Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaminy na nadmierne wypadanie włosów

+2
Tymoteusz1
darek33232
6 posters

Go down

Witaminy na nadmierne wypadanie włosów Empty Witaminy na nadmierne wypadanie włosów

Pisanie by darek33232 Pon Paź 11, 2021 11:08 am

Teraz na pewno bardzo dużo osób zainteresuje się bardzo ciekawym artykułem https://oeparol.pl/witaminy-na-nadmierne-wypadanie-wlosow/ .Sam ten artykuł przeczytałem i bardzo dużo się dowiedziałem.

darek33232
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 516
Data rejestracji : 04/08/2020

Powrót do góry Go down

Witaminy na nadmierne wypadanie włosów Empty Re: Witaminy na nadmierne wypadanie włosów

Pisanie by Tymoteusz1 Pon Lis 01, 2021 5:28 pm

Na pewno powinniście się dobrze zastanowić nad tym, czy czasem nie mace braków w organizmie. Moim zdaniem dobrym pomysłem mogłoby być na pewno rozpoczęcie odpowiednej suplementacji, chociażby witaminą b. Poczytajcie na ten temat więcej, bo to bardzo ważna rzecz.

Tymoteusz1
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 152
Data rejestracji : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Witaminy na nadmierne wypadanie włosów Empty Re: Witaminy na nadmierne wypadanie włosów

Pisanie by bociek Wto Lis 16, 2021 9:44 am

Smile Smile


Ostatnio zmieniony przez bociek dnia Pią Lip 22, 2022 11:10 am, w całości zmieniany 1 raz

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 358
Data rejestracji : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Witaminy na nadmierne wypadanie włosów Empty Re: Witaminy na nadmierne wypadanie włosów

Pisanie by Dominik5522 Pon Gru 06, 2021 11:03 am

W sumie to nie wiem czy takie witaminy zadziałają.

Dominik5522
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Data rejestracji : 06/12/2021

https://www.24kato.pl/

Powrót do góry Go down

Witaminy na nadmierne wypadanie włosów Empty Re: Witaminy na nadmierne wypadanie włosów

Pisanie by fiołek Nie Mar 12, 2023 4:44 pm

Skoro mówimy o włosach, chciałam zapytać, jak radzicie sobie z ich wypadaniem? Ja ostatnio zdałam sobie sprawę, że moje włosy szybko wypadają po przebytej infekcji i szukałam w internecie pomocnych wskazówek na ten temat. Znajoma powiedziała mi, że na tej stronie bloga https://vitapil.pl/blog/wypadanie-wlosow-po-covid-19-i-infekcjach-wirusowych znajdują się treści poświęcone temu tematowi i postanowiłam zajrzeć, żeby dowiedzieć się jak sobie z tym radzić. Dajcie znać, czy wy też macie ten problem.

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 229
Data rejestracji : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Witaminy na nadmierne wypadanie włosów Empty Re: Witaminy na nadmierne wypadanie włosów

Pisanie by Krysia1 Pią Wrz 22, 2023 8:16 am

Każdy kto chce zadbać o siebie powinien zainteresować się ofertą marki Tymofarm. U nich znajdziesz suplementy na bazie ziół które pomogą uzupełnić braki witamin jak i wzmocnią cały organizm. Dla skóry najlepsza będzie Neoglandyna a na wzmocnienie Padma.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 462
Data rejestracji : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Witaminy na nadmierne wypadanie włosów Empty Re: Witaminy na nadmierne wypadanie włosów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach