Bardzo dobre schody

4 posters

Go down

Bardzo dobre schody Empty Bardzo dobre schody

Pisanie by janek332 Czw Sie 19, 2021 5:16 am

Mogę się pochwalić ,że mam bardzo ładne schody bo skorzystałem z bardzo profesjonalnej firmy drewniane schody .Z tej firmy codziennie korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.

janek332

Liczba postów : 1052
Join date : 05/08/2020

Bardzo dobre schody Empty Re: Bardzo dobre schody

Pisanie by bociek Czw Lip 07, 2022 2:05 pm

Jeżeli mogłabym ci coś podpowiedzieć, to myślę że warto również zainteresować się informacjami na stronie portalu jakim jest nobiles.pl. Ja znalazłam wiele praktycznych porad i wskazówek na temat tego, jak najlepiej odnowić schody z palet. Polecam i wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie żałować.

bociek

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Pisanie by lupka Czw Paź 27, 2022 7:19 am

ja lubię niesztampowe rozwiązania dlatego chciałabym w moim domu mieć takie balustrady https://www.panszklarz.net.pl/oferta/balustrady-szklane/ to na pewno fajnie otworzy górę i wizualnie będzie wyglądać super!

lupka
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 205
Join date : 13/10/2022

Pisanie by Enyo Sro Mar 29, 2023 8:17 pm

Hej, zauważyłam, że jest tutaj sporo osób z doświadczenie więc mam pytanie. Czy ktoś z Państwa ma schody granitowe? Słyszałam, że granit jest bardzo trwałym materiałem, a mi zależy przede wszystkim na tym, aby moje schody służyły mi przez długi czas. Co sądzicie na ten temat? Jednocześnie chciałabym zapytać, czy ktoś z Państwa miał już doświadczenie z zamawianiem na stronie polskiekonsorcjumgranitu.pl/ ? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie Smile
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda

Liczba postów : 84
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

- Similar topics