Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Komin do domu

4 posters

Go down

Komin do domu Empty Komin do domu

Pisanie by muvik Czw Lut 18, 2021 6:40 pm

Cześć, jakie najczęściej spotykacie problemy z kominem? Ja właściwie zastanawiam się, czy nie powierzyć sobie rozwiązania i na przykład nie spróbować zrobić czegoś takiego jak uszczelnianie kominów samodzielnie. Wiem, że są od tego firmy, ale ile to może kosztować? Wyrobię i nie zbankrutuję?

muvik
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 21
Join date : 15/01/2021

Powrót do góry Go down

Komin do domu Empty Re: Komin do domu

Pisanie by caffe Czw Kwi 29, 2021 5:55 am

Na pewno to jest ważny element, ale jeśli można, to bardzo proszę, żebyście o tym pomyśleli wcześniej. Bo potem takie sprawy ciągle nęcą. A skoro o tym, to co powiecie na takie projekty jak https://www.mgprojekt.com.pl/albatros-2  ? Warto je dziś wybierać?

caffe
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 38
Join date : 01/05/2020

Powrót do góry Go down

Komin do domu Empty Re: Komin do domu

Pisanie by iglot Czw Lut 24, 2022 10:36 pm

Nie mam takich problemów z kominem bo dopiero co postawiłem do i wszystko jest w 100% szczelne. Co do wyboru ogrzewania to zdecydowałem się na kominkowe, jak wybieraliśmy projekty domów to szukaliśmy takiego gdzie w salonie będzie idealne miejsce na kominek i będzie można z niego odprowadzić ciepło w całym domu. Bez problemu znaleźliśmy taki odpowiedni projekt do tego w atrakcyjnej cenie i z szeregiem gratisów.

iglot
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 34
Join date : 20/12/2021

Powrót do góry Go down

Komin do domu Empty Re: Komin do domu

Pisanie by minka Wto Lut 27, 2024 4:50 pm

Odkrywanie projektów małych domów może być fascynującą podróżą. Strona https://www.archon.pl/projekty-malych-domow-pc1 zapewnia dostęp do wielu projektów które mogą stać się fundamentem dla Twojego przyszłego domu

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 190
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Komin do domu Empty Re: Komin do domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach