Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

+8
Krysia1
sowiet
Zdzisio92
vizzka
Hakuna31
prezes
Kaszmirka
Alfa
12 posters

Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by Alfa Sro Kwi 13, 2022 5:49 am

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?
Nie stacjonarnie, a w formie alternatywnej konsultacji?

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by Kaszmirka Nie Kwi 24, 2022 8:16 am

Alfa napisał:Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?
Nie stacjonarnie, a w formie alternatywnej konsultacji?

No chociażby w bazie Telemedi Smile
Zobacz: https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
Tam umawiasz się normalnie na wizytę online z wybranym specjalistą, ajest ich tam całe mnóstwo i bez problemu możesz wybrać czy rozmowa ma być przez czata, telefon czy np. video, co mnie osobiście wydaje się bardzo korzystną opcją.

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by prezes Sro Maj 25, 2022 11:31 am

Nie trzeba się udawać do lekarza, by uzyskać porady. Czasem wystarczy znaleźć dobrą stronę, jak choćby ta https://www.acidolac.pl/brzuszek-i-jelita by poznać sposoby na zdrowe jelita u dzieci. Wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam z tej strony, na przykład o wpływie flory bakteryjnej na cały organizm, albo o błędach żywieniowych w diecie dziecka, prowadzących do niebezpiecznych biegunek. Czasem warto spędzić czas na czytaniu tak konstruktywnych artykułów.
prezes
prezes
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 18/03/2022

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by Hakuna31 Pią Maj 27, 2022 7:00 am

W dzisiejszych czasach kolejki do lekarzy specjalistów są ogromne, dlatego konsultacje lekarskie online są doskonałym rozwiązaniem. Podczas takich konsultacji macie możliwość uzyskania l4 online oraz recepty online.

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 552
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by vizzka Sro Lip 13, 2022 12:19 pm

A wiecie, ze takie konsultacje online są też możliwe u lekarza medycyny pracy ? Na pewno nie wszędzie tak jest, ale w przychodni Medivita w Warszawie na pewno tak Smile na plus szybkie terminy ( nawet z dnia na dzień), niewysokie ceny a do tego profesjonalna obsługa pacjenta.

vizzka
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 123
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by Zdzisio92 Wto Wrz 06, 2022 11:44 am

Hej hej, a co sądzicie o wystawianiu takich recept online https://onlinerecepta.pl/ ? Dzięki nim bez osobistej wizyty w przychodni można skorzystać z konsultacji lekarskiej online, dostać zwolnienie lekarskie lub receptę. Osobiście uważam, że takie rozwiązanie jest naprawdę dobre, zwłaszcza jeśli chcemy dostać receptę szybko, bez stania w kolejkach.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by sowiet Czw Mar 16, 2023 4:31 pm

Póki co ja raczej wolę korzystać ze sprawdzonych porad i po prostu jak mam taką potrzebę to zawsze chodzę do centrum medycznego. U mnie w Bolęcinie znajduje się ono w https://goo.gl/maps/NgJ15X3VYe2dbiR78 więc tak naprawdę ja nawet nie mam daleko.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1027
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by Krysia1 Czw Kwi 20, 2023 10:10 pm

Zamiast wizyt u lekarza online lepiej udać się do jednej z placówek tej sieci szpitalmazovia.pl bo daje dostęp do specjalistów i oferuje bardzo ciekawe i innowacyjne zabiegi nawet z robotem da Vinci. Mają bogatą ofertę z zakresu urologii, ginekologii czy chirurgii.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by Zdzisio92 Wto Kwi 25, 2023 7:16 pm

Hej, hej, ostatnio rozmawiałem ze znajomym i ten polecił mi skorzystanie z tego pakietu medycznego https://mediccentre.pl/pakiety-vip . Myślę, że może być to naprawdę dobra opcja, bo te pakiety gwarantują kompleksową obsługę lekarską. Będę miał tam też zapewnioną konsultację online.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by cummerata.allan Czw Kwi 27, 2023 8:49 am

Czy takie porady online są równie skuteczne?
cummerata.allan
cummerata.allan
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 27/04/2023
Age : 32
Skąd : Gliwice

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by bociek Pią Cze 23, 2023 5:16 pm

Wiecie co, słyszałam, że lekarze i pielęgniarki pracujący w Poradni Onkologicznej https://onkolmed.pl/ mają spore doświadczenie w leczeniu wielu różnych rodzajów raka, w tym raka piersi, jelita grubego, prostaty i płuc. Wizyta byłaby dobrym sposobem, aby dowiedzieć się więcej.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by Grzesiek13 Wto Lip 11, 2023 8:14 am

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://zdrowie.pzu.pl/ , na której znajdziecie ofertę operatora medycznego PZU Zdrowie. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę świadczonych usług, dlatego z pewnością będą w stanie Wam pomóc.

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by fiołek Nie Sie 20, 2023 9:10 am

Wiesz co, jeżeli poszukujesz odpowiedniej pomocy lekarskiej dla swojego dziecka, to koniecznie sprawdź również ofertę od http://enel.pl/lekarze/warszawa/neurolog-dzieciecy_190/ Z tego co wiem, to mają wielu specjalistów, którzy na pewno będą w stanie przyjąć Cię na wizytę. Skontaktuj się z nimi, a poznasz więcej szczegółów.

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 226
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady? Empty Re: Lekarz online - gdzie można znaleźć takie porady?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach