marylka
alladyn12
lidka
prezes
Pestka
Hakuna31
Pistacja
Ewelaa213
WandaZ
15 posters

Go down

Medycyna estetyczna Empty Medycyna estetyczna

Pisanie by WandaZ Nie Mar 13, 2022 2:56 pm

Procedura facelifitingu metodą ablacji polecana jest osobom z przebarwieniami, widocznymi porami, zmarszczkami oraz luźną skórą np. powiek lub na linii żuchwy https://www.mandalaclinic.com/oferta/lifting-twarzy-renuvion/ - usuwanie zmarszczek Poznań

WandaZ
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2
Join date : 13/03/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Ewelaa213 Sro Kwi 27, 2022 4:49 pm

A czy korzystaliście kiedyś z zabiegów polegających na wyeliminowaniu niechcianych komórek tłuszczowych ze swojego organizmu? Ja własnie podczas prowadzenia swojego gabinetu zauważyłam że wiele kobiet boryka się z tym problemem i dlatego zamówiłam kriolipoliza urządzenia Na tej stronie zawsze zamawiam produkty które sa akurat mi potrzebne i zawsze sa super jakości. polecam

Ewelaa213
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 66
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Pistacja Pon Maj 09, 2022 8:03 am

Depilacja to zabieg bardzo skuteczny i mam wrażenie że bardzo popularny. Sama jestem po takim Razz w https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/ robiłam i bardzo sobie cenie efekty i spokój Smile

Pistacja
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 135
Join date : 25/10/2021

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Hakuna31 Wto Maj 10, 2022 11:12 am

Co sądzicie o zabiegach medycyny estetycznej i czy sami z nich korzystaliście?

kasoterminal pospay

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 565
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Pestka Pon Maj 30, 2022 3:48 pm

Moim zdaniem nie ma nic złego w zabiegach medycyny estetycznej o ile korzysta się z nich z umiarem. Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na mezoterapię https://chirurgplastyczny-krakow.pl/mezoterapia-2/ . Przed zabiegiem miałam już lekko zwiotczałą i pozbawioną ładnego koloru cerę (niestety z wiekiem tak się stało). Po zabiegu skóra odzyskała jędrność i blask i co ważne - jest wygładzona i wygląda młodziej.

Pestka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 30
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by prezes Wto Cze 21, 2022 1:54 pm

Zabiegi medycyny estetycznej są bardzo popularne ponieważ salony i kliniki korzystają z bezpiecznych i bardzo nowoczesnych urządzeń. Przykładem może być Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address gdzie poza nowoczesnym i bezpiecznym sprzętem spotkamy doskonałych specjalistów, którzy zadbają o optymalne wykorzystanie sprzętu dla zadowolenia i satysfakcji każdego klienta. Wybieram się do nich na laserowe usuwanie zmarszczek oraz modelowanie sylwetki.
prezes
prezes
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 95
Join date : 18/03/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by lidka Sro Sie 31, 2022 5:32 pm

Wiele osób myśli, że depilacja laserowa to bolesny zabieg. Osobiście nie korzystałam z tego typu zabiegu, ale moja kumpela już tak i twierdzi, że jest inaczej. Na konsultacji w Biogenica doradzono jej laser Soprano Ice https://www.biogenica.pl/medycyna-estet ... wlosienia/ , który podobno jest najbardziej skuteczny, bezbolesny, a komfort po zabiegach jest niesamowity. Chyba sama się skuszę.

lidka
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 03/08/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by alladyn12 Pią Paź 07, 2022 8:03 pm

medycyna estetyczna jest co raz bardziej popularna. ja osobiscie nie jestem przeciwna poprawkom w swoim wygladzie. warto czasem usunac sobie brzudkie blizny, duzy nos, male uszy lub podniesc sobie piersi. ja sie juz umowilam na wizyte do dr Żukowskiej, by podniesc moje piersi. pozbede sie kompleksow, bede piekna

alladyn12
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 44
Join date : 06/10/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by marylka Nie Lut 19, 2023 12:40 pm

Sa tez takie zabiegi jak osocze bogatopłytkowe łódź ktore dzialaja regeneracyjnie i stymulujaco na skore Smile dzieki nim mozna pobudzic skore do samoistnej produkcji kolagenu co zniweluje widocznosc zmarszczek

marylka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 71
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Vookk32 Nie Lip 02, 2023 8:03 pm

Uważam, że wszystkie rzeczy są stworzone dla ludzi, włączając w to zabiegi medycyny estetycznej. Ważne jest jednak, aby zachować umiar i zdrowy rozsądek. Jeśli ktoś z Was mieszka w Warszawie i szuka dobrego gabinetu medycyny estetycznej, polecam zapoznać się z ofertą dostępną na stronie https://primeclinic.pl/ Znajdziecie tam szeroki zakres zabiegów, które poprawią wygląd zarówno twarzy, jak i ciała, oraz pomogą w modelowaniu sylwetki i rysów twarzy.

Vookk32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 85
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by fiołek Pon Lip 24, 2023 12:59 pm

Jeśli chodzi o mnie, to szukałam kliniki kosmetycznej, która wie, pomóc z kosmetyką twarzy oraz ciała. Moja przyjaciółka od razu poleciła mi tę klinikę american-dreams.pl . Bardzo spodobała mi się ich oferta i przyznam szczerze, że może skorzystam z ichniejszej oferty.

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 226
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by vizzka Wto Wrz 19, 2023 10:58 am

a warszawską Sferę ktoś z Was kojarzy https://www.klinikasfera.pl/ ? Mieszkam w stolicy od niedawna a planuję się wybrac na zabieg modelowania i powiększania ust. Warto zapisać się do nich ?

vizzka
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 123
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by 007 Wto Wrz 26, 2023 2:09 pm

Zastanawiam się nad zabiegami medycyny estetycznej w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie, którą polecają moi zadowoleni z ich usług znajomi. Troszkę poczytałam na ich temat i chyba się zdecyduję skorzystać z ich usług. Mają doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin oraz nowoczesne urządzenia do zabiegów, oraz stosują sprawdzone preparaty, co daję prawie pewność, że zabieg przyniesie zamierzony efekt.
007
007
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 25
Join date : 11/06/2023

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Justyna Czw Paź 19, 2023 10:28 am

A czy ktoś z was może korzystał już
z usług klinik KT Clinic? Tak pytam, ponieważ też chciałabym poprawić swoją urodę i zastanawiam się nad tym właśnie czy do nich się nie zgłosić... Najbardziej chodzi mi po głowie usuwanie tłuszczu bydgoszcz , chciałabym mieć węższą talię Wink.

Justyna
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 186
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Zdzisio92 Sob Gru 30, 2023 11:11 pm

Obecnie medycyna estetyczna jest bardzo popularna. Ostatnio żona korzystała z usług tej kliniki https://idealbeauty.pl/znajdz-swoj-zabieg/zabiegi-na-twarz/zamykanie-naczynek-twarzy/ i jest bardzo zadowolona z efektów. Polecam zapoznać się z ich ofertą.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1378
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Medycyna estetyczna Empty Re: Medycyna estetyczna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach