Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ciśnieniomierz czy warto go mieć w domu?

3 posters

Go down

ciśnieniomierz czy warto go mieć w domu? Empty ciśnieniomierz czy warto go mieć w domu?

Pisanie by ozonee Sob Wrz 14, 2019 6:21 am

Tyle teraz się słyszy,że coraz to młodsi ludzie chorują lub maja jakieś problemy ze zdrowiem. Dlatego też chciałabym jakoś tego uniknąć i zacząć bardziej dbać o zdrowie mojej rodziny. I w tym celu zakupiłam Ciśnieniomierze i akcesoria . Myślicie,że troszkę przesadzam? A wy macie chociaż taki zwykły ciśnieniomierz u siebie w dom? Bo wiecie, żyjemy w takich czasach że warto raz na jakiś czas sprawdzić jakie mamy ciśnienie.

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

ciśnieniomierz czy warto go mieć w domu? Empty Re: ciśnieniomierz czy warto go mieć w domu?

Pisanie by Hommmar Wto Mar 22, 2022 7:36 pm

Oczywiście, że warto go mieć. Szczególnie, że nie jest to drogi sprzęt. Tutaj https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/cisnieniomierze/6185 zerknijcie sobie chociażby. Taki ciśnieniomierz może służyć długie lata, wystarczy regularnie zmieniać baterie i tyle.

Hommmar
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

ciśnieniomierz czy warto go mieć w domu? Empty Re: ciśnieniomierz czy warto go mieć w domu?

Pisanie by sowiet Sro Sie 03, 2022 12:42 pm

Akurat ja jestem przekonany, że jak najbardziej warto jest go mieć i właśnie dlatego ja również staram się o to aby mieć u siebie dobrej jakości ciśnieniomierz elektroniczny. Mi udało się niedawno także natrafić na bardzo ciekawy ranking https://najlepszecisnieniomierze.com/cisnieniomierze-elektroniczne-ranking/ gdzie właśnie znalazłem rzeczowe opisy takich urządzeń medycznych.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1034
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

ciśnieniomierz czy warto go mieć w domu? Empty Re: ciśnieniomierz czy warto go mieć w domu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach