Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Auto serwis z Wrocławia

+3
sowiet
morska
akia
7 posters

Go down

Auto serwis z Wrocławia Empty Auto serwis z Wrocławia

Pisanie by akia Pon Lis 02, 2015 6:25 pm

Potrzebuje w sumie w miarę szybko skorzystać z pomocy autoserwisu. Szukałam już trochę i znalazłam ten http://jarex24.pl/autoserwis. Widać że mają szeroki zakres umiejętności, tylko czy będą mieć wolny termin by mnie przyjąć.

akia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Auto serwis z Wrocławia Empty Re: Auto serwis z Wrocławia

Pisanie by morska Sro Kwi 27, 2016 11:36 am

a co ma piernik do wiatraka? w tym dziale?

morska
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 17
Join date : 27/04/2016

Powrót do góry Go down

Auto serwis z Wrocławia Empty Re: Auto serwis z Wrocławia

Pisanie by sowiet Wto Kwi 19, 2022 6:48 pm

Ja również mam swojego zaufanego mechanika, ale jeśli chodzi o samą sprzedaż mojego samochodu to zdecydowanie najbardziej interesowało mnie to aby sprzedać je jak najszybciej. Właśnie dlatego podjąłem decyzję o kontakcie ze skupem samochodów http://skupauta.warszawa.pl/ i już wiem, że ponownie zrobiłbym tak samo. Muszę przyznać, ze jest to bardzo fajne rozwiązanie.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1102
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Auto serwis z Wrocławia Empty Re: Auto serwis z Wrocławia

Pisanie by cblock Czw Lis 17, 2022 12:01 pm

Hej, cieszę się, że trafiłam na ten wątek, ponieważ ja też potrzebuję udać się do serwisu volkswagen. Gdańsk to miejscowość, w której mieszkam, dlatego zależy mi na warsztacie z tych okolic. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy:
https://www.grupamakurat.pl/centrum-serwisowe/ Możecie się wypowiedzieć czy warto się do niej udać?
cblock
cblock
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 17/11/2022
Age : 24
Skąd : Gdańsk

Powrót do góry Go down

Auto serwis z Wrocławia Empty Re: Auto serwis z Wrocławia

Pisanie by reedcrazyreed37 Nie Lis 27, 2022 12:05 pm

akia napisał:Potrzebuje w sumie w miarę szybko skorzystać z pomocy autoserwisu. Szukałam już trochę i znalazłam ten autoserwis. Widać że mają szeroki zakres umiejętności, tylko czy będą mieć wolny termin by mnie przyjąć.

Cześć. Na twoim miejscu nie spieszyłabym się z dokonaniem wyboru. Mam też dla Ciebie kilka praktycznych porad dotyczących warsztatów samochodowych.

reedcrazyreed37
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 11
Join date : 24/11/2022

Powrót do góry Go down

Auto serwis z Wrocławia Empty Re: Auto serwis z Wrocławia

Pisanie by reedcrazyreed37 Nie Lis 27, 2022 12:06 pm

Obecnie w zasadzie istnieje wiele różnych serwisów samochodowych, które świadczą usługi naprawcze. To prawda, że ​​nie wszystkie wzbudzają zaufanie. Dlatego zwracam się o pomoc tylko do zaufanych miejsc. Jeśli potrzebujesz pomocy przy Regeneracja pompy wspomagania i naprawa pompy wspomagania to najlepiej skontaktować się z serwisantem. Ponieważ są dobrze zorientowani w tego typu awariach i mają cały niezbędny sprzęt.

reedcrazyreed37
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 11
Join date : 24/11/2022

Powrót do góry Go down

Auto serwis z Wrocławia Empty Re: Auto serwis z Wrocławia

Pisanie by etillman Wto Lis 29, 2022 1:53 pm

Ciekawa oferta!
etillman
etillman
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 29/11/2022
Age : 26
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Auto serwis z Wrocławia Empty Re: Auto serwis z Wrocławia

Pisanie by behiv Wto Lut 28, 2023 12:59 pm

Dziękuję za polecenie, od czasu do czasu jeżdżę do serwisu samochodowego, aby mieć pewność, że samochód jest w dobrym stanie. Ostatnio jednak zawiodły moje paski klinowe i postanowiłem sprawdzić sklep internetowy 2407.pl/paski-napedowe-zestawy-pasow-napedowych/
. Tutaj dobrze mi doradzono w wyborze długości pasków klinowych i wybrałem te właściwe. Umówiłem się na dostawę i zamówienie dotarło bardzo szybko.

behiv
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 28/02/2023

Powrót do góry Go down

Auto serwis z Wrocławia Empty Re: Auto serwis z Wrocławia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach