Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Firma w Niemczech - jakie koszty?

3 posters

Go down

Firma w Niemczech - jakie koszty? Empty Firma w Niemczech - jakie koszty?

Pisanie by Mixon2 Sob Lis 26, 2022 2:29 am

Wiedzieliście, że prowadzenie firmy w Niemczech jest takie tanie? z tego co czytałem na https://carebiuro.de to ceny zaczynają się już od 35 euro za miesiąc

Mixon2
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 236
Join date : 18/05/2022

Firma w Niemczech - jakie koszty? Empty Re: Firma w Niemczech - jakie koszty?

Pisanie by Krysia1 Nie Sty 01, 2023 6:05 pm

Z tym pytaniem udaj się do specjalistów ale na pewno niezależnie gdzie otworzysz firmę przyda się oferta tej https://niszczeniedokumentow.eu/szafki-na-dokumenty/ która dostarcza odpowiednie meble i pojemniki oraz niszczarki. Mają też usługi profesjonalnego niszczenia zbędnych dokumentów.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Pisanie by Zdzisio92 Nie Sty 01, 2023 7:24 pm

Gdybyście rozważali sprzedaż przedsiębiorstwa, to warto przeprowadzić ocenę sytuacji. W artykule: https://www.nasztomaszow.pl/artykul/38650,jak-przeprowadzic-ocene-sytuacji-finansowej-przedsiebiorstwa dowiecie się więcej, jak np. co oznacza pojęcie "Due diligence". Wiadomo, że podczas wejścia firmy na giełdę nie zawsze wszystko może pójść po zgodnie z naszymi oczekiwaniami dlatego warto powierzyć zadanie specjalistom.

Zdzisio92

Liczba postów : 1378
Join date : 19/11/2021

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

- Similar topics

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach