Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czyszczenie instalacji wodociągowych

4 posters

Go down

Czyszczenie instalacji wodociągowych Empty Czyszczenie instalacji wodociągowych

Pisanie by ozonee Czw Kwi 29, 2021 9:35 am

Jeśli chodzi o takiego typu rzeczy to nawet nie spodziewałam się, że takie czyszczenia także należy wykonywać. Bo jednak jakość wody także ma wiele wspólnego z tym w jakim stanie są nasze instalacje wodne. Dlatego też zastanawiamy się nad tym czy by nie zlecić czyszczenie instalacji wodnej takiej bardziej fachowej firmie. Bo jak już zabrać się za takie coś to raz a konkretnie.

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Czyszczenie instalacji wodociągowych Empty Re: Czyszczenie instalacji wodociągowych

Pisanie by sowiet Pią Lis 26, 2021 6:01 pm

Ja jeszcze takich rzeczy u siebie nie robiłem więc nawet nie wiem czy w ogóle jest taka potrzeba. Na pewno więcej pracy trzeba to włożyć w momencie gdy posiadamy własną studnię głębinową. Dla mnie także dość istotną kwestią jest to aby mieć u siebie dobry zestaw hydroforowy.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1043
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Czyszczenie instalacji wodociągowych Empty Re: Czyszczenie instalacji wodociągowych

Pisanie by jusiaq1 Pon Gru 13, 2021 3:49 pm

Ja polecam separatory węglowodorów do oczyszczania ścieków firmy JPR AQUA. Tutaj https://jpr-aqua.pl/ znajdziecie więcej szczegółów na temat separatorów.

jusiaq1
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 7
Join date : 20/05/2021

Powrót do góry Go down

Czyszczenie instalacji wodociągowych Empty Re: Czyszczenie instalacji wodociągowych

Pisanie by iglot Sob Lut 26, 2022 10:35 pm

Nie wiem czy jest możliwe samodzielne czyszczenie takiej instalacji, na pewno trzeba posiadać odpowiedni sprzęt o wysokiej mocy. Być może sprawdzą się myjki wysokociśnieniowe Falch, to niemiecka firma a takie myjki można znaleźć w ofercie https://www.bthfast.pl/producent/falch . Myjki na pewno sprawdzają się do udrażniania rur, czyszczenia zbiorników, oczyszczalni ścieków dlatego możliwe, że znajdą także zastosowanie przy czyszczeniu instalacji wodociągowych.

iglot
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 34
Join date : 20/12/2021

Powrót do góry Go down

Czyszczenie instalacji wodociągowych Empty Re: Czyszczenie instalacji wodociągowych

Pisanie by sowiet Wto Mar 29, 2022 11:29 am

Samo czyszczenie takiej instalacji jest faktycznie czymś niezwykle ważnym, ale moim zdaniem również dobrze jest wiedzieć jaki filtr do wody na cały dom wybrać. Przecież na pewno każdemu z nas powinno zależeć na tym, aby z naszych kranów leciała jak najczystsza i najzdrowsza woda.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1043
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Czyszczenie instalacji wodociągowych Empty Re: Czyszczenie instalacji wodociągowych

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach