Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie?

5 posters

Go down

Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie? Empty Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie?

Pisanie by Kaszmirka Nie Sty 09, 2022 8:39 am

Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie?
Korzystacie z teleporady takiej ze specjalista lekarzem, który jest wam potrzebny normalnie u siebie w najbliższej przychodni, o ile jest taka opcja, czy może przez strony zrzeszające lekarzy chętnych do pomocy zdalnej jak https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ ?

Doradzicie?

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie? Empty Re: Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie?

Pisanie by asel Wto Maj 31, 2022 1:13 pm

Ja korzystam tylko z psychoterapeuty online. To mi odpowiada wetalk najbardziej. Bardzo wygodna opcja, oszczędzająca czas i pieniądze.

asel
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 31
Join date : 30/05/2022

Powrót do góry Go down

Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie? Empty Re: Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie?

Pisanie by vizzka Pon Lip 11, 2022 11:44 am

A wiecie, że takie konsultacje online są też możliwe u lekarzy specjalistów ? Jeśli potrzebujecie skontaktować się w ten sposób z lekarzem medycyny pracy to warto zapoznać się z ofertą przychodni Medivita w Warszawie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Szybkie terminy, rozsądne ceny, profesjonalna obsługa pacjenta.

vizzka
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 123
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie? Empty Re: Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie?

Pisanie by Hakuna31 Pon Sie 01, 2022 8:42 am

Jeżeli chodzi o mnie, to regularnie odwiedzam portal - https://gloryshop.pl w poszukiwaniu wiedzy oraz informacji na interesujące mnie tematy. Na stronie regularnie dodawane są interesujące artykuły na najróżniejsze tematy związane z życiem, biznesem, rodziną i wiele więcej.

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 567
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie? Empty Re: Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie?

Pisanie by bociek Czw Lut 02, 2023 1:36 pm

Jeżeli byłby wam potrzebny sprawdzony Kardiolog dziecięcy Poznań, to może w tej sprawie warto byłoby skontaktować się z placówką medyczną enel.pl Słyszałam, że można u nich liczyć na tego typu leczenia, więc myślę, że nie będziecie rozczarowani. Dajcie znać, co uważacie o tym miejscu

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie? Empty Re: Porady u lekarzy przez net - gdzie umawiacie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach