Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Własna firma

+20
karola43
setka
Hommmar
Weronika1975
nowakalicja288
fiołek
Grzesiek13
Krysia1
Vookk32
Holiseq
pacocha.lester
pfunk
Pestka
Kacper77
mchamplin
Justyna
Enyo
minka
Zdzisio92
mauritius_88
24 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Własna firma Empty Własna firma

Pisanie by mauritius_88 Pią Maj 05, 2023 1:34 pm

Cześć! Czy są tutaj osoby, które prowadzą swoją własną firmę? Chętnie dowiedziałbym się, jak długo działacie na rynku i czy pracujecie sami, czy z zespołem. Interesuje mnie także, czy wprowadzacie często jakieś innowacyjne pomysły. Osobiście uważam, że prowadzenie własnej firmy to wspaniałe wyzwanie i z pewnością wymaga nie tylko wiedzy, ale także odwagi i zaangażowania. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, z pewnością wiesz, jak trudne, ale jednocześnie satysfakcjonujące może być tworzenie czegoś swojego i rozwijanie własnego biznesu. Czekam na Wasze odpowiedzi Smile
mauritius_88
mauritius_88
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 25
Join date : 12/01/2023
Age : 39
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Zdzisio92 Sob Maj 06, 2023 6:48 pm

Witam wszystkich! Chcę otworzyć hurtownię odzieżową, ale boję się, że nie jestem przygotowany na wyzwania, jakie z tego wynikają. Czy ktoś z Was prowadził kiedyś taki biznes? Czy miał kiedyś problemy z zaopatrzeniem w towar lub z organizacją transportu? Znalazłem artykuł, który mówi o wyzwaniach związanych z prowadzeniem hurtowni odzieżowej. Może komuś się przyda: https://magazynprzedsiebiorcy.pl/wyzwania-w-prowadzeniu-biznesu-zwiazanego-z-hurtownia-odziezy-jak-sobie-z-nimi-poradzic Chętnie przeczytam Wasze opinie i doświadczenia na ten temat!

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by minka Pon Maj 08, 2023 9:30 am

A wiecie że jednak istnieje coś takiego jak tania energia dla firm ? Trzeba tylko troszkę pogłówkować i zobaczyć jakie mamy opcje dostępne na rynku. Jedną z firm która wspiera firmy w tym temacie jest revienergy - rzuccie okiem na ich ofertę bo naprawdę jest szeroka i wierzę, że znajdziecie tam coś odpowiedniego dla siebie Smile

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 190
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Enyo Pią Maj 12, 2023 7:57 pm

Obecnie poszukuję rozwiązania, które pomoże mi zapanować nad wydawanymi narzędziami dla pracowników na mojej hali. Bałagan i brak kontroli są problematyczne, dlatego zainteresowałem się Automaty vendingowe PPE. Natrafiłem na firmę ASD SYSTEMS, która oferuje szeroki wybór takich urządzeń. Mają oni na rynku 9-letnie doświadczenie, co jest dla mnie ważnym atutem. Czy ktoś z Was miał już okazję współpracować z tą firmą? Chciałbym poznać więcej szczegółów na temat ich produktów i usług.
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 84
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Justyna Pią Maj 19, 2023 5:34 pm

A może ktoś z was do swojej firmy poszukuje również specjalistyczne kleje??? Tak pytam, ponieważ ostatnio odkryłam firmę Ataszek, która oferuje kleje cyjanoakrylowe i różne inne, która mogą pomóc wam połączyć ze sobą najróżniejsze materiały - szybko i bezproblemowo. Możecie sobie sprawdzić...

Justyna
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 186
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Zdzisio92 Sob Maj 20, 2023 3:54 am

W ramach outplacementu pracodawcy mogą zapewnić zwolnionym pracownikom dostęp do profesjonalnych doradców, którzy pomogą im w określeniu ich umiejętności, interesów i celów zawodowych. Doradcy outplacementu pomagają w przygotowaniu nowych CV, pisaniu listów motywacyjnych oraz udzielają wskazówek dotyczących skutecznego poszukiwania pracy, takich jak strategie networkingowe czy udział w rozmowach kwalifikacyjnych. Moi zdaniem jest to bardzo interesujący temat, dlatego odsyłam was po szczegóły na stronę: https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/na-czym-polega-outplacement

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by mchamplin Pon Maj 22, 2023 2:23 pm

Zastanawiam się nad otworzeniem firmy za granicą.

mchamplin
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 22/05/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Kacper77 Sro Maj 24, 2023 6:37 am

Na pewno tutaj https://humanpower.pl/oferta-zarzadzanie-energia-witalna/ jest ciekawa propozycja. Znajdziecie tam ofertę zarządzania energią witalną. Myślę, że tego typu informacje mogą okazać się niezwykle praktyczne i pomocne. Można w ten sposób podjąć właściwą decyzję i przede wszystkim zadbać kompleksowo o swoich pracowników i zapewnić im komfort.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Zdzisio92 Wto Cze 06, 2023 7:15 pm

Chciałam się podzielić z Wami ciekawym artykułem, który przeczytałam na temat doboru odpowiedniej odzieży firmowej dla pracowników. Artykuł zawiera wiele praktycznych wskazówek i porad, które mogą pomóc w wyborze odzieży, dopasowanej do potrzeb i charakteru działalności naszych firm. Opisuje również znaczenie profesjonalnego wizerunku i wygody dla pracowników. Jeśli jesteście zainteresowani, oto link do artykułu: https://ceo.com.pl/jak-dobrac-odpowiednia-odziez-firmowa-dla-pracownikow-22272 Uważam, że jest to wartościowe źródło informacji dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o odpowiednią odzież dla swojego zespołu.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Pestka Wto Cze 06, 2023 8:12 pm

Jeśli prowadzicie własną firmę i macie np. firmowe ubrania z logiem czy innymi danymi i wymagają one utylizacji to pomyślcie o zleceniu ich zniszczenia profesjonalnej firmie. Tego typu usługi wykonuje firma https://www.destroy.pl/niszczenie-produktow-i-ubran/. Im możecie powierzyć zniszczenie ubrań, identyfikatorów, próbek produktów, kart ID i tym podobnych produktów.

Pestka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 30
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by pfunk Pią Cze 09, 2023 1:40 pm

Hej! Niedawno założyłam własną firmę i chciałabym jakoś rozwinąć moją działalność. Z tego powodu chciałabym dopracować każdy najmniejszy szczegół, więc szukam kogoś, kto świadczy takie usługi jak projektowanie logo i wizytówek. Przypadkowo znalazłam tą stronę https://www.michalpieczynski.pl/projektowanie-log-i-wizytowek.html i zastanawiam się czy z niej skorzystać. Co o tym myślicie?
pfunk
pfunk
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 09/06/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by pacocha.lester Nie Cze 11, 2023 1:05 pm

Na pewno chciałabym wprowadzić do swojej firmy bardziej ekologiczne rozwiązania.
pacocha.lester
pacocha.lester
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 11/06/2023
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Holiseq Nie Cze 25, 2023 7:48 pm

Mogę z doświadczenia powiedzieć, że Bezpieczeństwo dokumentów firmowych to sprawa priorytetowa w każdej organizacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak kontrolować udostępnianie poufnych dokumentów i minimalizować ryzyko wycieku danych, ten artykuł https://efektywnefinanse.pl/bezpieczne-i-kontrolowane-udostepnianie-poufnych-dokumentow-firmowych/ bardzo fajnie to tłumaczy. Omawiane są różne metody i praktyki, które można zastosować w celu zapewnienia bezpiecznego udostępniania informacji wewnątrz i na zewnątrz firmy.

Holiseq
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 9
Join date : 25/06/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Vookk32 Sro Cze 28, 2023 8:41 pm

Mentoring biznesowy sprzyja rozwojowi umiejętności komunikacyjnych, budowaniu relacji interpersonalnych i zarządzaniu konfliktami. Przedsiębiorca ma możliwość obserwowania i uczenia się od mentora, jak skutecznie komunikować się z innymi, negocjować, rozwiązywać problemy oraz budować trwałe i wartościowe relacje biznesowe. Taki mówca motywacyjny jest w wielu firmach na wagę złota.

Vookk32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 85
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Zdzisio92 Sro Cze 28, 2023 10:00 pm

Prowadząc własną firmę należy pamiętać o tym, żeby dokładnie prowadzić całą dokumentację. Ja teraz korzystam z pomocy tej firmy https://bdbconsulting.pl/ , która oferuje profesjonalne usługi prawne, księgowe, kadrowe i płacowe dla firm.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Krysia1 Czw Lip 06, 2023 7:45 pm

Jeżeli prowadzisz własną firmę i masz pracowników to trzeba zadbać o miejsce pracy. Przyda się oferta tej firmy https://www.glovex.com.pl/wyposazenie-do-pomocy-drogowej bo ma wszystko co niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Mają wszelkie produkty z zakresu BHP i masę przydatnych  porad na temat BHP.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Grzesiek13 Pią Lip 07, 2023 8:58 am

Jaka forma reklamy jest według Was najskuteczniejsza i dlaczego?

Kostium kąpielowy dla dziewczynki

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by fiołek Wto Lip 11, 2023 11:15 am

Jeżeli chodzi o wymagania środowiskowe związane z moją firmą, to było mnie zbędne pozwolenie na wytwarzanie odpadów. Udało mi się ustalić, że ta firma https://www.ekomeritum.pl/wytwarzanie-odpadow/ zajmuje się całym procesem uzyskania tego typu pozwolenia od początku do końca. Warto wiedzieć, że istnieją tego typu firmy.

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 226
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Grzesiek13 Wto Lip 11, 2023 1:03 pm

Jak wygląda bezpieczeństwo danych w chmurze? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem przechowywania danych w chmurze, to polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://doba.pl/db/artykul/czy-przechowywanie-danych-w-chmurze-jest-bezpieczne-/42622/17/noa123 .

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by nowakalicja288 Sro Lip 12, 2023 10:33 am

Prowadząc własną firmę na pewno przydadza wam się dozowniki na mydło do łazienek. Jest to bardzo ważny element w wyposażeniu każdej łazienki w biurach i firmach.

nowakalicja288
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 12/07/2023

https://hdplus.pl/

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Weronika1975 Czw Lip 20, 2023 5:04 pm

RBG Restrukturyzacje to zespół wybitnych doradców restrukturyzacyjnych https://rbg-restrukturyzacje.pl/doradca-restrukturyzacyjny-lodz/ Surprised . Korzystałem z ich usług w Łodzi i mogę potwierdzić, że są prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie. Dzięki ich wsparciu, moja firma jest teraz w znacznie lepszej sytuacji finansowej Doradca Restrukturyzacyjny Łódź

Weronika1975
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 25
Join date : 12/05/2022

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Vookk32 Nie Lip 30, 2023 10:47 pm

Budowanie marki firmy jest niezwykle ważne, ponieważ ma wiele korzyści. Rozpoznawalność i świadomość: Silna marka przyciąga uwagę klientów i pozwala Twojej firmie być rozpoznawalną na rynku. To z kolei zwiększa świadomość Twoich produktów lub usług. Warto poczytać jak budować markę firmy.

Vookk32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 85
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Hommmar Czw Wrz 07, 2023 8:41 pm

Warto w firmie rozważyć również doradztwo księgowe. Doradcy księgowi śledzą zmiany w przepisach podatkowych i pomagają firmom w optymalizacji opodatkowania. Przygotowują i składają deklaracje podatkowe, aby zapewnić zgodność z prawem i minimalizować obciążenia podatkowe.

Hommmar
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by setka Pon Wrz 25, 2023 5:30 am

Nie tak dawno, szukałam namiaru na sprawdzoną firmę windykacyjną. Udalo mi się znaleźć namiar na AFORTI Collections i muszę przyznać, że są niezwykle skuteczni w swoich działaniach. Dlatego dobrze by było, gdybyście i wy zapisali sobie na nich namiar.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 349
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Grzesiek13 Sro Lis 08, 2023 12:41 pm

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem chmur obliczeniowych oraz ich możliwości, to osobiście mogę Wam polecić sprawdzić obszerny artykuł na ten temat na stronie - https://www.bestagencies.co.uk/how-cloud-computing-support-startup-growth/ .

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma Empty Re: Własna firma

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach