Specyfika płatności Bitcoin u bukmacherów

4 posters

Specyfika płatności Bitcoin u bukmacherów Empty Specyfika płatności Bitcoin u bukmacherów

Pisanie by Olim Pon Wrz 27, 2021 6:17 pm

Cześć wszystkim. Ostrzegam, że u bukmacherów, którzy akceptują kryptowalutę, ale od razu przeliczają ją na tradycyjną walutę fiducjarną, są koszty przewalutowania, które ponosi klient. Przeczytaj więcej o płatnościach bitcoin na stronach bukmacherów tutaj https://mightytips.pl/zaklady-bukmacherskie/bitcoin-bukmacherzy/ . Konwersja bitcoina u bukmachera nie odbędzie się po średnim rynkowym lub zyskownym kursie jakiejkolwiek giełdy kryptowalut, ale po kursie ustalonym i korzystnym dla bukmachera

Olim
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Join date : 27/01/2021

Specyfika płatności Bitcoin u bukmacherów Empty Re: Specyfika płatności Bitcoin u bukmacherów

Pisanie by Alberto Pią Lis 25, 2022 7:54 pm

Mnie coraz bardziej zadziwia to, w jaki sposób rozwijają się poszczególne kryptowaluty. Czytałem ostatnio na stronie https://kopalniekrypto.pl/realizacje na temat komputerów dostosowanych do kopania Chia. Zastanawiam się, czy tego typu rozwiązania będą coraz bardziej rozprzestrzeniały się w różnych branżach. Jakie macie zdanie na ten temat?

Alberto
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Join date : 19/09/2022

Pisanie by barney.blanda Pią Gru 30, 2022 10:54 am

Kryptowaluty, w najprostszym ujęciu, to waluty w postaci cyfrowej. Nie jest z nimi powiązana żadna fizyczna forma, lecz mimo to posiadają swoją określoną wartość. Zdarza się również, że można płacić nimi za towary lub usługi. Jedynym warunkiem jest przyjmowanie przez sprzedającego płatności w kryptowalutach. Czy ktoś z Was korzysta z kantoru bitcoin - https://swap.ly/pl/?
barney.blanda
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 28/10/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Pisanie by KamilEz Czw Gru 14, 2023 10:31 am

Jeśli przymierzacie się do bliższego poznania świata kryptowalut to warto również zajrzeć na Kanga Exchange https://kanga.exchange/ To miejsce, gdzie bezpieczeństwo ma priorytet. Dzięki zaawansowanym technologiom zabezpieczeń i profesjonalnej obsłudze klienta, giełda ta zapewnia nie tylko bezpieczne, ale także efektywne handlowanie kryptowalutami. Funkcje, takie jak niskie opłaty transakcyjne, szeroki wybór kryptowalut do handlu oraz intuicyjny interfejs użytkownika, sprawiają, że zarówno doświadczeni traderzy, jak i początkujący inwestorzy znajdą tutaj coś dla siebie. Do tego też jest sporo przydatnej wiedzy w dziale Kanga University.

KamilEz

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

- Similar topics