Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

coś na rany

3 posters

Go down

coś na rany Empty coś na rany

Pisanie by patcat Czw Maj 27, 2021 5:27 pm

Otóż właśnie to. Zastanawiam się nad tym czy by nie kupić jakiś środków na rany a może bardziej do dezynfekcji ran. Dlatego gdyż wiadomo jak to jest w przypadku dzieciaków. Ciągle coś sobie robią. Dlatego też muszę jakieś dobre i niezawodne środki do dezynfekcji ran mieć w domu. I między innymi tutaj https://ktomalek.pl/srodki-do-dezynfekcji-ran/k-49/1 mam zamiar takie dobre środki znaleźć.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Data rejestracji : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

coś na rany Empty Re: coś na rany

Pisanie by franek Pon Wrz 20, 2021 10:05 am

Niestety niejednokrotnie po takich ranach zostają ślady. Tak się akurat składa, że sam szukałem czegoś, co pomoże mi się z nimi uporać. Zastanawiałem się, czym można smarować takie blizny? Przeszukując internet, natrafiłem na ten przydatny https://bio-oil.com.pl/blizny-rodzaje-leczenie-czym-smarowac-aby-szybko-zniknely/ artykuł, który mi wszystko wyjaśnił. Co ciekawe, dowiedziałem się, że są aż cztery rodzaje takich blizn. Przyznam, że wcześniej zupełnie nie wiedziałem o tym. Jak widać, nawet przy takiej okazji można się czegoś dowiedzieć.

franek
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 52
Data rejestracji : 26/07/2021

Powrót do góry Go down

coś na rany Empty Re: coś na rany

Pisanie by eltan Sro Lis 10, 2021 8:36 pm

Przy ranach najpierw ważna jest odpowiednia pielęgnacja, żeby ładnie się wszystko zagoiło i potem, żeby blizny były jak najmniej widoczne. Teraz to są różne środki pomocne. Bardzo skuteczne są plastry silikonowe Sikatris. Można je stosować na zamknięte rany profilaktycznie, żeby zapobiec nieprawidłowemu bliznowaceniu. Znacząco też poprawiają wygląd blizn, nawet takich starszych, są mniej widoczne.

eltan
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Data rejestracji : 04/11/2021

Powrót do góry Go down

coś na rany Empty Re: coś na rany

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach