Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro

+2
isana
czystyhary
6 posters

Go down

Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro Empty Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro

Pisanie by czystyhary Pią Maj 16, 2014 8:51 am

Gdzie waszym zdaniem najbardziej opłaca się wynajem biur we Wrocławiu?
Szukam takich lokalizacji, gdzie jest skupisko różnych firm, bo to zawsze trochę poprawia pozycję przedsiębiorstwa na rynku.
Możecie polecić jakieś miejsca?

czystyhary
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 16/04/2014

Powrót do góry Go down

Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro Empty Re: Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro

Pisanie by isana Pią Maj 16, 2014 2:27 pm

Dobry pomysł z szukaniem otoczenia prestiżowych i znanych marek.
Co do samego wynajmu biur we Wrocławiu - moim zdaniem najlepszą lokalizacją jest Racławicka Center.
Dokładnie wygląda to tak: http://raclawicka.pl/ i możesz wynająć zarówno niewielką powierzchnię pod biuro, jak i całe piętro, jeśli masz takie potrzeby.

isana
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2014

Powrót do góry Go down

Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro Empty Re: Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro

Pisanie by akia Czw Lut 04, 2016 4:02 pm

Biuro rachunkowe powinno być wybierane tak, by kontakt z nimi był łatwy. Po za tym muszą pracować tam ludzie posiadający odpowiednią wiedzę do prowadzenia naszej księgowości. Nie wiem jak u was ale tu w Poznaniu warto zgłosić się do gradeprofit. Słyszałaś może już o tej firmie? Bo wiem, ze z nimi warto się kontaktować.

akia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro Empty Re: Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro

Pisanie by lovertesh Sro Paź 06, 2021 8:01 am

to ciekawy pomysł

lovertesh
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 18
Join date : 06/10/2021

Powrót do góry Go down

Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro Empty Re: Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro

Pisanie by jowiłka Sro Mar 29, 2023 6:16 pm

Szukając naprawdę wyjątkowych propozycji w zakresie mebli biurowych to weźcie pod uwagę również propozycje przygotowane przez http://jardwaw.pl/ u których będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne zarówno jeżeli chodzi o biurka fotele, szafy oraz wiele więcej. Jestem w pełni przekonany, że spośród konkurencji są w stanie zaoferować najlepsze warunki handlowe.

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro Empty Re: Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro

Pisanie by Justyna Wto Sie 01, 2023 2:15 pm


Ja to mam w sobie sporo spraw do zrobienia, ale jak już sobie mogę powiedzieć, że sprawdzę sobie biurka podnoszone elektryczne - Ergonome , bo bez tego boję się, że nie zrobię sobie wygodnego biura. Moim zdaniem to jest to, czego właśnie potrzebuję. Co wy na to?

Justyna
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 186
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro Empty Re: Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro

Pisanie by Justyna Pon Mar 18, 2024 8:10 pm

A   w sumie  to  tutaj    https://o4.network  możecie znaleźć dodatkową  przestrzeń pod wasz biznes, gdzie możecie umawiać się na spotkania w   dobrze zaaranżowanym miejscu. Warto  zapoznać się z  ich  pełną ofertą -  myślę, że  ich usługi was  zainteresują.

Justyna
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 186
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro Empty Re: Filia firmy we Wrocławiu - gdzie biuro

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach