Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

lekarz - problem

+11
cummerata.allan
szarlottka
schuppe.abigale
Kacper77
sowiet
judge.kutch
alfreda26
skubi
Hakuna31
bociek
Zdzisio92
15 posters

Go down

lekarz - problem Empty lekarz - problem

Pisanie by Zdzisio92 Sro Lis 09, 2022 12:08 am

Witam, od jakiegoś czasu borykam się z dosyć wstydliwym problemem. Na moich stopach pojawiła się grzybica. Tutaj znalazłem pewne informacje w tym temacie https://www.allecco.pl/artykuly/grzybica-stop-i-paznokci-przyczyny-objawy-leczenie.html i zastanawiam się do jakiego lekarza się udać. Będę wdzięczny za porady.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by bociek Czw Lis 17, 2022 10:12 pm

Muszę przyznać, że mnie zainteresował Gastrolog dziecięcy Poznań w dobrej cenie. Ciekawych lekarzy, w dobrych cenach, udało mi się znaleźć na stronie internetowej firmy enel.pl. W moim mniemaniu warto zainteresować się ichniejszymi lekarzami, dzięki czemu zyskacie na pewno czas oraz pieniądze. Polecam wam wszystkim, bo na pewno warto to zrobić.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by Hakuna31 Czw Sty 12, 2023 8:41 am

W moim przypadku miałem spory problem z układ żylny kończyn dolnych , dlatego zdecydowałem się zgłosić o pomoc do profesjonalnego chirurga naczyniowego z Warszawy. Moim zdaniem w razie jakich kolwiek problemów ze zdrowiem należy odrazu zgłosić się o pomoc do specjalistów.

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 552
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by skubi Pią Sty 20, 2023 7:15 pm

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto również zainteresować się czymś takim jak badania kliniczne. Pozwalają one na postęp farmakologii, dając szansę na skuteczniejsze i bezpieczniejsze leczenie chorób. Z tego co wiem, to ta firma clinicalbs.com zajmuje się tego typu sprawami na co dzień, więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to może warto byłoby się z nimi skontaktować.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by alfreda26 Pon Sty 23, 2023 11:50 am

Gdzie poszukujecie lekarzy dla siebie?
alfreda26
alfreda26
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 23/01/2023
Age : 26
Skąd : Paszowice

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by judge.kutch Pon Sty 23, 2023 2:12 pm

Też muszę się wybrać do lekarza.
judge.kutch
judge.kutch
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 23/01/2023

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by sowiet Pon Lut 13, 2023 10:59 am

Dokładnie ja również jestem zdania, że właśnie samo bywanie u lekarzy jest czymś niezwykle ważnym i sam chętnie się badam. Zachęcam was do sprawdzenia centrum medycznego w Trzebnicy https://goo.gl/maps/3fh69rGsTmU8Z8eb6 i wiem, że te opcje są po prostu bardzo ważne.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1033
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by Kacper77 Wto Lut 28, 2023 5:22 pm

Warto zastanowić się nad pakietem medycznym. Obecnie jest bowiem wiele ciekawych propozycji na rynku. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci/neurochirurg . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 507
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by sowiet Nie Mar 05, 2023 9:55 am

Tak naprawdę to w sumie od nas zależy do jakiego lekarza się wybierzemy i ja jeszcze chcę powiedzieć, że całkiem niedawno dowiedziałem się o przenośnym EKG. Jak udało mi się zauważyć to właśnie w sklepie http://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/ takie urządzenia są dostępne.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1033
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by schuppe.abigale Sro Mar 22, 2023 10:23 am

Gdzie sprawdzać opinie nt. lekarzy?
schuppe.abigale
schuppe.abigale
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 11
Join date : 22/03/2023
Age : 26
Skąd : Legnica

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by szarlottka Pon Kwi 17, 2023 11:15 am

Jeśli pilnie potrzebujesz konsultacji lub recepty to na Med24 otrzymasz pomoc. To platforma telemedyczna z dostępem do wielu specjalistów. Teleporada kosztuje od 59 złotych i czas oczekiwania to 15 minut. My nie raz korzystaliśmy w weekend gdy dzieciaki nagle zachorowały.

szarlottka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 65
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by Zdzisio92 Pon Kwi 24, 2023 7:05 pm

Mam 50 lat i od jakiegoś czasu borykam się z problemem nietrzymania moczu. To naprawdę trudne i upokarzające doświadczenie, które wpływa na moje codzienne życie. Nie jest łatwo żyć w ciągłym strachu przed tym, że może coś się wydarzyć, a ja nie będę w stanie zapanować nad swoim ciałem. Dlatego też, postanowiłem szukać pomocy u dobrego urologa w Gdańsku. Wiem, że to ważne, aby znaleźć lekarza, który jest doświadczony w leczeniu tego rodzaju problemów i któremu można zaufać. Przecież to moje zdrowie jest najważniejsze. Nie jest to łatwe zadanie, ale wiem, że muszę to zrobić. Nie chcę już dłużej cierpieć z powodu nietrzymania moczu i chcę wrócić do normalnego życia. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć dobrego urologa w Gdańsku, który pomoże mi w tym procesie. Przeglądam właśnie stronę https://www.uclinic.pl/ Czy ktoś może mi coś na temat tego lekarza napisać ?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by cummerata.allan Czw Kwi 27, 2023 8:48 am

Grzybicą chyba zajmuje się dermatolog lub podolog.
cummerata.allan
cummerata.allan
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 27/04/2023
Age : 33
Skąd : Gliwice

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by fiołek Sro Maj 17, 2023 11:34 am

Ostatnio też zastanawiałam się z kim porozmawiać o nietrzymaniu moczu, koleżanka poradziła mi, żebym w wolnej chwili zbadała się w tym szpitalu https://szpitalmazovia.pl/ , bo mają profesjonalny sprzęt najwyższej jakości i na pewno pomogą zidentyfikować przyczynę problemu. Dajcie znać co sądzicie o tym miejscu.

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 225
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by Krysia1 Wto Lip 25, 2023 8:43 pm

Jeśli potrzebujesz dostępu do najlepszych specjalistów to w stolicy skorzystaj z oferty tego centrum medycznego https://cmp.med.pl/badanie-laboratoryjne-moczu/ U nich zrobisz wszelkie badania laboratoryjne oraz zabiegi jak i otrzymasz dostęp do najlepszych specjalistów. Co ważne na terenie stolicy mają wiele oddziałów.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by Hommmar Czw Gru 14, 2023 6:42 pm

W dzisiejszych czasach wielu ludzi rozważa korzystanie z prywatnej opieki medycznej jako alternatywy dla publicznego systemu zdrowia. Wybór ten może wynikać z chęci uniknięcia długich oczekiwań na leczenie czy konsultacje. Istnieje wiele placówek oferujących prywatne usługi medyczne, a jedną z nich jest PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl. Posiadają rozległą sieć medyczną, z własnymi placówkami oraz placówkami partnerskimi w różnych regionach kraju.

Hommmar
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by Zdzisio92 Wto Sty 30, 2024 4:32 pm

Dermatologia jest dziedziną medycyny, która skupia się na skórze, włosach i paznokciach oraz błonach śluzowych. Obejmuje diagnostykę i leczenie wszelkich schorzeń związanych z występowaniem zmian skórnych, oraz zaburzających prawidłowe funkcjonowanie skóry i błon śluzowych. Na tej stronie https://derm-al.pl/pl/medycyna-specjalistyczna/dermatologia-i-wenerologia znajdziecie więcej informacji.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by Justyna Wto Mar 05, 2024 6:00 pm

Wiadomo jak ważne jest to, aby dostać się jak najszybciej do danego medyka. Dlatego warto z pewnością też dołączyć do akcji #odwoluje #nieblokuje. Chodzi tutaj o to, aby odwołać wizytę na której wiemy, że nie będziemy. W ten sposób ktoś inny będzie mógł z niej skorzystać.

Justyna
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 186
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by Kacper77 Sob Mar 30, 2024 10:13 pm

Bezpieczne i profesjonalne konsultacje lekarskie online to świetne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie mogą udać się osobiście do lekarza. Na stronie https://onlinerecepta.pl/ znajdziesz szeroki wybór specjalistów gotowych udzielić Ci fachowej porady zdalnie. W wielu przypadkach jest to jedyna możliwość kontaktu z lekarzem.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 507
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

lekarz - problem Empty Re: lekarz - problem

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach