Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?

+2
emmarik
malika09
6 posters

Go down

Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?  Empty Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?

Pisanie by malika09 Pon Lip 18, 2022 1:09 pm

Witam wszystkich. Moim marzeniem jest nauczyć się języka niemieckiego i już zaczęłam pracować nad znalezieniem programów do jego nauki. Ale nie mogę znaleźć serwisu, w którym mogę kontrolować swój poziom? Możesz mi pomóc? Czekam na wasze komentarze.

malika09
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 20
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?  Empty Re: Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?

Pisanie by emmarik Pon Lip 18, 2022 2:10 pm

Nauka jakiegokolwiek języka obcego w dzisiejszych czasach jest dość łatwa i dlatego uważam, że prawie każdy ma takie możliwości. Mogę doradzić usługę sprawdzenia poziomu znajomości języka niemieckiego lub każdego innego. Skorzystaj z usługi, aby audit możesz sprawdzić swój poziom na dowolnym urządzeniu i o każdej porze dnia. Uważam, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

emmarik
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 16
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?  Empty Re: Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?

Pisanie by malika09 Pon Lip 18, 2022 2:56 pm

Ten serwis jest idealny do samokontroli, gdy uczymy się języka na własną rękę. Dlatego na pewno będę z niego korzystać i polecać znajomym. To bardzo fajne, że w dzisiejszym świecie można uczyć się języka obcego samodzielnie.

malika09
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 20
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?  Empty Re: Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?

Pisanie by sowiet Pon Paź 03, 2022 3:54 pm

Niestety ja takich zdolności nie mam więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. W każdym razie chcę od razu każdemu polecić ciekawy wpis https://internetnews.net.pl/gdzie-przetlumaczyc-dokumenty-z-ukrainskiego/ gdyż jak dla mnie doskonale w nim napisano o tym gdzie przetłumaczyć dokumenty z języka ukraińskiego.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1043
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?  Empty Re: Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?

Pisanie by cdonnelly Sro Paź 05, 2022 2:13 pm

Dualingo to super aplikacja mobilna do nauki języków.
cdonnelly
cdonnelly
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 05/10/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?  Empty Re: Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?

Pisanie by sowiet Sro Paź 26, 2022 4:28 pm

Jeżeli jeszcze chodzi o same języki obce to ja chcę dodać, że bardzo ważną sprawą jest również to aby wiedzieć właśnie jak najwięcej o samych tłumaczeniach. Od siebie zachęcam każdego do zapoznania się z ciekawym artykułem https://turbotlumaczenia.pl/blog/turbotlumaczenia-i-platforma-droplo/ ponieważ tam o turbotłumaczeniach i Droplo świetnie napisano.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1043
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?  Empty Re: Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?

Pisanie by krzysiek12 Pią Wrz 15, 2023 3:21 pm

Oczywiście! Istnieje wiele serwisów online, które pomogą Ci kontrolować i rozwijać Twój poziom niemieckiego. Popularne platformy to Duolingo, Babbel, Rosetta Stone, czy Memrise. Te aplikacje oferują różnorodne ćwiczenia, testy i śledzenie postępów, co ułatwia naukę i monitorowanie Twojego poziomu. Powodzenia w nauce języka niemieckiego szybkie randki blog randek online!

krzysiek12
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 7
Join date : 24/02/2022

https://pieprzyc.com.pl

Powrót do góry Go down

Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?  Empty Re: Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?

Pisanie by minka Pią Mar 08, 2024 2:14 pm

Rozważasz naukę języka angielskiego lub chcesz doskonalić swoje umiejętności? Sprawdź ofertę kursów na https://www.kochamwakacje.pl/jezyk-angielski i wybierz najlepszy dla siebie sposób nauki. Jaki poziom zaawansowania chciałbyś osiągnąć?

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 190
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?  Empty Re: Jak nauczyć się języka obcego na własną rękę?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach