Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Oleje do samochodów ciężarowych i autobusów

3 posters

Go down

Oleje do samochodów ciężarowych i autobusów Empty Oleje do samochodów ciężarowych i autobusów

Pisanie by darek33232 Sro Wrz 08, 2021 9:47 am

Teraz na pewno powinno się skorzystać z rewelacyjnej oferty https://specol.com.pl/produkty/oleje-nasze-produkty/silnikowe/do-samochodow-ciezarowych-autobusow-i-ciezkiego-sprzetu/ .Sam o tej ofercie dowiedziałem się od mojego bardzo dobrego znajomego.

darek33232
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 516
Data rejestracji : 04/08/2020

Powrót do góry Go down

Oleje do samochodów ciężarowych i autobusów Empty Re: Oleje do samochodów ciężarowych i autobusów

Pisanie by Alberto Sro Lis 23, 2022 12:42 pm

Jasne, że tak. W końcu jeśli chodzi o dobranie odpowiednich części do poszczególnych sprzętów, to na pewno warto zawsze stawiać na sprawdzone wsparcie ze strony specjalistów. Na stronie https://gizoqservice.pl/okregowa-stacja-kontroli-pojazdow/ czytałem o wsparciu ze strony stacji kontroli pojazdów. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której jakikolwiek pojazd miałby poruszać się po drodze bez odpowiednich badań.

Alberto
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Data rejestracji : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Oleje do samochodów ciężarowych i autobusów Empty Re: Oleje do samochodów ciężarowych i autobusów

Pisanie by lhaley Sob Lis 26, 2022 11:43 am

Nie mam samochodu
lhaley
lhaley
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Data rejestracji : 26/11/2022
Age : 35
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Oleje do samochodów ciężarowych i autobusów Empty Re: Oleje do samochodów ciężarowych i autobusów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach