Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Własna firma - ale jaka?

+43
mauritius_88
Vookk32
Grzesiek13
sajmon
prezes
Sewilla
jarod70
skubi
Hakuna31
Krysia1
Pestka
opio
dain
mietek
Molly Poll
franka
tymi
Hommmar
Stanislaw114311
landrynka
karola43
Kacper77
Zdzisio92
Daria90
oszela
iglot
setka
Bartek90
edguar
penopa
bociek
sowiet
Sara212
Mariusz
patcat
Jowita
Kostela
jalinka
janek332
ozonee
Daniel332
akia
Kaszmirka
47 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Kaszmirka Pią Mar 14, 2014 11:34 am

Skąd czerpiecie pomysły na własne firmy?
Z zainteresowań, umiejętności, dokładnych badań rynku?

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by akia Pią Lis 06, 2015 2:49 pm

A moze by tak warsztat samochodowy? wydaje mi się, ze to moze byc dobry biznes. Trzeba tylko pamiętać i zainwestowaniu w dobre narzędzia. Mojemu kumplowi udało się otworzyć taki warsztat ale nawet kupował tutaj http://dmtrade.pl/index.html , jakieś specjalne mierniki głownie marki Peaktech . Podobno w takich warsztatach bardzo się przydają.

akia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Daniel332 Pon Maj 04, 2020 8:07 pm

dochodowym biznesem są lokale gastronomiczne. Warto poczytac więcej o haccp w restauracji Takie instrukcje sanitarne są niezbędne w niemal każdym przedsiębiorstwie sektora spożywczego. Warto zlecić taką usługę sprawdzonej firmie, która ma doświadczenie w tej branży.


Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by ozonee Czw Kwi 29, 2021 6:12 am

Nie powiem bo to jest bardzo dobre pytanie. Ale wydaje mi się, że jak mieszkamy na wsi i mamy troszkę ziemi to może warto pomyśleć o rolnictwie? Bo jednak to teraz bardzo przyszłościowe jest. I tak na sam początek muszę dowiedzieć się jakiego typu maszyny będą nam potrzebne i ile one kosztują. I tak też między innymi tutaj http://dozamech.pl/ znalazłam bardzo dobrego producenta maszyn rolniczych.

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by janek332 Czw Maj 06, 2021 7:49 am

Kumpel mi powiedział ,że na pewno bardzo dobrze zrobię jak skorzystam z firmy https://warido.com .Ja z tej firmy na pewno skorzystam.

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1052
Join date : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by jalinka Pią Maj 14, 2021 9:35 am

Myślę, że warto się dobrze zastanowić co otworzyć, przeanalizuj czego nie ma u ciebie w mieście. Jak już otworzysz warto też wybrać dobre biuro rachunkowe, jeśli będziesz zatrudniać pracowników to obsługa kadrowo płacowa tez będzie bardzo ważna, dlatego lepiej znaleźć biuro rachunkowe, która oferuje kompleksowe usługi.

jalinka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 39
Join date : 05/02/2019

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Kostela Wto Maj 18, 2021 12:36 pm

Pomysł na firmę nie jest aż takim problemem. Dopiero później gdy już działamy to zaczynają sie schody. W celu ułatwienia sobie różnych procesów w firmie najlepiej korzystać z różnego rodzaju wsparcia. choćby taka usługa IP Box https://kpmgspot.pl/produkt/ip-box-wsparcie-dla-innowatorow/ , która pozwoli na zmniejszenie opodatkowania dochodów z jego komercjalizacji.

Kostela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 20/08/2019

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Jowita Pon Cze 07, 2021 1:01 pm

Pytanie jakie trzeba sobie jeszcze zadać to czy skorzystać z nowoczesnego oprogramowania dla biznesu.

Jowita
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 9
Join date : 09/09/2020

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by patcat Czw Cze 17, 2021 5:46 am

Jeśli chodzi o firmę to chyba każdy sam doskonale wie jaką chce mieć. Ale przy tym wszystkim nie zapominajmy, że równie ważny jest także wizerunek firmy. A niestety bardzo często wiele osób o tym zapomina. I tak jak szukałam czegoś więcej na ten temat to trafiłam na tę stronę https://commplace.pl/blog/ksztaltowanie-wizerunku-firmy-jak-to-robia-najlepsi/ dzięki której udało mi się wiele na ten temat dowiedzieć.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Mariusz Pią Cze 18, 2021 8:15 pm

Jowita napisał:Pytanie jakie trzeba sobie jeszcze zadać to czy skorzystać z nowoczesnego oprogramowania dla biznesu.

Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach to dość duża odpowiedzialność. Najważniejsze będzie wybranie odpowiedniej dla siebie niszy. Mam jednego znajomego, który od dobrych kilku miesięcy starał się znaleźć idealny biznes w jaki można ulokować duże pieniądze. W jego przypadku było to wybudowanie hali magazynowej jaką udostępnia sklepom internetowym. Przez ostatnie lata powstało ich bardzo dużo stąd też zapotrzebowanie na przestrzeń. Oczywiście sama budowa to połowa sukcesu, należy także zadbać o to aby obiekt sprawnie funkcjonował. Nie obędzie się bez kompleksowego oprogramowania typu quantum-software.com - https://www.quantum-software.com pozwalającego na pełną kontrolę nad procesami jakie się odbywają każdego dnia. Z kluczowych funkcji warto wymienić zarządzanie magazynem, transportem oraz oknami czasowymi. Zgranie tych elementów da najlepsze rezultaty.

Mariusz
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 8
Join date : 18/06/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Sara212 Pon Lip 05, 2021 12:35 pm

Szukasz nowoczesnych rozwiązań do swojej firmy? W każdym biznesie znajdzie się jakieś urządzenie elektryczne. Polecam Wam skorzystać z Odkup , ułatwiają firmom sprzedaż sprzętu komputerowego dla pracowników, po zakończeniu okresu eksploatacji urządzenia lub jego wymianie.

Sara212
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 102
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by patcat Czw Sie 26, 2021 4:27 pm

Jeśli chodzi o własną firmę to oczywiście wszystko zależy od tego czego tak konkretnie do tej firmy poszukujemy. I tak szperając w internecie znalazłam ofertę tej firmy https://mechanica.pl/ która to zajmuje się serwisem takich maszyn przemysłowych no i bez problemu skonstruują wszystko dla nas. Także myślę, że kontakt z tą firmą to najlepsze co możemy zrobić.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by sowiet Pią Wrz 10, 2021 9:54 am

Samo założenie firmy jest na pewno czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to jak najbardziej chcę własną działalność prowadzić dokładnie. Bardzo mi się podoba również to co przeczytałem na stronie https://instore.com.pl/biznes-finanse/nieuczciwa-konkurencja-jak-ja-wykryc/ i już teraz wiem w jaki sposób można wykryć nieuczciwą konkurencję.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1026
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by bociek Pon Wrz 27, 2021 3:58 pm

Moim zdaniem warto też postawić w firmie na jakościowe oprogramowanie. Jeśli chodzi o faktury oraz obsługę dokumentów magazynowych, to postawiłem na program od firmy mega tech. Uważam, że posiadają najlepiej skrojoną ofertę, zarówno jeżeli chodzi o cenę, jak i spore możliwości ich programu.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by penopa Pon Wrz 27, 2021 6:02 pm

Jaka firma? W zasadzie to jest wiele możliwości. Można sprawdzić jak założyć punkt paczkowy gdyż jest to bardzo łatwy pomysł na biznes i nawet nie wymaga żadnych inwestycji

penopa
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 175
Join date : 17/12/2020

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by edguar Sro Paź 13, 2021 9:18 am

Bo jednak to teraz bardzo przyszłościowe jest.

edguar
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 11
Join date : 13/10/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Bartek90 Pią Lis 26, 2021 9:23 am

Nie ważne jaki kierunek wybierzesz, to i tak możesz się spotkać z problemem braku pracowników. W takim wypadku, może pomóc Ci ta firma - https://wojkat.eu/. Zajmują się poszukiwaniem wykfalifikowanych pracowników z Ukrainy.

Bartek90
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 103
Join date : 24/11/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by setka Sro Gru 15, 2021 2:18 am

Usługi informatyczne zazwyczaj są bardzo elastyczne. Daje to możliwość optymalnego dostosowania ich do różnych środowisk. To sprawia, że można, a nawet trzeba, dostosować je pod indywidualne potrzeby i oczekiwania firmy. Ja polecam doradztwo IT - naprawdę warto.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 347
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by iglot Sro Gru 22, 2021 10:38 pm

Pomysł i założenie firmy to dopiero początek. Trzeba potem odpowiednio firmą zarządzać i zadbać o bezpieczeństwo danych, prawidłowy obieg informacji i komunikację między pracownikami. Z jakich aplikacji korzystacie w tym zakresie? Myślę, że na uwagę zasługują pakiety programów oferowanych przez Google. Zobaczcie koniecznie na usługi oferowane przez https://fotc.com/pl/google-workspace/ - dzięki wieloletniemu partnerstwu z Google są w stanie zaoferować najlepsze warunki cenowe.

iglot
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 34
Join date : 20/12/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by oszela Wto Gru 28, 2021 11:20 pm

Moja firma to od zawsze było moje marzenie i jak najbardziej udało mi się otworzyć biznes w branży którą dobrze znałam. Ale nie da się samemu tworzyć firmę, trzeba mieć pracowników a zarządzanie zespołem to nie jest już takie łatwe zadanie. Dlatego warto zapoznać się z taką możliwością jak programy rozwoju https://www.impactinternational.com/polska/service/wzmacnianie-przywodztwa które mają na celu wzmacnianie przywództwa kadry zarządzającej.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Daria90 Pon Sty 10, 2022 3:30 pm

Oprócz tego bardzo ważne jest, aby wybrać też odpowiednie konto bankowe, ciekawe oferty konta bankowego ma w tym momencie Nest Bank: https://konto-w-banku.pl/najtansze-konto-firmowe/ Smile

Daria90
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Join date : 10/01/2022

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Zdzisio92 Czw Sty 13, 2022 4:27 pm

Założenie firmy to świetny pomysł. Jednak wiadomo, że kluczem do sukcesu jest wykwalifikowana kadra, która pomogłaby Ci rozwinąć biznes. Gdy zakładałem swoją działalność postanowiłem skorzystać z usług https://hrk.pl. Moim zdaniem oferują oni największy zakres usług w pozyskaniu najlepszych kandydatów. Dzięki nim znalazłem odpowiednich ludzi, z którymi pracuję do dziś. Dlatego, jeśli macie ten sam problem, co niegdyś ja, polecam wam bardzo zajrzeć na tę stronę.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Kacper77 Sob Sty 22, 2022 4:21 pm

Obecnie dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju kosmetyki. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad ich produkcją. Tutaj https://hamilton.com.pl/oferta/badania-kosmetykow-i-chemii-gospodarczej/badania-skutecznosci-kosmetykow-aplikacyjne-instrumentalne/ macie bowiem namiar na akredytowane laboratorium, które wykonane badania kosmetyków.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by bociek Wto Lut 01, 2022 11:58 am

....

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by karola43 Sro Lut 02, 2022 10:21 pm

Jeśli interesowałoby was elektroniczna dokumentacja medyczna w bezpieczny i szybki sposób, to warto zweryfikować ofertę firmy RSQ Physio, która oferuje świetne rozwiązanie w postaci programu do prowadzenia dokumentacji medycznej. Jest mega prosty w obsłudze i da się go opanować w jeden dzień. Mnóstwo funkcji, intuicyjne menu i dobra cena. Czego chcieć więcej?

karola43
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 21/01/2022

Powrót do góry Go down

Własna firma - ale jaka? Empty Re: Własna firma - ale jaka?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach